Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Wczoraj spotkałyśmy Lulu w lecznicy, w poniedziałek miała sterylizację. Ale teraz znowu czeka w boksie...
  2. Zdjęcia świetne! Maluchy wyłazić z ukrycia po pracach serwisowych dogo!
  3. a czy mogą być potencjalne parówki, małe, długie, na krzywych łapkach, tyle,że jeszcze szczeniaki i bez nadwagi, Szanowna Komisjo zerknij. Zgłaszam kandydaturę Rudego i Dusi, rodzeństwa. Wkleję zdjęcia dopiero jak pozwolicie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/173752-RUDY-szczeniak-rudzielec-do-adopcji[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/173756-DUSIA-A-liczny-szczeniak[/url]
  4. Dusia, wychodzimy z ukrycia!
  5. Rewelacyjnie zbudowany jest ten mały
  6. zrobię zrobię
  7. ok i jeszcze Kusy
  8. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/29700916cafed07da27a67fc64a2a3a6,10,19,0.jpg[/IMG] weszło wreszcie...
  9. Pietrek!!! :-( :-( :-( (Dziękuję Lecznicy za opiekowanie się maluchem w ostatnich dniach)
  10. Na pewno ze starości, być może też przebyte infekcje
  11. niestety, u mnie też cisza
  12. nie można otworzyć na razie przez link, trzeba na piechotę poszukać
  13. Zadzwonię do Ciebie i się umówimy, jak wiesz ten tydzień mam luźniejszy, wszystko zależy od tego jak Ty pracujesz
  14. jeszcze parę zdjęć Miśka zostało Postrzyżyny [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/dc35ad665b035461a4364fff93978b57,10,19,0.jpg[/IMG] I robione zupełnie "na czuja" w ciemnościach pierwsze zdjęcia u *Gajowej* i zwiedzanie ogrodu przez Miśka [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/24498e0c35d4a27be228b6f602b1cb78,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/5bd02fa8c9a0b5aedbca0a40c8c93a70,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5a35e0cb31fc756dd8cba54db2b3ae62,10,19,0.jpg[/IMG]
  15. Zdjęcie nie wchodzi, próbowałam już kilka razy
  16. Jak się toczy życie z Nelą?
  17. Jak tam mała rozrabiaka?
  18. Mała piękna Dusiu, gdzie te domy, które powinny się o Ciebie bić?
  19. :lol: :lol: :lol: Fajnie być tak ozłoconym moherowo (bez aluzji) Puszki dzisiaj doleciały do Fundacji. Jeszcze sucha karma w drodze.
  20. Balbinka w boksie [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ff71cb4c09ec83e3addbe8ffc5a466a1,10,19,0.jpg[/IMG] I poza boksem, taka szybciutka, że jej prawie nie widać [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1dfedc48926c9eec3f72abad21d264a1,10,19,0.jpg[/IMG] Autorką zdjęć jest Romka
  21. odkopane zdjęcia Saby z roku 2007 (od Romki) [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/99c7ed35f6b851828536ffa6a6b51eff,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6cf0c8159d68fbd3c04ef142fe136d59,10,19,0.jpg[/IMG]
  22. kopiuję zdjęcie, a ono takie malutkie, Pietrka to już w ogóle na nim nie widać, ech...
  23. Niestety nie umiem teraz wkleić zdjęcia albo ta opcja jest jeszcze niedostępna :shake:
  24. WAŻNA WIADOMOŚĆ: W lecznicy współpracującej ze schroniskiem znajduje się średni pies, podobny do border colli, został zabrany z ok. Domaniewic, gdzie uległ wypadkowi. POSZUKUJEMY WŁAŚCICIELA PSA. Miał czerwoną obrożę, w wypadku została powaznie uszkodzona jego łapa, konieczna jest operacja. Trzeba zrobić zdjęcie i rozwiesić ogłoszenia w okolicach miejsca wypadku. Miejmy nadzieję, że ktoś go poszukuje.
×
×
  • Create New...