Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. ja też chcę zobaczyć :razz:
  2. Jak dla mnie BOMBA :loveu: Piękny tekst!
  3. Zgoda jest, wysłałam Ci maila, zdjęcia ma Figafiga
  4. Dodałam go do ON-ków w potrzebie.
  5. W łowickim schronisku jest taki elegant młodziutki, w razie pytań proszę o kontakt jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13464964#post13464964[/url] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/462/dsc0798m.jpg[/IMG]
  6. Trzeba go podesłać owczarkom niemieckim nim się zapasie :roll:
  7. nie nie, mnie nie chodzi o płeć tylko o CECHY CHARAKTERU
  8. Dziewczyny, ale akcja, dzięki! Zapraszamy na nasz łowicki wątek, u nas są prawie same grubasy, nie mają co robić to jedzą i jedzą... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lowicz-schronisko-dla-zwierzat-171870/[/url]
  9. Tomaszów - o Filu pamiętamy! Jeśli Atos pojedzie do Warszawy, panią ze Zgorzelca będziemy namawiać na Fila.
  10. Piękny....................., ech. Spójrzcie na jego proporcje [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/462/dsc0798m.jpg[/IMG]
  11. No właśnie, Romka, zerknij na pierwszy post tego wątku, bo coś mi się ten opis nie zgadza z Larą, którą widziałam dzisiaj :razz:
  12. Wiadomość z Emira: "Niestety paskudna biegunka utrzymuje się nadal i osłabia Wierę; dziś miała pobieraną krew; dostaje antybiotyk i witaminy oraz Lakcid na zmianę flory bakteryjnej; kał zostanie oddany do badania, chociaż po potrójnym odrobaczaniu pasożyty raczej wykluczone; W związku z czarnym zabarwieniem kału istnieje podejrzenie nadżerki w jelicie lub ew, nowotworu. czekamy na wyniki. Wiera jest na ścisłej diecie i zostanie "przestawiona" na RC Intestinal. Kolejne wizyta u lekarza we wtorek. Mimo tego humorek jej dopisuje." Wszystkim, którzy pomogli kupić karmę dla Wiery, jeszcze raz serdecznie dziękuję.
  13. nr konta podam na PW, ja jestem skarbnikiem.
  14. :multi: :multi: :multi: Kaju, dziękujemy Tobie i Twojej rodzinie!
  15. Balbina była dzisiaj z nami na spacerku, mamy nowe zdjęcia. To jest bardzo urocze suczydło i bardzo kochane :loveu: Puszczałyśmy ją na lince 15m, bo i tak nie miała szansy uciec.
  16. A jednak wtorek, dorwałyśmy dzisiaj Miśka! Relacja foto wkrótce. To 1/3 roboty przy jego szacie, reszta przed nami. Misiek nie miał siły tak długo stać, jest bardzo cierpliwy, to co ma na sobie przechodzi nie tylko ludzkie pojęcie... I nie zauważyłam cienia agresji do psów, tym bardziej do ludzi.
  17. BUBY nie było dzisiaj w schronisku, pojechała na sterylizację, cieszę się, chociaż trochę mi je brakowało...
  18. spoko załatwimy :p
  19. 50zł dołożyła Leni ze "Skarpety kudłaczy". Dziękujemy! :loveu: Karma zamówiona [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=800101982]ROYAL CANIN INTESTINAL 14KG + PREZENT od KAR-MA (800101982) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  20. Przelałam dzisiaj na konto Fundacji 100zł na szczepienia i odrobaczenie Mamy, od krulla i Romki, zgodnie z umową Osiołek wpłaci swoją 50 bezpośrednio na konto Fundacji. ZBIERAMY DALEJ NA STERYLIZACJĘ, dołożę swoje "miliony" :lol:
  21. a, no to jeśli sama spędza noc, to jesteście na najlepszej drodze, żeby ją nauczyć pozostawania spokojnie w domu, tak mi się wydaje i liczę na to :lol:
  22. hmm... a nie łatwiej byłoby jej płeć zmienić, zamiast teraz po wątkach skakać? :evil_lol:
  23. tak jest chudziutki, a do ucha mu dzisiaj zajrzę i na pewno wyczyszczę Otifree, jak będzie trzeba antybiotyk zadzwonimy do weterynarza, o ile nie poleciał jeszcze na kastrację, która ma się odbyć w tym tygodniu.
  24. Mamy wieści z nowego domu Figi :multi: Pani Doroto, właśnie TAKICH LUDZI szukamy dla naszych psiaków. DZIĘKUJEMY! Czytajcie i cieszcie się, ze Figa jest pod taką wspaniałą opieką: witam wszystkie dziewczyny,ratowniczki pieskow z lowickiego schroniska[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/cid:smiley-laughing.gif[/IMG]nie bylam w stanie zostawic figuni w tym rozbloconym boksie dzis,mimo,ze przerazila mnie jej rzadka kupka z krwia..ale to nie sa warunki dla chorego malenkiego szczeniorka..wiem ze robicie panie mnostwo,ale to tylko schronisko..pani doktordodala wiesci,ze figa przeszla parwowiroze i tez okazalo sie ze na skutek tych chorob nie ma szczepien...porwalam ja dzieki wsparciu duchowemu pani martyny,dziekuje,poprostu nie mozna bylo inaczej..najbardziej balam sie o moje psy,zeby czegos od figi nie wziely,nie mam warunkow na kwarantanne,ale wydawalo mi sie ze musze ja wziac zaraz i leczyc. moja pani doktor stawia glownie na robaki zadawnione jako przyczyne krwawej biegunki,sunia dostala dobry,drogi antybiotyk/podobno[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/cid:smiley-sealed.gif[/IMG]/, zastrzyk przeciwzapalny,cos jak frontline na pchelki i kleszcze i jakies cudo podobno na robale.miala lekki stan podgoraczkowy,pani kasia kazala ja jutro przywiezc i izolowac.. do sochaczewa figa jechala na mnie,caly czas musiala mnie lizac lub dotykac,nie bylam w stanie jej strzelic zadnej fotki,bo wchodzila nosem w obiektyw.nie ma choroby lokomocyjnej i jest czysta- nic w wozie nie robi! w domku zamieszkala sama,a moje burki zostaly na deszczu,strasznie ciekawe i zazdrosne.. do poznego wieczora zrobila jedna duza ,o dobrej konsystencji kupe z bardzo mala iloscia krwi..oczywiscie karmie ja co 3 godziny ryzem z marchwia i kura gotowana. w kupie bylo sporo jakby owsikow. przyznam ze znow postapilam impulsywnie,a nie rozsadnie i przed polnoca zrezygnowalam z kwarantanny.moje psy sa szczepione, a choroba figusi wydaje mi sie byc zaniedbana ze wzgledu na warunki schroniska infekcja jelit,nasilona przez robale,a nie zadna dzuma.. no to je zapoznalam. fifusia jest urocza- nie boi sie/albo udaje../ merda i chce sie bawic,lize i jest przyjacielska.pela,sredni laciak tez ze schroniska ja poprostu olala,lucy/prawie pekinczyk,najbardziej zazdrosna/ powarkuje i jest obrazona,a ruslan- wielki azjata/55 kg, 10 miesiecy/- zglupial.okrecila go wokol palca.bawi sie z nia,az padl i obecnie juz lezy na podlodze w kuchni, a figunia, calkiem niechcacy,rozciagnela sie w jego lozku... jutro beda pierwsze wspolne spacery/dzis chodzili oddzielnie/ i pani weterynarz.jestem dobrej mysli.stadko pomoze jej sie zaadoptowac najlepiej,mam nadzieje,dlatego je skonfrontowalam. figa jest tak slodka,ze do zjedzenia, ale aby nie nasilac zazdrosci w rodzinie, glaszcze ja raz na 4 razy,kiedy bym chciala.moze jutro juz zrobie zdjecia,to wysle.pozdrawiam z calkiem zapsionego domu.dorota
  25. zapraszam Cię na wątek Miśka, pozdrowienia dla właścicielki kaukaza Goldena ;) Misiek się przypomina: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/misiek-dziadek-leonberger-kaukaz-173067/#post13453343[/url]
×
×
  • Create New...