-
Posts
529 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kida i Olo
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kida i Olo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A widzisz gdzieś, jakiegos krasnala przepraszam bardzo? :mad: Rozejrzałam się wokoło, spojrzałam nawet w lustro, ale żadnego, kurde, nie ma. A niech to, chciałabym zobaczyć krasnalka :p. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kida i Olo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Nie wdałaś i nie wdasz, bo gdzież Tobie do mnie? Za wysoki poziom dla Ciebie:shake:[/quote] Chyba raczej za niski :shake:. Zresztą - może być i za wysoki, w końcu nie mam 170cm jak ty. Wolę zdecydowanie siebie - bo przynajmniej mogę śmiać się z Ciebie :evil_lol:. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kida i Olo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote]Problemy ze sobą to masz Ty gnido meksykańska:mad: [/QUOTE] Ja mam ze sobą problemy? I kto to mówi? Zakurzona wesz? Coś Ci się pomyliło, bo ja nie mam ze sobą problemów:evil_lol:. Jeszcze nie wdałam się w Ciebie, na szczęście. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kida i Olo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie słuchajcie jej, czasami faktycznie ma problemy ze sobą i okazuje w ten sposób swoją złość i frustrację :p. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kida i Olo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote]Czego tu chcesz? :roll: [/quote] Chcę Ci trochę zaspamować galerię :diabloti:. Poza tym, dawno nie widziałam Twojej pięknej suni, która na szczęście nie wdała się w Ciebie. No i przydałoby się tak Cię trochę powkurzać... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kida i Olo replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cześć bejbe :roll:. Wesołych świąt bezkarpiowych. -
No dobra, dobra, macie: [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3909/img3171wt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6662/img3172rd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/274/hpim4647ry3.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/148/hpim4649gj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2092/hpim4650qk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3714/hpim4648qg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4998/hpim4653av1.jpg[/IMG] Zobaczcie jakie spojrzenie :roflt:: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/632/hpim4654lz9.jpg[/IMG] :bigcool: Dodam tylko, że temu skubańcowi już odrosła sierść :mad:.
-
Tak, interesowałam się. Jednak nie mam pojecia, co się dzieje z psiakiem - nie dostałam odpowiedzi na mojego e-maila.
-
To nie są ludzie- to tylko ich nędzne kreatury...
Kida i Olo replied to Rybc!a's topic in TV & radio
Jakie kłótnie? Toż to tylko kulturalna dyskusja, którą staramy się dojść do wspólnego wniosku. -
Jak wygląda obecny dług Poli? Bo rozumiem, że nie jest to już 1476 zł.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Kida i Olo replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Louneliness']A czy czternastolatki bez opieki rodziców mogą jechać :)?[/quote] Mogą, ale muszą być grzeczne :cool3:. -
.....Malutka sunia bez ogonka JUZ W NOWYM DOMU :) .......
Kida i Olo replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
I jak? Byliście dzisiaj? -
To nie są ludzie- to tylko ich nędzne kreatury...
Kida i Olo replied to Rybc!a's topic in TV & radio
[FONT=Verdana][quote name='”Amber”'][COLOR=black] A ty rozróżniasz cielęcinę od wołowiny, bo cały czas piszesz tylko "mięso"?[/COLOR][/quote][/FONT] [COLOR=black][FONT=Verdana]Mięso, to ogólna nazwa cielęciny, wołowiny, wieprzowiny, tak jak np. ogólną nazwą tygodników, miesięczników, brukowców jest prasa.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='”Amber”'] Krowy może nie (oprócz wątroby), ale tran, sardynki, łosoś, krewetki, masło, oraz jajka, to całkiem niezłe jej źródła. Czyli to czego wege nie jedzą.[/quote][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Że wege nie jedzą jaj, masła? Ja jak najbardziej jem, chociaż wegetarianką jestem. Nie powinnaś mylić najpopularniejszej odmiany wegetarianizmu, czyli laktoowowegetarianizmu z weganizmem. Większość wege (czyli laktoowowegetarianów) je wyżej wspomniane jaja i masło. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='”Amber”'] Nie bądź smieszna, a pomyśl logicznie - gospodarka idzie na przód. Nie oglądasz TVN24? :lol: [/quote][/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana]Media to jedno, rzeczywistość to drugie. Bo czy gospodarka faktycznie idzie na przód, to mogłybyśmy dyskutować, ale to raczej nie o tym temat. Nie wiem, czy z TVN24 zastosowałaś ironię, ale w telewizji mówią różne rzeczy, które nie zawsze są prawdą, np. że czarodziejki/wiedzmy/anioły są na ziemi. Rozumiem, że mamy w to od dziś wierzyć? :lol:[/FONT] [FONT=Verdana][quote name='”Amber”'][COLOR=black] Nie muszę być wege, żeby stwierdzać cokolwiek, tak jak ginekolog nie musi być kobietą, żeby stwierdzić ciążę. Kiepskie musiało być to życie, bez B12 (anemiczne). Teraz jest łatwiej, bo są multiwitaminy i swoją "cudowną (nie)pełnowartościową" dietę wege można sztucznie wspomagać, ale prawda jest taka, że w żadnej roślinie (oprócz jakiś glonów, ale tych glonów trzeba by jeść całe ciężarówki dziennie, żeby coś dały) ta witamina się nie znajduje. Tak samo z żelazem i wit. D, tylko w mniejszym stopniu.[/COLOR][/quote][/FONT] [COLOR=black][FONT=Verdana]Jednak taki lekarz, aby stwierdzić ciążę korzysta głównie z aparatury. A czy ty dysponujesz jakimiś wynikami badań, które stwierdzają, że nie jedząc mięsa się długo nie pociągnie? [/FONT][/COLOR] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Kida i Olo replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Mi tam Sulejów bardzo pasuje. Sylrwia, pokaż te fotki z wnętrz domków w Anpolu ;). -
To nie są ludzie- to tylko ich nędzne kreatury...
Kida i Olo replied to Rybc!a's topic in TV & radio
[quote] [quote]Fakt, że w rejonach gdzie mięso stanowi podstawę diety ludzie żyją krócej [/quote] To nie jest prawda. [/quote] Owszem, to jest prawda i tej prawdy żadną swoją wypowiedzią nie zmienisz. Gdy jemy mięso ryzyko zachorowania na raka zwiększa się o 95%, a na jakąś chorobę serca o 99%. Nawet z tego prosty wniosek można wyciągnąć - dieta wegetariańska jest dużo zdrowsza. Mięso zawiera więcej szkodliwych substancji niż rośliny. [quote]Ale bardzo, bardzo potrzebne :p A na samych roślinkach się nie wyżyje niestety.[/quote] Oj, nie jesteś wegetarianką, żeby to stwierdzić. Znowu nie masz racji, bo owszem, wyżyje się. Wielu ludzi było wegetarianami przez prawie całe życie i zmarli niewiele przed setką. To ma znaczyć, że nie wyżyli na roślinkach? :lol: [quote]Ludzie są wszędzie tacy sami, inne są przepisy i tzw. "przymykanie oka", ale to się zmieni. [/quote] Skąd wiesz, że się zmieni? -
To nie są ludzie- to tylko ich nędzne kreatury...
Kida i Olo replied to Rybc!a's topic in TV & radio
I dodam jeszcze, że nie będę się już z Tobą kłóciła, bo to nie ten temat. Jeśli masz do mnie jakieś ,,ale", to napisz mi na PM. To jest temat o tym, że ludzie znęcają się nad zwierzętami, a nie o tym, że niektórzy dosyć dziwnie interpretują jakieś teksty. -
To nie są ludzie- to tylko ich nędzne kreatury...
Kida i Olo replied to Rybc!a's topic in TV & radio
Fragment zacytowany przez Ciebie nie jest życzeniem śmierci. Śmierć, moja droga Dark Lady, to nie wypowiadanie się na temat sierpowego w nos. Coś mi się wydaje, że prowadzenie dalszej dyskusji z Tobą nie ma sensu, bo nie potrafisz znaleźć konkretnego argumentu ani cytatu, który byłby adekwatny do tego, co piszesz. Nikt tu nie napisał, że życzy komuś śmierci i musisz się z tym pogodzić. [quote]To chyba była złagodzona wersja tego, co naprawdę myślałaś. Nie wiem, nie mogę Ci zajrzeć do głowy, to takie przypuszczenia.[/quote] Jak sama napisałaś - nie możesz zajrzeć mi do głowy. Nie jesteś mną, nie wiesz, co myślałam, więc za przeproszeniem nie wpychaj mi na siłę nic, czego nie powiedziałam. [quote] Ci co krzywdzą i ci co źle myślą w swojej głowie, to jest to samo, tylko że jeden z czynów jest dokonywany dosłownie. Samym myśleniem NIE DOSłOWNIE zniżasz się do poziomu autorów filmiku[/quote] Dosłownie, niedosłownie, zaczynasz już się plątać w wypowiedziach. Przykro mi, że muszę to powiedzieć, ale fakt, że dla Ciebie znęcanie się na zwierzętami i MYŚLENIE, że komuś kto to robi, mogłoby się coś zrobić, to to samo, rozśmieszył mnie. Taki mały detal - ktoś zabił zwierzę i się nad nim znęcał, a tu ktoś coś napisał. Faktycznie, mała różnica. Ech. -
To nie są ludzie- to tylko ich nędzne kreatury...
Kida i Olo replied to Rybc!a's topic in TV & radio
Jeśli, to jest dla Ciebie ,,praktycznie żadna różnica", to gratuluję. [QUOTE]Ale życząc komuś śmierci [/QUOTE] A w którym miejscu w tym temacie ktoś życzył komukolwiek śmierci? Wskaż mi to, bardzo Cię proszę. -
To nie są ludzie- to tylko ich nędzne kreatury...
Kida i Olo replied to Rybc!a's topic in TV & radio
[QUOTE]Ci ludzie, co przeklinają wykonawców filmiku i życzą im najgorzej, wcale się od nich nie różnią[/QUOTE] Różnią się i to dużo, bo nie bawią się martwymi ciałami śmiejąc się z tego bezczelnie.