Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. ATOS, piękny jamnik, jego pani przyprowadziła go do schroniska, twierdząc, ze się przybląkał [B][COLOR=Red]ATOS MA DOM[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/"]http://www.dogomania.pl/f...lowiczu-171870/[/URL] Informacje ze schroniska: To jest Atos. Atos jest 4 letnim psem rasy jamnik, którego jakaś pani przyprowadziła do schroniska bo "przybłąkał się" tydzień temu a pani ma już dużego psa, chorą mamę, a Atos jak to ujęła "pcha jej się do domu". Spójrzcie na zdjęcia ze smyczą, Atos jeszcze nie wie, że zostanie, a potem zdjęcie już za kratami... i te oczy - on już wie! Pani wepchnęła Atosa za kraty i poszła sobie. Mały trzęsie się z zimna. Pewnie ma jamniczy charakter... ale teraz jest tylko przerażony. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4e5310672fed8c979eb932158bfdc5d1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/680cee265f63764ff02cbf17c13ae68c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/cca473bacffd6817b311781b9d433153,10,19,0.jpg[/IMG]
  2. a niech to... uciekające psy, to jakiś koszmar, aż się roi na wątkach... jednak nie mogę pojąć, jak doświadczonym ludziom może zwiać pies, o którym wiadomo od początku, że jest dziki, od razu powinna trafić do zamkniętego pomieszczenia... dobra, nic już nie mówię...
  3. [quote name='Dogo07']Mamanabank, napisz od razu kilka słów o psiaku :).[/QUOTE] Dodałam opis Loli ze schroniska, post 638
  4. jeszcze dwa zdjęcia Loli i opis ze schroniska [FONT=Arial][SIZE=2]Lola ma 3-4 lata w schronisku od 16 pażdziernika 2009r.Przestraszoną Lolę przywieziono z ololic lokalnego kąpieliska i miejsca gdzie łowią wędkarze.Być może ktoś porzucając Lolę liczł,że mimo wszystko ktoś ją przygarnie.Być może...Na razie Lola jest przestraszona,chowa sie do budy kiedy ktoś podchodzi do krat boksu.Dziś przeniesiono ją do boksów ogólnych,siedziała na wybiegu przytulona do kraty i przyglądała sie temu co dzieje sie przy innych boksach.Lola nie jest wysterylizowana.Jest takim trochę większym jamnikiem szorstkowłosym.Może ktoś wypatrzy Lolę na naszej stronie.[/SIZE][/FONT] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8ff584014666bd38cfd4e6e6e613e30c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/51964ff1bec8eb4aaebcfc5b56bc7d45,10,19,0.jpg[/IMG]
  5. [quote name='ocelot']Oj przepraszam:oops: Ja jakaś ostatnio napastliwa jestem...,coś chyba nie wyrabiam na zakrętach. I dlatego tak reaguję. Ale mi wstyd teraz. Zajrzę, zajrzę przywołana do porządku:p[/QUOTE] kochana jesteś ;)
  6. [quote name='Romka']Martyna we własnej osobie melduje się na wątku :p Witajcie wszyscy, to mój pierwszy wpis, więc proszę wszystkich o wyrozumiałość :p[/QUOTE] Romka, może i wpis pierwszy... ale tyle co robisz w realu dla psów w potrzebie... nie starczyłoby 100 wątków, żeby to opisać. Tutaj, publicznie wyrażam mój szacunek dla Ciebie i cieszę się, że wspólnie z Tobą mogę pomagać psiurom :loveu:
  7. Basiu, brak mi słów :placz: Dziękuję!!! w imieniu Buby i naszym...
  8. Ocelot, nie załamuj się! Zapraszam na wątek, nie do roboty :lol: Ja zaglądam do Was i wiem jakie macie psiaki, czasami ktoś szuka jakiegoś konkretnego psiura, jak u Was nie będzie, może akurat u nas i odwrotnie. No to mnie ubawiłaś :evil_lol:
  9. Owieczko, dzięki, wkleję małą na molosy, też w wolnej chwili :lol:
  10. to ostatnie z Zołzą było najlepsze, no to czekamy na więcej!
  11. Liczyłam na to kochanieńka, że się tu pojawisz :loveu: Jamnik cudny, strasznie chudziutki, widać mu kręgosłup. Martyna jeździ do niego i zawozi mu kurczaka z ryżem, tak jak tym malutkim suczkom.
  12. Wiem, ze macie full roboty, ale zapraszam Was również do łowickiego schronu, to tak niedaleko [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/[/url]
  13. Przedstawiam Wam Lolę, przerośniętego jamnika szorstowłosego, jest wielkości petita. [FONT=Arial]Lola ma 3-4 lata w schronisku od 16 pażdziernika 2009r.Przestraszoną Lolę przywieziono z ololic lokalnego kąpieliska i miejsca gdzie łowią wędkarze.Być może ktoś porzucając Lolę liczł,że mimo wszystko ktoś ją przygarnie.Być może...Na razie Lola jest przestraszona,chowa sie do budy kiedy ktoś podchodzi do krat boksu.Dziś przeniesiono ją do boksów ogólnych,siedziała na wybiegu przytulona do kraty i przyglądała sie temu co dzieje sie przy innych boksach.Lola nie jest wysterylizowana.Jest takim trochę większym jamnikiem szorstkowłosym.Może ktoś wypatrzy Lolę na naszej stronie.[/FONT] http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/ MA DOM
  14. Wszystkie psiaki w typie ras powysyłałam do ras w potrzebie, Figę do ogarów i posokowców, Kropkę do dalmatyńczyków, Bubę do labradorów i Atosa do jamników. Już nie daję rady :eviltong: . Lola i Zołza są wstawione do kudłaczy w potrzebie. Jeszcze Mamę i Coco trzeba wrzucić do jakichś maleństw, kto chętny?
  15. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/[/url] informacje ze schroniska: To jest Atos. Atos jest 4 letnim psem rasy jamnik, którego jakaś pani przyprowadziła do schroniska bo "przybłąkał się" tydzień temu a pani ma już dużego psa, chorą mamę, a Atos jak to ujęła "pcha jej się do domu". Spójrzcie na zdjęcia ze smyczą, Atos jeszcze nie wie, że zostanie, a potem zdjęcie już za kratami... i te oczy - on już wie! Pani wepchnęła Atosa za kraty i poszła sobie. Mały podobnie jak Coco i jej Mama trzęsie się z zimna. Pewnie ma jamniczy charakter... ale teraz jest tylko przerażony... [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4e5310672fed8c979eb932158bfdc5d1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/680cee265f63764ff02cbf17c13ae68c,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/cca473bacffd6817b311781b9d433153,10,19,0.jpg[/IMG]
  16. Jeszcze jedno zdjęcie małej, 3-4 miesięcznej Figi z 10 postu [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/53091b37d3528d52809ffa2a3a5e9a0a,10,19,0.jpg[/IMG]
  17. jeszcze jedno zdjęcie małej Figi [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/53091b37d3528d52809ffa2a3a5e9a0a,10,19,0.jpg[/IMG]
  18. a przy okazji na pierwszą stronę lecą kolejne psiaki Jamnik Atos [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4e5310672fed8c979eb932158bfdc5d1,10,19,0.jpg[/IMG] I piękna Lola [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6d98dc264b861d863c19b5b00b3ae221,10,19,0.jpg[/IMG]
  19. Aktualizacja zdjęć w pierwszym poście Zołza i Figa za dnia!
  20. super :loveu: weź też grabie do czesania :lol:
  21. no to chyba będą potrzebne ogrodowe :evil_lol:
  22. Dziewczyny, dajecie mi taką nadzieję!!! Do soboty sprawdzę wszytko, dowiem się jak najwięcej. Na zdjęciu widać z jakim suczydłem dużym ona jest w boksie. Zapraszam też na wątek schroniskowy, tam jest o niej trochę więcej. Jej koleżanka to zadra, można ją zobaczyć na pierwszej stronie wątku. Zadra dominuje i czasami podgryza Bubę, Buba jest bardzo spokojna. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/[/url] Z tego, co się dowiedziałam, sterylizacja w schronisku jest możliwa, jeśli będzie chętny dom. Ogólny stan jej zdrowia jest dobry, została wyleczona z dolegliwości skórnych i tej rany po sznurku na szyi. Teraz jest zdrowa, ale jeszcze się dokładnie wszystkiego dowiem. Co do temperamentu, ona jest bardzo zrezygnowana i smutna, ledwie macha ogonem, ale lgnie do człowieka i przytula pychol do krat :placz: Basiu, czekaj na informacje.
  23. Jeśli chodzi o sterylizację, nie była sterylizowana ze względu na wiek, ale sterylizacja w schronisku jest możliwa, jeśli znajdzie się chętny dom. Co do dogadywania się z psami: w boksie przebywa z dużą, młodą suką, jest przez z nią zdominowana, nie walczy o swoją pozycję. Buba nie reaguje też na schroniskowe koty. To bardzo spokojna, stateczna sunia. W sobotę (może wcześniej) sprawdzimy jak chodzi na smyczy.
  24. Zapraszam wszystkich znajomych Sopelka, na wątek łowickiego schroniska, potrzebujemy pomocy w ogłaszaniu!!! Help!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/schronisko-dla-zwierzat-w-lowiczu-171870/[/url]
  25. Malutka Coco i jej Mama, porzucone na targu, w poście 6. Pomocy!!! [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f97c68db376dc73db978f27fb31d8263,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f19ff25bdfe0dd9b153778ab88874922,10,19,0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...