Kaju, bo wstawię filmik z Soplem i będzie wiadomo kto! Na pewno wiadomo, no ale to odpuszczamy... nie dasz rady być w 10 miejscach na raz.
Bazarek, bardzo dobra myśl! Na razie nie mam fantów, (te co są, są u Romki na skarpetę), ale ma mi coś przysłać AniaiJanek i Florentynka, na pewno się uda! Chyba, że masz jakiś pomysł na już.