-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
2,5 roku. Znalazł dom w Warszawie,a le tam jest jakaś suka terrorystka - dominantka, pastwi się nad nim i żyć mu nie daje i niestety musi się wyprowadzić, a podobno fajny jest :-( Popytaj proszę... Fajnie macie z tymi hasiorami, że Was tak duzo, ja mam takie rasy, ze tylko pojedyncze egzemplarze w Łowiczu :placz:
-
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek Wiera leci do fryzjera, sauny i solarium :lol: Wtedy też się okaże co pod tą kupą posklejanego futra siedzi, może wyżeł ;) [COLOR=Red]Zbieramy na karmę dla Wiery !!! [COLOR=Black]Kto się dołoży???[/COLOR][/COLOR] :modla: -
Dziękuję Wam za wsparcie Chmurki i zapraszam na jej wątek, który podała Leni. Leni szczególne podziękowania dla Ciebie :loveu:
-
Jaszeńko, wiem, że coś Ci się poprzestawiało w klawiaturze, ale nie moge po prostu boki zrywam, rewelacja :ylsuper::ylsuper::ylsuper:
-
Tak, jasne, nieźle się uśmiałam, wszystko rozumiem :lol: To teraz jak mi powiesz, ze już mam wpłacić to wpłacę, jestem do niedzieli w południe do dyspozycji. Aha i ile mam ewentualnie przelać, wszystko?
-
Tu jest watek kudłaczy z całej Polski, gdzie można go wrzucić i trzeba: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url] a w moim podpisie jest wątek jużaków do adopcji
-
a ja jestem, jestem, jakieś dyspozycje dla osobistego bankiera Iskierki są?
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Galeria
tak i po tych terenach, mam tam przyjaciółkę, właścicielkę rudego setera :p,a na placu zabaw też ostatnio byłam ;) -
Nieprawdopodobne! Tyle dogomaniaczek w Łowiczu i ja nic o tym nie wiem? Pozdrowienia z Łowicza. A przy okazji dziewczyny, napisałam już PW do Kasi, pewien przystojny rudzielec husky szuka domu, może znacie kogoś zainteresowanego? [url=http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=284&postdays=0&postorder=asc&start=0]FORUM FUNDACJI DLA RATOWANIA ZWIERZĄT BEZDOMNYCH "EMIR" :: Zobacz temat - Hasior - spokojny husky musi opuścić dom :([/url]
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Galeria
A my pozdrawiamy nakrapianą Korabkę, dobrze poznałam? Stary Rynek pozdrawia! -
A masz jakieś zdjęcia tego psa? Może mogłabyś mu założyć wątek w psach do adopcji, byłoby strasznie, gdyby musiał wrócić do schroniska. Jeśli masz miejsce, to może DT wchodziłby w grę, a przez dogo szukałabyś mu domu i wsparcia na leczenie... Przypomnij jakiej wielkości jest Twój pies i jaki dokładniej jest ten drugi.
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Emirowe Dziewczyny, jeśli któraś z Was mogłaby mi napisac tu na wątku w jednym miejscu w jakim wieku są poszczególne jużaki, wpisałabym jako informację na allegro. -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam allegro "zbiorcze" dla emirowych mixów: Katia, Dasza, Żora, Arka i Avia, mam nadzieję, że nic nie pomyliłam [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=758766948]Owczarek południoworosyjski JUŻAK - MIX (758766948) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Leni, jeśli chcesz i możesz to skopiuj treść ogłoszenia, gdybyś chciała ogłaszać tylko Katię to musisz wyciąć resztę. -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjlUJOeMFNI/AAAAAAAATH8/TzuyyGXe-Gw/s800/Clipboard19.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjlUJVhsMDI/AAAAAAAATIA/WWO4lacDQGc/s800/Clipboard20.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/Sh6gZwB1VtI/AAAAAAAARtI/mH77kkkCjKQ/s800/image079.jpg[/IMG] -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
a są i zdjęcia Katii [IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjzywU8-seI/AAAAAAAATbM/M-V7aiauIVs/s800/Clipboard100.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjzywhbxSuI/AAAAAAAATbQ/oaYZUaSG-tM/s800/Clipboard101.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/Sjzyw8-aRHI/AAAAAAAATbU/19cYH3PzqPQ/s800/Clipboard102.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjlUHp3TQzI/AAAAAAAATHs/rckS9wH1aGg/s800/Clipboard14.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SjlUJOeMFNI/AAAAAAAATH8/TzuyyGXe-Gw/s800/Clipboard19.jpg[/IMG] -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']W Fundacji Emir jest też Daszeńka, koleżanka z boksu Zory i Katiuszki... Urodzona w 2002 roku, razem z nimi znaleziona na porzuconej posesji, mix jużaka, teraz wysterylizowana. To bardzo spokojna, zrównoważona suka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2273b9fd91e28d9.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/203/d2273b9fd91e28d9m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/415d2abfb52405da.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/199/415d2abfb52405dam.jpg[/IMG][/URL][/quote] Chciałam zrobić allegro dla reszty jużakowych ale brakuje mi zdjęć Katii. W poprzednich ogłoszeniach jedno zdjęcie Daszy wstawiłam jako Aurorę ale już się połapałam i usunęłam :oops: -
Wróciło na konto 10zł od BoUnty i 13zł z bazarku Jaszy. Aktualnie na koncie Iskierki znajduje się 59zł. Matko bosko, dziewczyny, nie opowiadajcie takich historii, bo ciarki przechodzą, chociaż jak usłyszałam, ze pani straciła psa w powstaniu, zaczęłam się zastanawiać ile może mieć lat, mam nadzieję, że nie 83...
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Na banerku tylko jedna z psin jest moja, ta stojąca bokiem, to jest zdjęcie ze schroniska, oj byłby niezły obciach mieć jużaki w takim stanie, ale faktycznie na pierwszy rzut oka tego nie widać. -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam allegro dla Aurory: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=758064611"]Owczarek południoworosyjski JUŻAK (758064611) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] swoje ogłoszenia ma też Wiera: [url]http://www.allegro.pl/item757196072_owczarek_poludnioworosyjski_juzak.html[/url] a także na za0.pl oraz psydoadopcji.pl -
BURKA- czeka na dom 2 lata- nareszcie znalazła dom! :)
mamanabank replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Te procedury są dla mnie niezrozumiałe... -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
mamanabank replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Jednym słowem macie wesoło :evil_lol::angryy: Dobrze by było znaleźć właśnie domek ze szkolnymi dziećmi, które dadzą suni popalić zabawami :evil_lol:[/quote] ............. popieram! .......................