Ojejej, jaki ciepły ten filmik :loveu:
Byłam dzisiaj w Matce Polce w Łodzi, inny ten szpital niż na filmiku... (bo się okazało, że jestem cukrzyczką, teraz muszę się kłuć 4xdziennie i jeść same zdrowe rzeczy, jakby mało było tego, że pić i palić nie wolno :-D) i trochę takich maluszków widziałam, próbowałam się nawet włamać na oddział neonatologiczny, żeby sobie popatrzeć, ale bylo zamknięte, buuu. Ale przynajmniej tutaj jest co oglądać :multi: