To poprosimy te namiary na Was :lol:.
A co do spodni, to dziewczyny też je noszą :eviltong:.
To ja mam jeszcze jedną prośbę, więcej zdjęć jamniczki i żeby ktoś zobaczył czy ona ma tą łysą plamę na mostku, czy to tylko tak wygląda na zdjęciu, a jeżeli jest to łysa plama i jeżeli nie jest ona wynikiem wygolenia to co sądzi o tym wet, choroba skóry, niedobór witamin, czy może problemy hormonalne?