-
Posts
3512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DG32
-
A ja też mam zagwozdkę i prośbę do Was, bo my właśnie jesteśmy po kontrolnym badaniu, tzn robiliśmy poziom T4 po 6 godzinach od podania leku i wyszedł nam wynik ponad normę bo 76 (norma do 60). Weterynarz mówi żeby nie zmieniać dawki, co szczerze mówiąc mnie dziwi, bo pies dostaje 3 razy tyle ile sugeruje ulotka. A jak u Was wychodziło takie badanie? i jak modyfikowaliście dawkę leku?
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Takie objawy występują od ok.2-3 miesięcy. Gizmo przy takim zrywie zawsze siadał momentami na tyłek, więc myślałam, że jakimś cudem ma robaki/tasiemca, ale odrobaczanie i badania nic nie wykazały. Pies jest ogólnie zdrowy i takie lęki zdarzają się tylko w nocy, w dzień nie mają miejsca. Gizmo ma zwyrodnienie lewego stawu, bierze od ok.pół roku tabletki i wiem, że ten staw czasem mu dokucza, ale są dni lepsze i gorsze, a te lęki są regularne. Wetka powiedziała najpierw, że może to być spowodowane już wiekiem psa(8,5roku) bo ponoc starsze psy stają sie bardziej niespokojne, zwłaszcza w nocy. Ale moja mama miała niedoczynność tarczycy i również budziła się w nocy po parę razy z bijącym sercem i strachem, więc gdy wspomniałam o tym u weterynarza to wetka przyznała rację, że to faktycznie może być tarczyca. Nie wiem, w każdym razie chyba dla bezpieczeństwa zrobimy te badania.[/quote] A może to Cushing?
-
ArekEdyta a bierzecie ciągle leki na tarczyce (ile już albo ile braliście), robiliście badanie po zażyciu leku na tarczyce i czy robiliście usg nadnerczy bo tu wszyscy piszą że widać zmiany w usg nadnerczy przy Cushingu? może zajrzyj tez na wątek o niedoczynności tarczycy? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1083/niedoczynnosc-tarczycy-57856/[/url]
-
[quote name='__Lara']schronisko nie ma warunków na robienie sterylizacji. kastracji i trzymanie psów w schronie[/quote] Jak to schron nie ma warunków na trzymanie psów - przecież on od tego właśnie jest!!! Może chciałaś napisać tylu psów? [quote name='BoUnTy']ARKO w schronisku nie ma na sterylizacje warunków, urząd nie chce zdaje się wygospodarować miejsca na salę operacyjną - nie ma w ogóle takiego pomieszczenia w schronie, kóre by sie nadało.[/quote] W schronisku nie ma miejsca na żadne zabiegi, co jak wiemy jest niezgodne z rozporządzeniem dotyczącym szczegółowych warunków weterynaryjnych wymaganych przy prowadzeniu schronisk dla zwierząt. [quote name='__Lara']Do tego domy są sprawdzane po adopcjach![/quote] Może się mylę, ale wydaje mi się że na wątku suczki, która została wydana na akcji i w rok później powiła szczenięta było napisane, że domy nie są sprawdzane (chodzi mi tu o psy wydawane na umowy schroniskowe), że fundacja nie ma takiego obowiązku, a może nawet prawa. Nie ma się co kłócić szczenięta już są, ale możemy wyciągnąć z tego wnioski i może tak jak pisze amikat uda się w końcu znależć miejsce na wykonywanie zabiegów leczniczych i chirurgicznych i boksy dla psów po zabiegach.
-
Ale to dziwne żeby nie poznać swojego psa :shake:.
-
A co to takie pustki tu????
-
[url]http://images49.fotosik.pl/59/599b5ff76801212amed.jpg[/url] No no no Rambiego i Rudą odwiedzają takie szkraby słodkie:loveu::loveu::loveu:.
-
[quote name='maciaszek'][B]DG32[/B], tak to sunia krzykaczka.[/quote] No to nieźle, w takim razie sunia zaszła w ciąże albo w schronie albo na tej nieudanej adopcji, może ludzie się skapli i pozbyli kłopotu. Szkoda że nie da się tych sterylek robić jednak w schronie, bo tak to mimo że kupon darmowy to i tak część ludzi z niego nie korzysta. A co do przeoczenia przez weta to chyba i ten co przyjeżdża do schronu a nie tylko ta Pani na którą trafili właściciele przeoczył ciąże, bo chyba jakiś wet ogląda psiaki zanim pojada na akcje.
-
[quote name='katik']z najnowszych wieści: wczoraj na wystawie w Rzeszowie Magia ukończyła Młodzieżowy Championat Polski. :multi:[/quote] Gratulujemy :multi::multi::multi::multi::multi:.
-
Witam kolejną jamniczkę i czekamy na więcej zdjęć tej ślicznotki :loveu:.
-
[quote name='hovomaniaczka']Na tym zdjeciu miala chyba nadziej, ze ja na rece wezme:evil_lol:[/quote] No to brać na ręce, a nie obijać się :eviltong:.
-
Podnosimy małą :multi::multi::multi:.
-
[url]http://lh4.ggpht.com/_ruTKOTNXTZg/SY3TMkIMq-I/AAAAAAAAB1w/DbrJh7HMwog/s720/P2070310.JPG[/url] Mała jogę ćwiczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
[URL]http://lh4.ggpht.com/_ruTKOTNXTZg/SY3PESch7uI/AAAAAAAABwk/x-MqrOtQn8s/s720/P2070257.JPG[/URL] Czy to już całe stadko? czy coś jeszcze ukrywasz Halbino? Ps. Zawsze podziwiam to psio-kocie połączenie, na które u mnie jakoś nie ma szans, bo zawsze mi się jakieś smakosze :eating: kotów trafiają.
-
[url]http://img25.imageshack.us/img25/8610/obraz618ks3.jpg[/url] Ale się przeciska - cudna mała :loveu::loveu::loveu:.
-
Gratulujemy Mamie :multi::multi::multi::multi::multi:. [url]http://img90.imageshack.us/img90/9017/foto0255at4.jpg[/url] A Frida widać dziarsko spaceruje :p.
-
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1822104_bokser_pregusek_szuka_domu.html"]alegratka[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-BOKSER-PR-GUSEK-SZUKA-DOMU-W0QQAdIdZ105231348"]gumtree[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/29114"]kokosy[/URL] [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Pregusek,14971"]cafeanimal[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=37724"]kupiepsa[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,3215,Lw==.html"]adopcjapsa[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/266232-bokser_pregusek_szuka_domu.html"]pajęczyna[/URL] [URL="http://www.schronisko24.pl/oddam_psa_620.html"]schronisko24[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23646899,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html"]dwukropek[/URL]
-
Oj zasiedział się chłopak na tymczasie :shake:.
-
Śliczne to maleństwo - trzymamy kciuki za zdrówko małej :kciuki::kciuki::kciuki:.
-
5 tyg. szczeniak ON-skopany, sparaliżowany, już zdrowy.Ma już dom.
DG32 replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']tak, jest w swoim domku już! :cool3:[/quote] No to suuuper!!!!! -
5 tyg. szczeniak ON-skopany, sparaliżowany, już zdrowy.Ma już dom.
DG32 replied to halbina's topic in Już w nowym domu
I co słodziak już w nowym domku? -
Dawno nas tu nie było, ale wszystko nadrobiliśmy :p. A co do krowiego zacisku to Fridzie w nim pięknie :loveu::loveu::loveu:. Pozdrawiają właściciele krowich szelek ;).