-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Trzymamy kciuki! :loveu: Pan z ogłoszenia? Czy może jakiś znajomy?
-
Jeśli właściciel jej nie odebrał, to 14 dni musi siedzieć na kwarantannie (do schronu trafiła 21.09 br)
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wkleiłam w 1. post. Z wiekiem, też myślałam, żeby go trochę odmłodzić :razz: Możesz podać tel do hoteliku? [SIZE=1](bo chyba najlepiej w ogłoszeniach podać ten nr?)[/SIZE] -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gustaw'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/201/7c9532e6f3f8b06fmed.jpg[/IMG][/URL] Sandra opiekuję się też końmi [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/116/efd8795733cfc40dmed.jpg[/IMG][/URL] [/quote] A co to za śliczny konik? :razz: Nowy? Czy to Kamaro? -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. Telefon chyba do hoteliku? Mógłby ktoś podać? Najwyższy czas robić ogłoszenia ;) -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='leni356']Podaj proszę konto do wpłat[/quote] [SIZE=4]nr konta: [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=purple][B]Patrycja Aleksandra Koćmiel[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [B][COLOR=purple]ul. Sądecka 22, 71-021 Szczecin[/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=purple][B]nr 97 1030 0019 0109 8518 0228 8549[/B][/COLOR][/SIZE] -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Czy ktoś mógłby napisać jakiś ładny tekst do ogłoszeń? :razz: [/B][/SIZE] -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gustaw']Nie, nie będę nikogo sprawdzać, w tym temacie jestem tylko gościem w imieniu swoim i forum nasze bassety, służąc tu pomocą i nie będę wkraczać w sprawy, które prowadzi Cudak, jako założyciel tematu. To jej przekazuję informacje jakie mam.[/quote] Pomoc w sprawdzaniu domków jest również [B]bardzo[/B] mile widziana :loveu: -
[B]Czy ktoś mógłby zrobić Ambiemu ogłoszenie na stronie: infoludek.pl? [/B] [SIZE=2]Trzeba tam wysłać smsa za 2,44 zł[/SIZE].
-
Następne ogłoszenia na: [URL="http://www.ojej.pl/"]ogłoszenia drobne > ojej.pl[/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]Darmowe anonse ogłoszenia PL,darmowe ogłoszenia,anonse ogłoszenia PL[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.com/"]Ogłoszenia drobne Darmowe bezpłatne ogłoszenia drobne baza ogłoszeń drobnych - Bezpłatne Ogłoszenia drobne z Twojego miasta[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"]Darmowe ogłoszenia. Szybko sprzedam.[/URL] [url]http://www.zwierzaki.org/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://www.adopcje.org/[/url]
-
[COLOR=Black][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/86325.html"]ageralion,[/URL][/B][/COLOR] czy mogłabyś przynajmniej zmienić tytuł wątku?
-
Ogłoszenia na razie zrobiłam na: [U][url=http://szczecin.pajeczyna.pl/]Szczecin - darmowe ogłoszenia drobne, praca, mieszkania, nieruchomości, sprzedam, towarzyskie[/url][/U] [URL="http://www.pineska.pl/"]Ogłoszenia Kupię Sprzedam[/URL] [URL="http://animalia.pl/"]Sklep zoologiczny - karmy dla kotów, karmy dla psów, karma sucha i puszki, sklep jeździecki. Największy internetowy sklep zoologiczny, dostawa w Warszawie.[/URL] [URL="http://petworld.pl/"]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"]Mammisia.pl - Ogłoszenia zwierzęta. Wszystkie zwierzęta. Oddam, sprzedam, kupię, zamienię![/URL] [URL="http://petsy.pl/"]Ogłoszenia zwierzęta - Petsy[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl/"]Anonse, Ogłoszenia, Darmowe Anonse, Praca, Ogłoszenia Praca Nieruchomości I Inne[/URL]
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frogg']Tak, wiem masz rację :) stresować niepotrzebnie też nie wolno.[/quote] Ona się nie stresuje w podróży, tylko śpi :evil_lol: Chyba, że coś się zmieniło? Cieszę się, że wszystko w porządku. -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Greven odebrałaś już Sandi? Jak się czuje? Ile zapłaciłaś za sterylkę i za tą pierwszą wizytę? Musze wpisać w 1. post. -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/5-letni-angielski-cocker-spaniel-czarno-brazowy-znaleziony-przy-glebokim-147122/#post13015487[/url] Szczecin, schronisko. [img]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/35344.jpg[/img]
-
Wysłałam Ci pw.
-
[quote name='ala89'] Mój piesek to mały zboczeniec i gdy tylko zobaczy panią yorkową wariuję i ma tylko jedno w głowie.[/quote] Chcesz ulżyć pieskowi, to go wykastruj. W innym wątku napisałaś: [I]Okazało się że to był świerzb i prawdopodobnie miał go z hodowli.[/I][B] Z jakiej hodowli jest twój pies?[/B]
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Wstępnie mam chętną na naszą Sandi, ale to jeszcze nie dogadane i nie sprawdzone. Na szczęście mamy czas na znalezienie jej dobrego domku:)[/quote] Sandi musi iść do najlepszego domku na świecie ;) To ktoś znajomy? [quote name='magdola']PS. Moja koleżanka zaadoptowała ostatnio husky;) Toz wiózł jej go az z Łobza nie wiedziec czemu....... może dlatego, że ona ma kota a ten toleruje kotki ;)[/quote] Ja lubię husky tylko na obrazku :evil_lol: Fajnie, że wróciłaś :loveu: -
Mi podali bez problemu. W schronie nie mogą ustalić?
-
[quote name='Sventata']Aha do ogłoszeń nr. tel 507 302 880 Jeszcze poustalam pare rzeczy z fundacją i ogłoszenia pojdą w ruch :)[/quote] Napiszesz tekst do ogłoszeń?
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Cudak replied to Ewkaa's topic in Organizacje
[quote name='epe']A co jest w Świnoujściu? Też schronisko? Prywatne,czy TOZ-u? Kto go prowadzi? http://www.otoz.pl/129.html -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Niech sobie śpiewa, nie ma problemu.[/quote] U mnie to był problem, bo mam bliżej sąsiadów. Ludzie z ulicy też zaglądali, co ja temu psu robię, że tak wyje :evil_lol: (dostałaś maila ode mnie?)