Jump to content
Dogomania

Kida i Olo

Members
  • Posts

    529
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kida i Olo

  1. Właśnie wróciłam ze spacerku z Olkiem - spotkaliśmy sympatycznego pana z sunią, taką jakby mieszanką Lhasa apso i Shi tsu. Najpierw tradycyjnie było obwąchanie, później suczka zaczęła uciekać, zachęcając do zabawy. Olek początkowo patrzył się na nią w stylu: ,,głowa Cię boli", ale w końcu zaczął ją ganiać. Tym oto sposobem splątały się smyczki i trzeba było przy kolejnej porcji ganianego powziąć kroki ostrożności:]. Pan wtedy powiedział: ,,ta moja to Koreanka, bardzo energiczna". W związku z tym - znacie małą rasę psa, która pochodzi z Korei? Bo ja żadnej nie kojarzę ni w ząb.
  2. Jutro dam jakieś nowe zdjęcia :cool3:.
  3. Czyli właściwie nie ma już czego szukać - jest DT i DS:). A na nowe fotki będę czekała.
  4. Wzięta przez tą panią, oczywiście? A co ze sterylizacją? Suczka nie powinna zostać wydana bez niej - żeby później nie było żadnych ,,rasowych dalmatyńczyków".
  5. To kolejne pytania :cool3:. Czy w radomskim schronisku przeprowadzana jest sterylizacja? A czy jeśli nie, Panca byłabyś w stanie wysterylizować sunię w Warszawie? Można by zrobić zrzutkę kasy na DGM.
  6. Myślę, że przez czas kiedy Kropka będzie na DT u Pancy, trzeba zrobić, co w naszej mocy, aby sunia znalazła stały domek. Jednak, uważam, że zanim sunia zostanie wydana do domku stałego OBOWIĄZKOWO musi zostać przeprowadzona sterylizacja.
  7. A co po tym 1,5 miesiąca spędzonego u Pancy? Czy jest ktoś, kto podjął by się opieki Kropką, czyt. dał jej kolejne DT? Jeśli nie przeczytałam, to przepraszam - czy suczka miała już cieczkę? Czy była sterylizowana? Jutro porozmawiam z pewną osobą, może coś wymyślę jeśli chodzi o DT po pobycie u Pancy. Ale nie chcę robić żadnych nadziei.
  8. Jeśli chodzi o mnie, to chętnym w żadnym wypadku nie jestem - mam już swojego psa. Chcę po prostu wiedzieć, czy zapewniany tymczas przez kogoś miałby być tymczasem przeciągającym się w wieczność, czy jednak ta pani zabrałaby Kropkę po jakimś czasie. Kto obecnie podjął się zapewnienia DT Kropeczce? Panca?
  9. Ta pani w końcu decyduje się na Kropkę?
  10. A więc, ekhm, ekhm: [COLOR=#ff8c00]Gdy Bożego Narodzenia nastąpi czas[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]niech aniołek od Kidy i Ola uściska was,[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]niech wam życzy dużo miłości,[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]szczęścia samego i wielu słodkości. [/COLOR] [COLOR=#ff8c00][B]Kida i Olo[/B][/COLOR] [COLOR=black]Że się tak zapytam...jak odróżnić Shillę od Setha?[/COLOR]
  11. Dzień dobry!
  12. No to dobranoc wszystkim odwiedzającym galerię Olka (słownie sztuk pięć, ewentualnie sześć :mad:).
  13. [COLOR=#ff8c00]Gdy Bożego Narodzenia nastąpi czas[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]niech aniołek od Kidy i Ola uściska was,[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]niech wam życzy dużo miłości,[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]szczęścia samego i wielu słodkości. [/COLOR] [COLOR=#ff8c00][B]Kida i Olo[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=#ff8c00]Gdy Bożego Narodzenia nastąpi czas[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]niech aniołek od Kidy i Ola uściska was,[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]niech wam życzy dużo miłości,[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]szczęścia samego i wielu słodkości. [/COLOR] [COLOR=#ff8c00][B]Kida i Olo[/B][/COLOR]
  15. Ooooo, a tu jaki bojowy wyraz pyszczka: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8204/img3193hc8.jpg[/IMG]
  16. [quote name=':: FiGa ::']Nie, po prostu piszesz bez sensu.[/quote] Nie, po prostu moje wypowiedzi mogą zrozumieć tylko ludzie intelignetni :evil_lol:. No chyba, że miałaś ,,chwilowe" zaśmienie umysłu. Dziękujemy wszystkim za życzenia! [COLOR=#ff8c00]Gdy Bożego Narodzenia nastąpi czas[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]niech aniołek od Kidy uściska was,[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]niech wam życzy dużo miłości,[/COLOR] [COLOR=#ff8c00]szczęścia samego i wielu słodkości. [/COLOR] [COLOR=#ff8c00][B]Kida i Olo[/B][/COLOR] Zobaczcie :lol:: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4894/img3192ou0.jpg[/IMG] Ale on ma brązowe zęby od wewnątrz :shake:. Czy da się to jeszcze jakoś zmienić? A tutaj rozpakowywanie prezentów: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1673/img3197tf8.jpg[/IMG] Z porożem renifera: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/2664/img3200wc8.jpg[/IMG] Jedyna taka fotka, bo Olek strasznie się wiercił, kręcił i zrzucał poroże. Ale kudłacz się z niego zrobił...
  17. [COLOR=#ff8c00]Gdy Bożego Narodzenia nastąpi czas niech aniołek od Kidy uściska was, niech wam życzy dużo miłości, szczęścia samego i wielu słodkości. [B]Kida i Olo[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=darkorange]Gdy Bożego Narodzenia nastąpi czas niech aniołek od Kidy uściska was, niech wam życzy dużo miłości, szczęścia samego i wielu słodkości. [/COLOR] [COLOR=darkorange][B]Kida i Olo[/B][/COLOR]
  19. E tam, po prostu zabrakło Ci argumentów :roll:.
  20. Ja odgapiłam? :angryy: Przecież to ty powiedziałaś, że ja nigdy nie dorosnę. A skoro nigdy nie dorosnę, to znaczy, że tego chcę. A ty dopiero później powiedziałaś, że nie chcesz dorastać. I co ty na to? :cool3:
  21. I to mi się podoba :thumbs: Chociaż przyznam, że jestem zrozpaczona z tego powodu, że podoba mi się Twoje zachowanie...Ech, starzeję się. :roll: Bo ja niestety też...też...[SIZE=1]nie chcę dorosnąć [/SIZE][SIZE=2]i jest mi niezmiernie przykro, że pragniesz tego samego, co ja. :angryy:[/SIZE] No dobra: [B]WESOŁYCH ŚWIĄT![/B] [URL="http://ecard.optin.com.au/optusecard/wombat.php?refid=50870-305233"][/URL]
  22. Dobrze, że ty dorośniesz :shake:. Nie dobijaj mnie :eviltong:.
  23. [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://img170.imageshack.us/img170/632/hpim4654lz9.jpg[/URL] :lol: Dziecko, nie lubię Cię, wiesz o tym :roll: No ale już życzę Ci tych wesołych świąt żeby nie było :roll: :evilbat:[/quote] Nie pozwalaj sobie za dużo gnojku :diabloti:. A za życzenia dziekuję. Nawzajem. Olusiu, piękna karteczka. Również życzę Ci wesołych świąt i szęśliwego nowego roku.
  24. Ten płatny tymczas to jedyny ratunek dla psiaka w tej chwili! Zrzućcie się w pracy, każdy po 15 zł, będzie na parę dni. Dogomania pewnie pomoże, jak się dowie, że potrzebne są pieniądze. A może wcale nie będzie trzeba, może piesek znajdzie domek, po tych paru dniach. Ale trzeba zrobić ogłoszenia, sama informacja tutaj nic nie da, a domku nie da się znaleźć w marszu w ciągu godziny, czy dwóch. Może uda się wynegocjować niższą cenę, niż 15 zł/24h.
  25. Spojrzałam i widzę tylko odbicie pięknej, długowłosej dziewczyny :evil_lol:. Dodam, że moje lustro jest zupełnie sprawne. Coś jeszcze? :p
×
×
  • Create New...