-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']Patrząc na finanse - bazarki wydają się na niezbędne. Także zapraszam.[/QUOTE] Niestety deklaracji o wiele za mało... a i tych naszych bid za dużo. Muszę klapki na oczy kupić, jak dla konia, żeby ich więcej nie wypatrywać, dopóki w dużego lotka nie wygram.... :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Zapraszam na bezcenny bazarek dla kotów: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235105-Sam-a-decydujesz-za-ile-licytujesz-)-dla-kotów-do-30-11-br[/URL] :) -
Szukam osoby ze Szna dyponujaca wolnym czasem. Pomoc w wizycie PA.
Cudak replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola'][B]w związku z moimi dzisiejszymi przeżyciami nie wiem czy będę w stanie obiektywnie przeprowadzić wizytę i bardzo proszę o pomoc w przyszłym tygodniu...[/B][/QUOTE] Co się stało? -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu'][B]Halo. Do bazarku jeszcze kilka fantów dołożę. Ale już działa. [/B] [B]Zapraszam na zakupy i zapraszam do zapraszania. W ilości kupujących - spokój Stepnickich psów. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Zapraszamy-Do-28-11-12-19-godz?p=19910808#post19910808[/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Zapraszamy-Do-28-11-12-19-godz?p=19910808#post19910808"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4255/stepnica4reklama.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Pięknie dziękujemy za bazarek :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Raczej by z nimi siedziała, gdyby żyły... :( Tak, czy inaczej z nią trzeba poczekać ze sterylką, bo musi minąć z półtora mies od porodu. A wracając do naszych staruszek - [SIZE=3][B]bardzo prosimy o wsparcie na jedzonko i DT[/B][/SIZE]! 530,55 zł są "zamrożone" przez [B]Lupi[/B]... a sunie mają straszne zaległości :( -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Doszła buda dla suniek :) Ogromnie dziękuję [B]Hałabajówka[/B]! Jak zostanie skręcona i ustawiona dla nich, to porobię zdjęcia :) -
Psiaczki: 1. Czarny "jaśniejszy" [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/522/piesek1i.jpg[/IMG] 2. Czarny "ciemniejszy" [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5275/piesek2.jpg[/IMG] 3. Najmniejszy, najsłabszy... [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5130/piesek3.jpg[/IMG] 4. Największy [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2310/piesek4.jpg[/IMG] Piesek jest jeszcze jeden, ale w niedzielę idzie do DS
-
[quote name='magdola']Ja bym miała.....:) ale jeszcze niepewne[/QUOTE] To do soboty się upewnij ;) bo byłby transport możliwy wtedy :) Jutro się postaram o aktualne zdjęcia. Jeden szczeniaczek (jasny) jest dużo chudszy niż rodzeństwo, prawdopodobnie go matka od jedzenia odganiała i mocniej trąciła, był słabiutki, niedojadał...teraz już biega, ale wyraźnie odstaje od reszty :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/110717-YxNinaxY"][B]YxNinaxY[/B][/URL] czy mógłby on do Was trafić?
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Hałabajówka[/B], doszła paczka z puszkami :) mam nadzieję, że i buda dojdzie jutro, to w weekend by była skręcona. Złapałam wczoraj sunię dzikuska - w wystawówce kociej przenocowała i dziś już wysterylizowana :) Została tylko jedna, ta oszczeniona... ale lata już ze 3 dni, więc maluchy pewnie pozamarzały :( albo właściciel je odnalazł i "zlikwidował"... -
[quote name='retmed500']Wszystkie kluseczki są już bezpieczne?[/QUOTE] Jak dobrze pójdzie, to jeden ma już DS, a reszta będzie miała DT. [B]Potrzebne tylko wsparcie na karmę i weta (odrobaczenia, szczepienia...)[/B]. Zaklepałam u [B]magdoli [/B]fanty na bazarki dla kotów, ale gdyby Ktoś ze Szczecina mógł odebrać je i wystawić dla szczeniaków, to byłabym ogromnie wdzięczna...