-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
A tak tak, zapomniałam napisać. Kumiko była dziś z rodziną u Cypiska. Zaprezentował się bardzo dobrze, Państwo nadal chcą mu pomóc i zabrać go do domu. Jutro operacja i dobrze byłoby, gdyby mógł do czwartku zostać w klinice. Kumiko powiedziała mi, że Cypisek ma ogoloną łapkę i nasmarowaną jakimiś mazidłami, pewnie przeciwobrzękowymi. Kupiła mu puszkę zgodnie ze wskazówkami lekarza. Romka skontaktuje się z dr jutro i będziemy wiedzieli jakie koszty trzeba ponieść DOKŁADNIE, ponieważ ja nie mam jasności czy przebywanie psa w klinice wliczone jest w koszty operacji, czy nie. Wiadomo tylko, ze jedna doba to koszt 40zł. No to czekamy na wieści i operację -
Miśka - słodka, kudłata suczka MA SUPER DOM
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
ogłoszeń jeszcze nie ma... -
warto umierać w słusznej sprawie :evil_lol:
-
Tak, to prawda Romka przywiozła mi tego chanelka do domu :evil_lol: Romka ciesz się, że nie jechałaś z nim tak jak my 4h, ale warto było! A i jeszcze powiem Wam, ze Romka świetnie się zajmuje dziećmi. Zmęczona wróciła do domu podwójnie, bo moje psy jak się zorientowały, że ta pańcia taka dobra, to ją z łóżka wykurzyły rozpychając się niemiłosiernie i domagając pieszczot i biedna Romka zamiast wyrzucić burki z łóżka siedziała na krześle do 4.00 :lol:
-
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Uzupełniłam post 2 -
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
:diabloti: jak rozumiem, księgową jestem ja -
Forum Szwajcarów jest taaaakie skuteczne, aż mi przykro, że jużaki tak nie mają... i kudłacze... Zapomniałam dodać, że Kacper dostał od Tanki nową obrożę i wieczorem został zakroplony przeciw pchłom i kleszczom, akurat tym co było pod ręką, czyli fiprex spot on.
-
Na prośbę Romki przekazuję radosną wiadomość: Saba MA DOM Zamieszkała z z miłośniczką zwierząt Ori, która prowadzi blog [url]http://www.pelnialatawdomutymianka.blogspot.com/[/url] - tutaj też można oglądać zdjęcia Saby, która pokochała swoją Panią od pierwszego wejrzenia. Zapraszamy na blog. [URL="http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwgvJ87eL5I/AAAAAAAAClE/41Qq8QJMLjc/s1600/_MG_3894.JPG"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwgvJ87eL5I/AAAAAAAAClE/41Qq8QJMLjc/s400/_MG_3894.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwgvTSEBjRI/AAAAAAAAClU/D1Jmjw2QCrY/s1600/_MG_3878.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/SwgvTSEBjRI/AAAAAAAAClU/D1Jmjw2QCrY/s400/_MG_3878.JPG[/IMG][/URL]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
a co to znaczy, że puszek nie dał się wyprowadzić, gryzł, czy się zapierał? SABA MA DOM! -
O rety! Wróciliśmy o 4.00, takie były mgły, w jedną i drugą stronę, nie było widać nic! Kacper bardzo jest szczęśliwy Mam wiadomość od Tanki. Przespał spokojnie noc w garażu, nic nie zniszczył i nie hałasował w nocy, bałyśmy się go zostawić w kojcu, żeby nie zwiał, jakimś podkopem zakręcony wolnością. Może jestem wstrętna, ale poprosiłam Tankę, żeby zostawiając go w kojcu przypinała go na smycz. Zostaje na najdłuższej flexi. Kojec, jest bardzo przyjazny, właściwie to odgrodzony teren ogródka z trawą i drewnianą wiatą dla mieszkającego w domu berneńczyka Yokiego. Kacper jest bardzo skoczny i bałam się, że pokona siatkę bez trudu. Ma bardzo dobrą opiekę, dostaje RC Intestinal i będzie chodził na spacery. Prawdopodobnie jest teraz w lesie, bo taki był plan spaceru. Wieczorem też będzie spacer. Kacperek śmierdzi niemiłosiernie :loveu:
-
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie ma jeszcze na allegro, cafeanimal i psy do adopcji Szans na DT nie ma Na spacery raczej nie chodzi, chyba, że do lecznicy czy na strzyżenie Myślę, że zaglądają do niej wolontariusze fundacji i "szefowa", która jest z psami na co dzień. Niestety ja nie mam możliwości jej sfotografować, ale do prośby o zdjęcia serdecznie się przyłączam. Informacje nt. temperamentu i zachowania najlepiej uzyskać bezpośrednio z fundacji, bo ja jestem strasznie nieobiektywna w tym aspekcie, dla mnie to jest pies cudny i koniec. -
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ze względu na obrzęk operacja została zaplanowana na poniedziałek, Cypisek może sam chodzić. Znajduje się w klinice w Zgierzu na ul. Kościuszki -
Kacper jest u mnie. Dzisiaj wieczorem wiozę go do Torunia do Tanki, a stamtąd odbierze go Elza, szczególowych informacji udziela Elza.
-
Tak, Grażyna odwaliła kawał dobrej roboty, na dzień dzisiejszy Diana ma zaufanie tylko do niej, przed innymi chowa się głęboko w budzie, a już o wyjściu na spacer to w ogóle nie ma mowy. Grażyna jest jedyna osobą, która zdobyła jej zaufanie, nawet na ręce może ją wziąć. Zdjęcia cudne!
-
Jak się miewa MOKKA? Nie widać, żeby była chora? Jest propozycja płatnego DT dla Mokki. 10zł + karma. Co o tym myślicie?
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']...zawiozłyśmy do lecznicy nową suczkę szczeniaka mix amstaffa co się kiedyś kręciła po moim osiedlu.....piana na pysku i otumaniona...przepiękna sunia...[/QUOTE] Znowu parwo? Masz na myśli MOKKĘ, czy jest jeszcze jeden szczeniak? -
Kropka - na dzień kobiet dostała DOM!!!!!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
TAK. Ona tak czeka i czeka spokojniutko, zawsze wpadamy do schroniska jak burze, jest tyle do zrobienia, a ona tak patrzy i liczy na to, że dzisiaj i ją zabierzemy, a tu nic... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
ok, zaraz odszukam Ja też dziękuję Kaji i Pauli, dobra robota, dziewczyny! -
ja niestety nie mam dojść, ale jeśli zrobisz zrzutkę to na pewno się dołożę
-
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
przerzucę te zdjęcia do 3 postu -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
mamanabank replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
w łowickim schronisku jest jeszcze jedna super parówka DIANA - bardzo bardzo smutna i wystraszona [url]http://www.dogomania.pl/threads/171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t[/url] [URL="http://img12.imageshack.us/i/dsc0137b.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/83/dsc0137b.jpg[/IMG][/URL] -
Mamuśka Blanki we własnej osobie, na spacerku schroniskowym z Grażynką i Figąfigą - DIANA [URL="http://img12.imageshack.us/i/dsc0137b.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/83/dsc0137b.jpg[/IMG][/URL]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
wzięłam, pierwsze trzy, Niko, Rex i Puszek Fajnie, że już jesteś, a ja mam schronisko w domu! Gdzie nie spojrzę dzisiaj tam pies! Chyba zadzwonię po Chińczyka :evil_lol: Jak Wam poszło? Zobacz jak ładnie wykorzystałam Twoje zdjęcie Zadry w pierwszym poście, myślę, ze to może być logo naszego schroniska :p -
MUFEK - CYPISEK - po wypadku ADOPTOWANY
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
owczarek australijski, czyż nie jest podobny? [url]http://www.aussie.com.pl/pl/galeria_2_7mies.htm[/url] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Poszukujemy pomocy w transporcie berneńczyka Kacpra. Trasa Łowicz - Milicz, może być transport łączony, czyli z Łowicza do Łodzi, a ktoś z Łodzi kawałek dalej i potem następny kawałek. Forum szwajcarów już działa w tej sprawie, czy na wątku jest ktoś z okolic Łodzi, kto ma możliwości transportowe?