-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Figa ma dom stały, a Blanka jest na psychoterapii i socjalizacji u kahoony w domu tymczasowym :p
-
Tak jest najaktywniejszą suczką w boksie i dominuje, jest zaborcza wyraźnie, ale nie jest agresywna w stosunku do ludzi. Wchodziłam do jej boksu, skakała z radości i nadstawiała całe futro do głaskania.
-
To prawda, dzisiaj dwie panny pojechały do domu Blanka do DT a Figa do DS, tylko Zołza czeka w schronisku...
-
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b960b0c995c2923dace3913e73fee6b5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/33c3659c81bf0d353c28583122163ae8,10,19,0.jpg[/IMG] -
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Atos na spacerku [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/7e356f882a2554267c55907d744e90a4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ab041172b9a8e2b42a01ed521c1cd106,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/2e58e1898fd157d9799e8ee009aa3621,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/7cc5e8f43fccb51e67a9c8240110f664,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/102ab34a63a6487a120938b0e963f3be,10,19,0.jpg[/IMG] -
FIGA/Dżerka - prawdziwe cudo już dorosłe, ADOPTOWANA
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Figa pojechała dzisiaj do nowego, wspaniałego domu :multi: :multi: :multi: Przy okazji okazało się, że cierpi na ostre zapalenie jelit, które w warunkach schroniskowych mogło się dla niej skończyć nawet śmiercią. Teraz jest we wspaniałych rękach i nic jej już nie grozi. Pierwsze spotkanie z Panią [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/a9ccece07300e887365e9a43356c2e79,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/7ec300191a5e5728820c238470a9096b,10,19,0.jpg[/IMG] Decyzja zapadła :loveu: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/37508b2510a4ce3b386d504705ec0fda,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/535ef8c0d07d2cc9734293c1ed5e8c1b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/36d37cb521ad46af67e56ff8e7b3371d,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/35d186628360b4936c8d57304f95589b,10,19,0.jpg[/IMG] -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f8e581acd4b54fd48cbdb1d6898a4eaa,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/33a4581dca914375273fe874d9ff6c50,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fbd2f5bc6e90b42b3970a0101975d324,10,19,0.jpg[/IMG] bieganie [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/767b08f69f96d12d320564ad214783c5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/48b21e9e224048f484c24f1ace6f7e87,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7d6a8441430a1ad800714a9d27efbc49,10,19,0.jpg[/IMG] -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Balbina na spacerze [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/9513cfd4d1eddd7e068efc842c70dcfb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/65d417506b665031ea5e3f8edfa82fb5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/1488276e5b005aacdfb2fc807ba73ea0,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/df7cb55eaad99fc36dcb2698850589c9,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/493283e4f2a44f538ae9f6ece2cac02b,10,19,0.jpg[/IMG] -
spacerek [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/7e356f882a2554267c55907d744e90a4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ab041172b9a8e2b42a01ed521c1cd106,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1d83fecae4f0573194021fa8f86ad84b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b960b0c995c2923dace3913e73fee6b5,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/33c3659c81bf0d353c28583122163ae8,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Mama opuszcza schronisko na zawsze [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/1e207ba1c1b937b000432bbb11738ec0,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/645b7fd07572770704d1aebae42a191e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/099676cbf74376999ab2a2d70752385e,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Ale się zryczałam wklejając te zdjęcia!
-
A tutaj Nela powoli przysuwała się do Ani, tak siadała niepewna, czy to, co się dzieje jest prawdą... [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/10c32c61325785dc3c6fcc335e841d92,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/60f93b5c19a8f7038f47e65bbf57491b,10,19,0.jpg[/IMG] Ania sięga po chusteczkę, nie dało się nie płakać... [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/95d7e74a03976560242160704aef2e7f,10,19,0.jpg[/IMG] Gotowe do drogi do nowego życia, Nela już wiedziała, ze Ania jest dobra [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8ad696b75a8e0cdf5370b5f5859ce1c7,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/eb7e61bc631219500c6fb886229d7a48,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b61a5bbbc004019fb2ea66bc0468a285,10,19,0.jpg[/IMG]
-
No to teraz trochę historii dla utrwalenia. Uwierzcie, że w przypadku tej suczki wszystkie miałyśmy łzy w oczach... Stała tak kilka minut, sparaliżowana strachem, wyniesiona na rękach do tego miejsca i bardzo drżały jej tylne łapiny [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/bc58fedc90ee5d8792d57120a9c36a74,10,19,0.jpg[/IMG] A tak się rozpoczęło zdobywanie zaufania... [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4bfa10c62ce0bd4207cc608a683bac89,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e7294a679ec5d1589d9b1036cebbeab2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ed4e6ef4324f0b36abe2a845d641d75b,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/882948fdcd5790084d968a441b94039d,10,19,0.jpg[/IMG]
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Tak, jesteśmy jutro o 10.00. Musisz być! Nadworny fotografie! -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
wątek przeniesiony przez Azir, dziękujemy! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem powinna ważyć z 6-7kg, a wazy pewnie z 16! :crazyeye: Zdjęcia za moment. -
Dzwoniłam dzisiaj d Emira, zapytać jak żyje mała Mama, która jest nazywana teraz Koko, cyrk! Co prawda jest to efekt pomyłki, ale powiedziałam, że może być :lol: W słuchawce usłyszałam: "Dziękuję ci, że taki piękny głosik mi przywiozłaś! Nawet jak siedzę przy komputerze, to tak się drze, ze biorę ją na kolana, bo nie mogę z nią wytrzymać! Śpi ze mną w łóżku." :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nieźle, co?
-
A właśnie o Was myślałam! Może ona myślała, ze przez to lustro da się przejść, może jej ktoś "Alicję..." w dzieciństwie czytał... Cieszę się!
-
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Mam już deklaracje na karmę, [U]brakuje 50zł[/U] Renata z W-wy - 100zł Romka - 50zł ja - 24zł -
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
najtaniej na allegro 224zł :crazyeye:, część organizuję poza forum. -
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Wiera od kilku dni ma kłopoty z żołądkiem, bez wizyty weterynarza się nie obyło, tym razem Purina nie wystarczy, zbieram na Intestinal. Ratunku! -
[quote name='leni356'] Zbieramy pilnie na karmę dla Chmurki/Wiery - pomóżcie, może po 5 zł każdy dołoży. Zasilajcie skarpetkę, tak dużo jest psiaków w potrzebie :modla: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/juzaczka-wiera-potrzebuje-swojego-czlowieka-147573/index4.html[/URL][/QUOTE] Wiera ma kłopoty z żołądkiem, trzeba uzbierać na Intestinal, nie ma innej opcji, jest pod opieką weterynaryjna, ale potrzebuje dobrej karmy na cito, proszę o pomoc, małe kwoty też mile widziane.
-
[quote name='evl']Zwrot z adopcji :angryy: Baba psa wzięła i przywiozła następnego dnia, bo "jeszcze nie jest gotowa do adopcji"... Pies tak wyje, że głowa boli. Spędził noc w ciepełku a potem wrócił do zimnego boksu. Nie mam słów... Okolice Lublina. Później wkleję więcej zdjęć. [/QUOTE] Kto go tak załatwił?
-
Niestety nie, zapraszamy do pomocy. Ona nie jest tak duża jak wydaje się na zdjęciach, jest wysokości ON-ka.
-
Wpłynęło 50zł od kardamonki i krulla dla Mamy, dziękujemy!