-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
PIETREK - pręgowany klusek, szczenię za TM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchajcie Pietrek bardzo smutny dzisiaj był, jakiś taki cichy i śmierdzi jak kura. Trochę się ożywił, jak go wypuściłyśmy, ale ta jego osowiałość mnie martwi... -
tak, możesz jej dac coś dobrego do gryzienia, żeby się zajęła sobą, a Twoje wychodzenie skojarzyła z czymś dobrym.
-
Widziałam dzisiaj Bubunię, poszłam do niej zobaczyć jak się miewa po sterylce, wygląda normalnie, tylko smutniejsza dzisiaj była, nie wiem, czy z powodu zabiegu, czy dlatego, że spędzała trochę więcej czasu z ludźmi w lecznicy, a teraz znowu boks. Nie nosi kołnierza i nawet nie widać, że była sterylizowana. No to do jutra. Bardzo miło, że Pan, który ma po nią przyjechac zadzwonił do schroniska. Buba czeka :loveu:
-
Atos/PIEPRZ - podpalany jamnik - ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Przykryta kupą kołtunów Miśka widziałam dzisiaj Atosa, był z Martyną na spacerku, w kołnierzu, ale w bardzo dobrej formie, radosny. Na Miśka nie zwracał uwagi, a to taki wieeelki pies. Atos bez problemu dogada się z innymi psami. -
Figafiga ten Twój dzisiejszy sms do mnie o 6.50 dotyczący Saby, świadczy o tym, ze łyknęłaś bakcyla na dobre! Witaj w klubie! W razie czego, do psychiatry idziemy razem :evil_lol:
-
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Można spróbować, ale jak nie daj Boże zgłosi się jakiś pożal Boże właściciel i znowu będzie biegał po ulicach? Łowicz nie jest duży, właściciel gdyby chciał dawno byłby w schronisku w poszukiwaniu przyjaciela, tak myślę... Sama wiesz ile psów biega po Górkach bez nadzoru :angryy: -
Negra Ci wybaczy, ona wie, że jej kumpela siedzi tam za niewinność...
-
O, jaki cudny avatarek :loveu:
-
Ff, Ty nie pomniejszaj swoich zasług, bo Cię jużakami poszczuję :mad:
-
ja też, ja też, mordo śliczna :loveu:
-
no właśnie, jakaś cisza zapanowała u Zadry...
-
MICHU - dziadek leonberger już w swoim domu
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
jutro, bo dzisiaj już mi się nie chce :eviltong: ale słusznie, nie odbieraj mi tego przywileju ;) Jedno jest pewne, jutro od rana znowu będę tarmosić Micha za futro. -
Przypominam, że Buba jedzie do DT, czyli ten docelowy nadal poszukiwany, ale fakt, w schronisku już nie będzie mieszkała, kochana Buba.
-
PIETREK - pręgowany klusek, szczenię za TM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moim zdaniem będzie raczej taki do kolana, czyli średni uszyska go trochę przerosły :lol: -
kahoonie laptop nawalił, więc czekajcie cierpliwie, wszystkie psy żyją i jest ok.
-
Kropka - na dzień kobiet dostała DOM!!!!!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
i uszka trochę nie takie i fafle, ale kogo to obchodzi, my i tak wiemy, że ona jest rasowa ;) -
Cudownie, nawet nie wiesz jak bardzo brakuje takich ludzi jak Ty... Ile psich nieszczęść można by uratować...
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
właśnie, turlaj się mała do domu! -
PIETREK - pręgowany klusek, szczenię za TM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Opis Pietruszki w pierwszym poście. -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Zostawiłam ślad w I grupie, tylko tyle mogę zrobić, chociaż w pierwszej grupie mod też zostawił link i nadal tam jest. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13495401#post13495401"]Owczarek południoworosyjski - JUŻAK - Dogomania Forum[/URL] -
Zapraszam miłośników rasy Owczarek Południoworosyjski JUŻAK do dyskusji o rasie. Jużak to bestia czy wierny przyjaciel? Jakie warunki musi spełniać przyszły właściciel jużaka? A przy okazji zapraszam na wątek JUŻAKI W POTRZEBIE: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/juzaki-juzakopodobne-w-potrzebie-czekaja-na-dom-146539/[/url] Pomóżmy wspólnie jużakom!
-
Z Mamuśką już po drodze były kłopoty, bo kiedy nie była zmęczona chciała siedzieć cały czas na kolanach, nawet na dworze, siku i darcie się "naaa ręęęce!!!" Ale kidy była zmęczona poszła na sam koniec naszego długiego samochodu i grzecznie spała, w wybranym przez siebie miejscu, więc jest nadzieja, że ona też da się ułożyć... jak poczuje się wreszcie bezpiecznie.
-
REKS - tak bardzo chcę być kochany...MA DOM
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
cześć wesoły kuśtyku -
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
tak jest, piękny, smutny pies [URL="http://img40.imageshack.us/i/dsc0025yx.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9439/dsc0025yx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img18.imageshack.us/i/dsc0028xk.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6585/dsc0028xk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img12.imageshack.us/i/dsc0035bn.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8056/dsc0035bn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img12.imageshack.us/i/dsc0040js.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8416/dsc0040js.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img7.imageshack.us/i/dsc0038qj.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5346/dsc0038qj.jpg[/IMG][/URL] -
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Witam serdecznie! Dziękuję za okazaną chęć pomocy :loveu: Bądźmy w kontakcie, mam nr telefonu, a teraz jeszcze kontakt przez dogomanię i na pewno się odezwę. Pozdrawiam