jeszcze parę zdjęć Miśka zostało
Postrzyżyny
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/dc35ad665b035461a4364fff93978b57,10,19,0.jpg[/IMG]
I robione zupełnie "na czuja" w ciemnościach pierwsze zdjęcia u *Gajowej* i zwiedzanie ogrodu przez Miśka
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/24498e0c35d4a27be228b6f602b1cb78,10,19,0.jpg[/IMG]
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5bd02fa8c9a0b5aedbca0a40c8c93a70,10,19,0.jpg[/IMG]
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5a35e0cb31fc756dd8cba54db2b3ae62,10,19,0.jpg[/IMG]