Zgadzam się z Danką, trzeba czasu, u mnie 1 szczekał przez rok :diabloti:, dobraliśmy Majkę, to teraz Dino już nie szczeka tak jak wcześniej, ale za to ona szczeka już prawie pół roku, jeszcze 6 miesięcy i może przestanie :evil_lol:.
U nas one szczekają non stop, najbardziej w nocy i na dworze.
Pociesze Cię, że z czasem się przyzwyczaisz, sąsiedzi też.