Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Eccch a ja już nie wiem co mam robić, Rambo ma dzisiaj za sobą dwa ataki padaczki. Coraz gorzej bo nie ma jeszcze miesiąca od poprzedniego napadu. Taki smutny potwornie jest:placz:
  2. Lepiej, hyhy tylko dzisiaj muszę poszukać kropelek, wczoraj po południu Batman w czasie wycieczek po regałach gdzieś zrzucił kropelki (pewnie wpadły pod szafę głęboko. Ale oczka i tak są lepsze.
  3. Nie pisałąm, ale bardzo dużo pracy. Również takiej jaka dają te dwa urocze rozrabiaki. Chłopaki szaleją. Batman reaguje juz na "Batmana". Rżnie i siusia i na dworzu i w domu :):):). Moje powroty do domu to oganianie się - niekończące - bo obaj panowie sa tak żywiołowi w powitaniach, że nie jestem w stanie rozebrać się spokojnie :):):. Batman jest skoczny jakby miał sprężyny w łapkach. Jak na razie codziennie mam dosłownie "przemeblowany" pokój. Chłopcy zgadzają się ze soba. Rambo caly czas chodzi za Batmanem i kontroluje czy wszystko OK. Jak narazie raz tylko była sytuacja, że Rambo "sprowadził do poziomu" Batmana lekkim "usmiechem". Normalnie to mu ustępuje, nawet jak widzi że Batman zbliża sie do miski (z żarełkiem czy piciem) to odsuwa się.:roll:
  4. Hurrraaaa zaliczona pierwsza kupa na dworze, siedzimy i chwalimy:lol::lol::lol: No tak masz racje mimikę ma jamniczą, aczkolwiek z wyglądu jednak bardziej pinczerek, no mordka jest "ujamniczona"
  5. :diabloti: Tak ja wzięłam Batmana, co ja sobie narobiłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, Batman chodzi po regałach, chowa sie do szafy jak narozrabia. Skacze jakby był na sprężynach. I jak na razie jeszcze ani razu nie załatwił sie na dworzu. A jak już narozrabia to ogon pod siebie i muszę go szukać po całym mieszkaniu. A jak mam go skarcić to zamyka oczy, robi pad na plecki i zastyga w bezruchu;)
  6. Batmana już znacie to przedstawię Rambiego: A to co dzisiaj chłopaki zrobiły z pokoju, to Sajgon. Fruwało wszystko, okazuje sie, że Batman fruwa po regałach. Na podłodze oprócz dokładnie rozpakowanych kartonów, była zwalona z szafki torba z wyprawką Batmana. Nawet jego książeczka znalazła sie na drugim końcu pokoju. Obaj wyglądali na zachwyconych sobą. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...