Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. a to małe cudo obok Puchatka w boksie, to co to?
  2. Matko, przecież to są same cuda, przepiękne psy!! Leni na pewno weźmie je na wątek kudłaczy i szybko domki znajdą! Wierzyć się nie chce :shake:
  3. Boski Grześ! Skąd żeście go wyrwały, nie mówcie mi, że taki pies nie może domu znaleźć, bo nie uwierzę :loveu:
  4. Te jużakowe oczy... piękne.
  5. ten diabełek to nie do Ciebie tylko do tej łysolki, tak czy siak, ona jest piękna!
  6. A oto i ona :loveu: [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7715/wiera.jpg[/IMG]
  7. jakby kto pytał... to to jest Wiera :evil_lol:
  8. Na wątku lepiej zachować spokój, bo może się okazać, ze wolontariuszom będzie wstep wzbroniony i ucierpią na tym psy
  9. ale tam sporo miłośników wilczarzy gadało i jak się doda wpis to wszystkim poleci na maila, ja próbowałam, ale zdjęcie Raveny mi nie weszło
  10. tak, takie łapiny złożone: "proszę, proszę..."
  11. wilczarze dla Raveny [url]http://www.dogomania.pl/forum/f529/wlasciciele-wilczarzy-ujawnijcie-sie-15119/[/url]
  12. Ravenę proponuję przesłać do wilczarzy irlandzkich
  13. [quote name='gagata']Mamanabank, batrdzlo dziekuje w imieniu naszych jużaków - naprawde kawal dobrej roboty. Jutro postaram sie wstawić tutaj informacje, o które apelujesz. Ze swojej strony obiecuje przyłożyć sie do fot naszych białasków...[/quote] Gagata, jak będą zdjęcia Wiery po strzyżeniu, to wiesz... czekamy z niecierpliwością... wątek Wiery: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/juzaczka-wiera-potrzebuje-swojego-czlowieka-147573/index3.html[/url]
  14. Wczoraj Wiera była na strzyżeniu, nie mogę się doczekać, żeby ją zobaczyć. No i ciekawe co się ukryło pod tą kupą sfilcowanej sierści... Jest jeszcze jeden domek poważnie zainteresowany Wierą, czekamy na wizytę przedadopcyjną.
  15. Czarna Ravena jest taka duża, że mnie się kojarzy z wilczarzem irlandzkim...
  16. a tu jest jeszcze jedno cudne zdjęcie Aurory [IMG]http://lh5.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SsSFmZfPC9I/AAAAAAAAaxk/iBYbfgeyuNw/s800/Schowek03.jpg[/IMG] Czy ona nie jest cudowna? [IMG]http://lh4.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SsSFmX8KVFI/AAAAAAAAaxo/ruwHt8vK7oo/s800/Schowek04.jpg[/IMG]
  17. no niby tak, ale to jest najlepsza pogoda do czytania Krzyżaków ;)
  18. dopiero teraz widać jaka ona jest malutka
  19. Anu naprawdę nie mogła lepiej trafić :loveu:
  20. Powiedzcie mi jak zmienić ten tytuł, to go zmienię, zakładając wątek nie wiedziałam, że będzie to wątek głównie jużaków w potrzebie.
  21. no właśnie, może prędzej z rodezjanem, albo jakimś innym dogiem...
  22. Bardzo możliwe, że ona była na Paluchu, miałam przez 10 lat suczkę z Palucha i ona miała tatuaż w uchu, to była data przyjęcia psa do schroniska, miesiąc i rok. Może mają suczkę w papierach i można w ten sposób trafić do osoby, która ją adoptowała...?
  23. Cudna, a można określić w jakim jest wieku? jak trochę większa od yorka, to może mieszanka shih-tzu...
×
×
  • Create New...