Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. nie, raczej nie, to starszy psiak, nie walczy o swoje tylko tak siedzi i patrzy, na włóczykija nie wygląda, jest mały i okrągły i najbardziej lubi siedzieć.
  2. tak jest, w górę!
  3. No to czekamy na banerek, super, dziękujemy!
  4. Ale i tak dziękuję za mobilizowanie mnie do działania, tego nigdy za wiele!
  5. Rozmawiałam z naszą panią wet. Możemy być spokojni, pies po operacji może wrócić do lecznicy w Łowiczu, doba będzie kosztowała połowę stawki normalnej, czyli nie 28zł a 14zł za dobę. Opieka najlepsza z możliwych, a właściwie na dzień dzisiejszy nie mamy alternatywnego rozwiązania. Hotelik, jeśli byłoby miejsce to najmniej 12zł za dobę bez opieki weterynaryjnej. Zbieramy dalej pieniądze i będziemy utrzymywać Cypiska do czasu znalezienia domu stałego. Dzisiaj przyjechał p. Piotr, który znalazł Cypiska na drodze i przywiózł do lecznicy i dołożył 100zł, pomaga też w poszukiwaniu DS dla niego.
  6. Na pewno będziesz mogła go wyprowadzić.
  7. Już odpowiadam. Biegunka minęła po zmianie karmy i podawaniu lekarstw. Został oddany kał do badania, ale wyników jeszcze nie znam. USG odpuszczono, weterynarz nie widzi potrzeby. Teraz należy kontynuować dietę. Na dzień dzisiejszy żadnych perspektyw DS, wczoraj dzwoniła do mnie dziewczyna, chciała jużaka do pilnowania firmy. Odesłałam ją do fundacji, ale przy okazji poinformowałam, że jużak nie może być psem, który przebywa ciągle sam i wymaga pielęgnacji. Zapadła cisza. Czyli dobrego domu jak nie było tak nie ma. Ciesze się, że jest ktoś kto przejmuje się jej losem, dziękuję.
  8. W dodatku wyje jak wilk, wszystkie psiaki szczekają, a on wyje. Kto słyszał wycie wilka, nie może pozostać głuchy na takie wycie natury. Wyciem nas przywołuje, chyba nie potrafi szczekać i nie wyje jak pies, a jak prawdziwy wilk, przepięknie!
  9. Majuska, wielkie dzięki! Nie miałam od rana internetu. Z dogomanii mamy 320zł + 300zł od wolontariuszy Emira, razem 620zł! Robimy zbiórkę wśród okolicznych mieszkańców, myślę, że jeszcze coś dołożą, ale liczy się każde 10zł, bo to co teraz najważniejsze to poszukiwanie DOMU tymczasowego lub stałego, który mógłby się psem zająć po operacji. Cypisek zostanie przez nas odebrany w niedzielę lub najpóźniej w poniedziałek. Jest w trakcie operacji. DOM TYMCZASOWY może być PŁATNY, najważniejsze, żeby był! Pomóżcie szukać!
  10. Kciuki będziemy trzymać z pewnością, dzięki za wątki i za wsparcie Cypiska! Będzie tez Grażynka, której swoją droga musimy jakąś ksywkę nadać, ona tez weźmie jakiegoś psiurka, żebyś mogła nowe zdjęcia zrobić. To do miłego widzenia w sobotę.
  11. myślę, że może być w sobotę, bo Romka jedzie po niego w niedzielę.
  12. Zrobię na pewno allegro Demi ale dzisiaj wojuję z półrocznym Cypiskiem [url]http://www.dogomania.pl/threads/174024-CYPISEK-po-wypadku-nie-ma-kasy-na-operacjAE-pies-cierpi-POMOCY[/url]
  13. Każde 10zł się liczy, może być do Romki, chyba, że wygodniej Ci na konto, to podam nr. W ten sposób mamy 300zł
  14. zapisuję się na wątek, Misiuniu juz nie jesteś sama!
  15. zapisuję się na wątek, a przy okazji wkleję zdjęcia [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6996894afd97b279ed3b9ae7b985f2bc,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0e20d920e495ecc52f9c69c53d9038e1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/52ab0779bc5dce55b4b4caa1a1e128e9,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/df71071d16f251fcb5e1303276bb3c81,10,19,0.jpg[/IMG] Obcięłam mu dzisiaj pazury, które przeszkadzały mu chodzić, trochę wygładziłam futerko kuse, Kusy to bardzo spokojny, uległy i przyjazny psiak, jak on sie cieszył, że poszedł na spacer!
  16. zapisuję się na wątek
  17. Kolejna tragedia, ludzie, załatwcie mi psychiatrę! CYPISEK - PILNIE potrzebna pomoc! [url]http://www.dogomania.pl/threads/174024-CYPISEK-po-wypadku-nie-ma-kasy-na-operacjAE-pies-cierpi-POMOCY?p=13537164#post13537164[/url]
  18. Kolejne maleństwo w schronie, znowu mleczak, musimy ją ratować, żeby nie spotkał ją los Pietrka MOKKA
  19. kolejna tragedia PILNIE potrzebna pomoc dla CYPISKA [url]http://www.dogomania.pl/threads/174024-CYPISEK-po-wypadku-nie-ma-kasy-na-operacjAE-pies-cierpi-POMOCY?p=13537164#post13537164[/url]
  20. Operacja będzie na pewno. Potrzebne są pieniądze na opłacenie jej!!!
  21. I nowa malutka choć duża suńka [B]MOKKA[/B] w pierwszym poście, jutro będzie miała swój wątek, ma jeszcze mleczne ząbki i poryczałam się dzisiaj jak ją zobaczyłam, bo mi się Pietrek przypomniał, no po prostu boję się o nią, schronisko to nie przelewki dla takiej malizny [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/363ac129238a8cfe6f8bc947f7372c93,10,19,0.jpg[/IMG]
  22. A powiedzcie mi, czy to dziecię ma coś wspólnego z dogiem, ma ok. 2 miesięcy i mleczne ząbki jeszcze, znajduje się u nas w schronisku, boimy się, że nie przeżyje, w schronisku jest parwo i padł nam jeden maluch w poniedziałek [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c733016bb5f64202b6d74aab829c747a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/363ac129238a8cfe6f8bc947f7372c93,10,19,0.jpg[/IMG]
  23. A oto nasz Cypisek [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4a0bad4071e88a50bf0e436ccbf321bd,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/61116cf9325717c263c5b35205a11c4a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1e87bdb9f30ef24ff4473aaba9ff72a2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/90fa4db8d7b131851a1dabea92b4f706,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4914554c06e4ca95f6c09619c5f3af4c,10,19,0.jpg[/IMG]
  24. Dzisiaj wyskoczyłam z Wilkiem na spacer, wybiegał się chłopak, bo zabieram go na lince. Straszna frajda z nim polatać. MAMY PROBLEM, PILNIE POTRZEBNA POMOC DLA CYPISKA [url]http://www.dogomania.pl/threads/174024-CYPISEK-po-wypadku-nie-ma-kasy-na-operacjAE-pies-cierpi-POMOCY?p=13537002#post13537002[/url]
  25. PILNIE POTRZEBNA POMOC dla CYPISKA [url]http://www.dogomania.pl/threads/174024-CYPISEK-po-wypadku-nie-ma-kasy-na-operacjAE-pies-cierpi-POMOCY?p=13537002#post13537002[/url]
×
×
  • Create New...