-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Mały, niewidomy ma DT dozywotni ale potrzebuje PIENIEDZY! POMOCY!
Cudak replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/wyeksploatowana-suka-basseta-potrzebne-na-sterylke-karme-146654/[/url] Przepraszam za OT -
http://www.dogomania.pl/forum/f1170/wyeksploatowana-suka-basseta-potrzebne-na-sterylke-karme-146654/ Przepraszam za OT
-
[Gdynia] SONAR basset hound czeka na nowy dom! Ma dom.
Cudak replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/wyeksploatowana-suka-basseta-potrzebne-na-sterylke-karme-146654/[/url] Przepraszam za OT -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Gdyby ktoś chciał pomóc, podaję nr konta: [COLOR=Purple][B]Patrycja Aleksandra Koćmiel ul. Sądecka 22, 71-021 Szczecin [/B][B]nr 97 1030 0019 0109 8518 0228 8549[/B][/COLOR] -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc'] nie lubi kotów.[/quote] Niedobrze. [quote name='mariamc']Chodzi na spacery z dziewczynami poza schronisko.[/quote] Jak na smyczy chodzi? Nie ciągnie? -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jak psiak się zachowuje? Grzeczny jest? -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Sunia najprawdopodobniej jutro jedzie do Sandry (Greven), więc podaję na Nią namiary: Tel 798 442 668, e-mail: [email][email protected][/email] -
Gdybyś zdecydowała się na psa, na pewno ktoś pomógłby w transporcie :) [url=http://www.dogomania.pl/forum/f521/]Transport - Dogomania Forum[/url]
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[img]http://img22.imageshack.us/img22/2018/dsc09733s.jpg[/img] -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[img]http://img178.imageshack.us/img178/7875/dsc09731p.jpg[/img] -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/wyeksploatowana-suka-basseta-potrzebne-na-sterylke-karme-146654/[/url]
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/forum/f1170/wyeksploatowana-suka-basseta-potrzebne-na-sterylke-karme-146654/ Przepraszam za OT -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/wyeksploatowana-suka-basseta-146654/[/url] -
[SIZE=4][B]Sandi ma ok 7 lat, jest wysterylizowana, przyjaźnie nastawiona do ludzi i zwierząt. W domu potrafi zachować czystość, jest grzeczna, nie niszczy. Obecnie przebywa w DT w Gorzowie Wlkp.[COLOR=RoyalBlue] Tel 694 409 059. [/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=RoyalBlue] [/COLOR] 16.09.2009 Dziś przyjechała do mnie zaniedbana i chuda suczka rasy basset. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi i do zwierząt. Niestety nie jest wysterylizowana i podejrzewam, że rodziła co cieczkę :angryy: Jej właściciel wyjechał zagranicę i zapomniał o swoim psie... :angryy: Niedawno urodziła szczeniaki, ale wszystkie zdechły. Zdjęcia: [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9281/dsc09726.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4005/dsc09730y.jpg[/IMG] [SIZE=4] nr konta: [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=purple][B]Patrycja Aleksandra Koćmiel[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [B][COLOR=purple]ul. Sądecka 22, 71-021 Szczecin[/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=4][COLOR=purple][B]nr 97 1030 0019 0109 8518 0228 8549[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [/SIZE] [B][COLOR=black]Banerek:[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1170/wyeksploatowana-suka-basseta-potrzebne-na-sterylke-karme-146654-post12979654/#post12979654"][IMG]http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/dsc09731p.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Blue] Rozliczenie:[/COLOR] wpłaty: [COLOR=Black][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/86292.html"]lucySxy[/URL][/B] [/COLOR]150 zł [B]miłośnicy bassetów[/B] [COLOR=DarkOrchid][B]z forum "Nasze Bassety"[/B][/COLOR] 200 zł [B]ala123[/B] 50 zł wydatki: [B]1. wizyta u weta[/B] (obcinanie pazurów itp) - ??? [B] sterylizacja[/B] -325 zł [B]furosemid[/B] -20 zł razem: 55 zł (?) Dziękujemy. [B]+ prezenty od miłośników bassetów z forum Nasze Bassety: karma - [/B]111.55 zł[B] do czyszczenia uszu - [/B]24.15 zł[B] karma/odżywka - [/B]135.00 zł[B] ala123 - obróżka/łańcuszek - [/B]15.00 zł[B] suma: [/B]285,70 zł [B] dostarczono osobiście przez Gustaw[/B] [B] [COLOR=Lime]DZIĘKUJEMY [/COLOR][/B] :) 17.09 br, po wizycie u weta: [B][SIZE=3][SIZE=2]Greven:[/SIZE] [I]"Jeszcze kilka dni i w ogóle by jej nie było. Ma ropomacicze![/I][/SIZE][/B][I] Na szczęście ujście jest otwarte, wszystko schodzi i dzięki temu możemy najpierw trochę sukę wzmocnić. Termin sterylki na wtorek na godz.13, chyba żeby jej stan się pogarszał - wtedy mam po prostu przyjechać i od razu ciachną, ale będzie duże ryzyko, bo jest słaba i wyniszczona. No k* szlak mnie trafia. Jak można tak psa zaniedbać?! Wizyta u weterynarza trwała ponad godzinę. To mój najnowszy rekord, więcej czasu zajęło tylko obsłużenie całego samochodu pitbulli, z czego dwa miały parwo. No ale do rzeczy... Lekarz zajrzał w zęby. Załamka. Zajrzał w uszy. Załamka. Jak pchły wielkości autobusów zaczęły skakać po gabinecie, to nie musiałam drugi raz prosić, żeby pierwszym krokiem, przed uszami, zębami, pobieraniem krwi i USG, było odpchlenie. Brrr, mam wrażenie, że one teraz skaczą po mnie [IMG]http://1.1.1.1/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG] Jedno wielkie zapalne ognisko jest pod szyją i na klatce piersiowej, drugie u nasady ogona. Została odpchlona [/I] [I]frontline w spraju i dostała jeszcze obrożę - [/I][I]adventic, albo [/I][I]fripex, nie pamiętam. Najpierw została pobrana krew na morfologię i biochemię. Suńka zachowywała się super spokojnie i grzecznie. Już w poczekalni zauważyłam, że ma sluzowato-ropny wyciek z pochwy, dlatego wyniki morfologii tylko potwierdziły przypuszczenia o ropomaciczu. Lekarz zrobił dodatkowo USG. Następnie dokładnie przejrzał zęby. Dziąsła są krwistoczerwone, miejscami zasiniałe. Gniją. Część zębów kwalifikuje się do usunięcia, reszta do gruntownego oczyszczenia z kamienia. Zabieg zostanie wykonany przy okazji sterylizacji. Smród z pyska zabójczy. Smród z uszu nie mniejszy. Czyszczenie (płyn rozmiękczający, masowanie, usuwanie brudu tamponami waty) trwało prawie 20 minut, a i tak było to ledwie pobieżne oczyszczenie, żeby już basecicy nie dręczyć. Dokładne czyszczenie - gdy będzie się wybudzać z narkozy po sterylce, w celu redukowania stresu. Przed czyszczeniem pobrana została próbka do badań laboratoryjnych. Uszy bardzo jej ciążą, ma problem z wytrząśnięciem ich. A jak już w końcu wytrząsnęła, to zalegające je czarne czopy wielkości pięciozłotówek rozbryzgły się po ścianach, stole, podłodze gabinetu, na moim ubraniu i fartuchu doktora. Nie jestem jakaś szczególnie dalikutaśna, ale zebrało mi się na wymioty. Potem dostała zastrzyk z antybiotyku. Skowytnęła i spojrzała na lekarza z takim wyrzutem, jakby chciała powiedzieć "czemu mi to zrobiłeś?!". Zero agresji - zarówno przy zastrzyku, jak i podczas wszystkich wcześniejszych zabiegów. Trochę próbowała uciekać, ale to był mały bunt, trochę panikowała, ale generalnie zachowała spokój i przede wszystkim - mimo ogromnego stresu, bólu, dyskomfortu - ani razu nie okazała agresji! Na koniec doktor zabrał się za obcinanie jej masakrycznie przerośniętych, częściowo połamanych, deformujących stopy i utrudniających poruszanie się pazurów. I tu basecica powiedziała STOP. Była histeria, skowyty, wyrywanie się. Lekarz zrobił z grubsza tylko te najgorsze pazury, resztę zostawił, żeby jej nie męczyć. C.D.N" [/I]
-
Wyjątkowy Bruno ZNALAZŁ WSPANIAŁY DOM W OLSZTYNIE
Cudak replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Gdzie jest już ogłoszony? -
[url=http://allegro.pl/item743947424_szczecin_jamnik_adas_szuka_nowego_domu.html]SZCZECIN, jamnik Adaś szuka nowego domu (743947424) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Czekamy na zdjęcia z hoteliku. -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy schronisko musi wiedzieć, że pies zostaje wystawiony na allegro? Co robi w takich sytuacjach? -
Biedna Suczka rasy rottweiler po zmarłej włascicielce 2 Filmiki
Cudak replied to kamilqax95x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jędza']Mam na nią chętnego. To sprawdzony i dobry dom. Proszę o kontakt ze mną kogoś kto odwiedza schronisko. Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 512 434 351 lub do biura 032 269 00 33 ( od 9 do 17, ale czasem jestem poza)[/quote] Wyszło coś z tego? -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobi ktoś banerek? -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z tego, co się orientuję nie można wystawiać psów ze szczecińskiego schronu na allegro :( -
[IMG]http://infoludek.pl/ogloszenia/zdjecia/231408.jpg[/IMG] Imię: Agor Płeć: pies Rasa: Cocker Spaniel Wielkość: w typie rasy Umaszczenie: złote Wiek: 4 lata Stan zdrowia: bardzo dobry Kastracja/Sterylizacja: nie Upodobania i nawyki: Agor poszukuje nowego domu. Jest bardzo towarzyskim oraz energicznym psem. Lubi się bawić – szczególnie z dziećmi. Najlepiej czuje się w towarzystwie człowieka i nie znosi, gdy zostawia się go samego w domu. Agor poszukuje rodziny, która nie posiada jeszcze pupila, ponieważ bywa zazdrosny o inne psy w domu co wyraża agresją do domowników. [URL="http://infoludek.pl/ogloszenia/zdjecia/231408.jpg"] [/URL] telefon: 785858777 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://infoludek.pl/ogloszenia/?akcja=zobacz&ID=231534&&strona="]Infoludek.pl - Ogłoszenia - oferty pracy, praca szczecin[/URL] oddam w dobre ręce suczke cocker spaniel , spokojna ma wszystkie szczepienia i ksiazeczke zdrowia. dziewiecio miesieczna. telefon: 509386118 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wpisz w tytule, że to jamnik! Wrzuciłam na "jamniki i jamnikowate do adopcji"