-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Pluto, jamnik krótkowłosy - już bezpieczny we własnym domu!
mamanabank replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja sobie zapisuję Twój numer, jak cos się zdarzy, zadzwonię. -
Wiewiórka, dawaj adres
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
mamanabank replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no i co Wy na to? Mnie łapie takie spojrzenie, za serce. -
Pluto, jamnik krótkowłosy - już bezpieczny we własnym domu!
mamanabank replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piękny pies, myślę, że długo domu nie będzie szukał, jutro porozglądam się w Łowiczu -
No to się uśmiałam, petity górą (grandy też!)
-
nie wygląda na umarłego ze strachu
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
mamanabank replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak, albo to na którym jest tym bardziej łaciatym bokiem i pyszczkiem do obiektywu (zdjęcie nr 41 w albumie), przepraszam, ale nie mogę wkleić, bo mi się jakieś ograniczenia na dogo powstawiały. Podoba mi się też to zdjęcie, które Jamor wkleił na wątku hotelu, pięknie widac jej bursztynowe spojrzenie i nr 43. -
Czekamy na zdjęcia!!! Przedwczoraj dzwoniła do mnie hodowczyni Hyźka, no i sobie pogadałyśmy, jedna przez drugą, bardzo się ucieszyłam, ze jest taka zainteresowana psiurkiem. Hyziek ma siłę jak czołg, wczoraj był przypięty koło mnie w naszym ogródku na skórzanej smyczy do ławki, jak zobaczył mojego męża to tak do niego wypruł, że przerwał smycz i nawet nie zauważył, że był przypięty, dla mnie nauczka, że nawet skórzana smycz musi być mocniejsza, to już druga smycz na jego koncie, niedawno w karczmie przypięłam psy do brzózki, co się petitkowi nie spodobało, wiedział, że nie może gryźć swojej smyczy, nigdy mu na to nie pozwalam, to przegryzł kumplowi Mopikowi, żeby przynajmniej on sobie polatał...
-
tzn. nie pytam gdzie dokładnie, tylko czy w Warszawie.
-
Widzę, że Państwo pozytywnie przeszli testy u Pani Jamorowej, znaczy będzie dobrze, tylko się psiurek zorientuje, że ma swojego człowieka, a gdzie On teraz mieszka w Warszawie?
-
uff, no to mi ulżyło, w takim razie spokojnie możemy zbierać deklaracje i kupić worek jakiejś lepszej karmy.
-
znalazłam tutaj taka karmę, może z braku laku się nada, przynajmniej na razie [url=http://www.allegro.pl/item726842559_jazzy_adult_dog_beef_wolowina_14kg_purina_kurier.html]JAZZY ADULT DOG BEEF-WOLOWINA 14KG+PURINA+KURIER (726842559) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
dziewczyny, a z którego Sosnowca jesteście, tego śląskiego?
-
Kurczę, no i co teraz? Szkoda wiewiórka, że wcześniej nie krzyczałaś, ze będzie tak potrzeba. Jest tu jeszcze ktoś kto mógłby się dołożyć, dobre i 10zł. Ja mam na utrzymaniu 3 psy, kota (że o czwórce dzieci nie wspomnę...) Powiedzmy, że mogę dać 2 dychy, może troszkę więcej...
-
Zobaczymy ile pieniędzy jesteśmy w stanie uzbierać, a potem zdecydujemy jaką kupić karmę.
-
Mam inny pomysł. MOżna zrobić zrzutkę na konto którejś z nas, zamówić karmę i zapłacić przelewem, a adres do przesyłki podać w sosnowcu. Dziewczyny dostaną karmę zamiast kasy, co Wy na to? Kto może coś dać?
-
Brawo!!! Kurczę, jak piszemy o Orenie to mam taki rozjazd, jakby o dwa różne psy chodziło, ten z początku wątku i ten z końca i nie potrafię ich złożyc do kupy, tak się zmienił...
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
mamanabank replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
może daj jeszcze to, gdzie widac drugi bok, żeby było widac rozmieszczenie atramentowych kleksów :) -
Ale "Wy", tzn. kto? Nie widzę na wątku chętnych... Na razie ja się pytam jaką karmę chcecie jej kupować, wtedy zastanowię się ile moge dołożyć. I gdzie mam dołożyć, bo na wątek raczej nie wkleję Buźka