Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. mysle tak, jak Kaja tak patrzac na to zdjęcie to on... z reszta on na kazdym zdjeciu inaczej wyglada dla mnie ;) na tych najnowszych jak szczeniak na pierwszych straszna bida mordka siwa, pudlowaty itd. bierzemy pod uwage, ze ludzie pracują, bo sami pracujemy ;)
  2. przypomne zdjęcie (smycz niebieska...) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/000801799_mini.jpg[/IMG] a to Xant: [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/264/080722xantus31nx4.jpg[/IMG]
  3. ale jak bedzie juz miala domek to tez od razu go za własny uzna :D oststnio u nas jak była to na poczatku teskniła za wami... ale potem już było lepiej i się jak u siebie czuła :cool3:
  4. Chaplinek świetny! :) dzieki za wstawienie sobie banerka! :loveu:
  5. znalazł się juz na Paluchu biedak, zostały mu jakieś 3 miesiące życia... :(:(:(
  6. dzielny staruszek ale bida, ciężko się to czyta... na koniec życia takie coś :shake:
  7. jak to nie wybiera? kiedyś gdzieś się wybierze w świat do domku i wtedy jej się przyda też ;)
  8. [quote name='pixie'] mru skad wzielas to ogloszenie???? alez ty masz oczy![/quote] Kora zapostował/a :) ja zacytowałam tylko! jejku, 3 miesiące... ale niech już nie będzie sam, no... :shake: erko - wiem, ze mogl sie wyrwac, na pewno byl (i jest) strasznie zestresowany gadam co mi tylko przyjdzie na mysl jak jest nerwowo przepraszam za zlosliwosc :oops:
  9. ja nie chce nikogo oceniac I OBYM SIE MYLILA, ale jednak ludzie szukali JEJ psa cala noc orpha tam chodziła z menelami a ta pani spi czy cos... no rece załamać:( ja bym spała z tym telefonem (nawet ze swoim dzis spałam te pare godzin;))
  10. o ile to on :( ale chyba tak... nowa pani nie daje znaku zycia... a kto inny ma to potwierdzic... :angryy::angryy::angryy:
  11. [B][I]znaleziono na żoliborzu w okolicy shroegera średniej wielkości czarnego pudlowatego psa w obrozy i ze smyczą! [/I][/B]wydaje się, że to on ale trzeba do tej właścicielki sie dodzwonic (:angryy:) i potwierdzić kolor smyczy itd. - co z chustką? Bielany? :-o ale jestem w stanie uwierzyc, ze tam zaszedł
  12. bardzo dziękujemy :D tylko niech nowa właścicielka już odbierze Xanta... :roll:
  13. pierwszy post poprawiony :) może dziś będzie więcej fot ;)
  14. powiedzcie, zeby mocniej trzymała smycz.
  15. [quote name='orpha']i kurde co ? straz nic nie wiedziała tak , pewnie to straz go na paluch zawiozła!!! juz dawno mowie ze sa nikomu niepotrzebni , zadnego pozytku z nich nie ma , poza przeganianiem babc z czosnkiem nic nie robia :angryy::angryy:.[/quote] no bo to są jakieś młoty chłopaki takie wiadomo nie wiem skad ich biorą sie nadaja do pchania karuzeli W WIEKSZOSCI (nikogo nie chce obrazic)
  16. to co ona... nie czeka? :roll:
  17. o matko.... :multi::multi::multi:
  18. on :-o chyba on! gdzie on jest?
  19. :eviltong: dzieki... offuję: pilnie potrzebujemy pomocy warszawiaków, w warszawie pod kliniką zaginął nasz kielecki Xantek-10 letni pies, ślepy i prawdopodobnie głuchy :-( [B]Adres kliniki PLAC HALLERA 6 A pies pobiegł w kierunku ZOO miał na sobie różową chusteczkę... PROSIMY O POMOC! [/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1244/080807xantus1dp5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117022&page=37"]http://dogomania.pl/forum/showthread...117022&page=37[/URL] [B]EDIT: piesek się znalazł[/B]
  20. :) no, Dym to potrafi... i od razu offuję: pilnie potrzebujemy pomocy warszawiaków, w warszawie pod kliniką zaginął nasz kielecki Xantek-10 letni pies, ślepy i prawdopodobnie głuchy :-( Adres kliniki PLAC HALLERA 6 A pies pobiegł w kierunku ZOO miał na sobie różową chusteczkę... PROSIMY O POMOC! http://dogomania.pl/forum/showthread...117022&page=37
  21. orpha, jesteś cudowna... ja też po pracy wezmę, kogo będę mogła i ruszymy Isadora obieała plakaciki, ale dopiero po pracy może je zrobić wtedy ja nie bede miała jak wydrukować :( [B]może ktoś umie zrobić ładny treściwy przejrzysty i wołający o pomoc plakat w dzień? :roll:[/B]
  22. przepraszam za :offtopic: ale pilnie potrzebujemy pomocy warszawiaków, w warszawie pod kliniką zaginął nasz kielecki Xantek-10 letni pies, ślepy i prawdopodobnie głuchy :-( [B]Adres kliniki PLAC HALLERA 6 A pies pobiegł w kierunku ZOO miał na sobie różową chusteczkę... PROSIMY O POMOC! [/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1244/080807xantus1dp5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117022&page=37"]http://dogomania.pl/forum/showthread...117022&page=37[/URL]
  23. może ktoś zobaczy gdzie ten nasz Xantuś się wybrał...
×
×
  • Create New...