-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Justynka, jak poproszę jakieś fotki Hienki. Jak wygląda brzuszek, czysto, sucho?[/QUOTE] Brzuszek wygląda naprawdę ładnie, ale zdjęcia będą już z nowego domku ;) [quote name='Greven']Uważaj, żeby nie szalała za bardzo z Leszkiem i Felkiem ;)[/QUOTE] Nie szalała z nimi, bo siedziała cały czas w domu. Na dwór wychodziła tylko na chwilę, załatwić swoje potrzeby. -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Możliwe, że Hienka już jutro pojedzie do nowego domku ;) -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Więc chodzi o Ciebie... Można by ewentualnie kogoś podstawic, tylko skąd wziąć kupca na nią? :( -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven'] Już ochłonęła po sterylce?[/quote] Tak. Jest jak nowa :evil_lol: [quote name='Greven'] Rozmawiałaś z księdzem?[/QUOTE] Lata teraz po kolędzie, więc nie ma szans się dodzwonić. Poproszę moją Mamę, żeby jutro po mszy go spytała (jeśli akurat będzie TEN ksiądz). Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno... -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Za mało jeszcze waży....? -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Sandra, spróbuj ją chociaż poogłaszać... Szkoda jej... Może akurat ktoś się trafi. -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Teraz przychodzi młodsza. Próbowałabym ją odkupić, gdyby nie to, że zawiesiłam działalność.[/QUOTE] Może znalazłby się na nią prywatny kupiec? Ile za nią chce? -
[B]dbsst[/B] GRATULACJE :multi: Maluch śliczny. Jak ma na imię? Szybko wyszliście ze szpitala ;) Nie boli mocno?
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dzwoniły obie zainteresowane. Pani Małgosia jest zdecydowana, ale ze względu na pogodę nie mogła dziś przyjechać po Hienkę. Może w tygodniu się uda. W razie czego zapisałam sobie nr tej drugiej osoby, która dzwoniła. -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Magdola, może weźmiesz pod uwagę Puszka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174532-Niewidomy-staruszek-na-razie-w-DT-PILNIE-szukamy-DS-i-na-badania[/url] ? Chyba, że już znalazłaś nowego tymczasowicza? ;) -
Murzynka- ma domek! Nie musi wracać na stare śmieci :) Hura !
Cudak replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
I nic? Ani jednego telefonu? :-( Szkoda jej, śliczna jest... Chociaż DT by się dla niej przydał, żeby nie marzła i nie głodowała... -
Mysza, masz szczęście, że tak daleko mieszkasz, bo Sandra jest chyba uzależniona od soku z myszy :evil_lol:
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Ja na wszelki wypadek nadal reklamuję Hienkę [url]http://nasza-klasa.pl/profile/28557363/gallery/album/13[/url] [url]http://nasza-klasa.pl/profile/2765014/gallery/album/2/98[/url] [url]http://www.proequo.pl/article.php3?id_article=378[/url][/QUOTE] Dzięki! ;) Za kciuki też dziękujemy. -
Murzynka- ma domek! Nie musi wracać na stare śmieci :) Hura !
Cudak replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Robiłaś jej allegro i inne ogłoszenia? -
[quote name='Greven']Parówka z musztardą i keczupem... Jak na [B]prawdziwego wegetarianina [/B]przystało, od razu dostałam smaka, ślinka napłynęła mi do ust... Jeszcze świeża bułeczka i... ahh, Jędruś szukaj dużego gara!![/QUOTE] Widziałam, jak pijesz myszy i zjadasz cielaczka! :evil_lol: a przy okazji - spójrzcie na to: [url]http://szczecin.schronisko.net/kwarantanna-id-40897.html[/url] :shake:
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Justyna, zdjęcia z kotem fajne, wielkie z niego kocisko i to chyba była jego decyzja o wspólnym spaniu, a nie Hieny. Tak mi się w każdym razie wydaje, gdy patrzę na jej mało szczęśliwy wyraz pyszczka.[/quote] Decyzja była Mruka (kota), bo to on był u siebie. Nie bał się jej wcale, więc nie miała odwagi nawet na niego warknąć ;) Za domek trzymaj kciuki, bo dla Hienki byłoby najlepiej, gdyby ode mnie pojechała prosto do nowego domku... -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Tylko na początku była smutna, ze musi go nosić. Teraz już się przyzwyczaiła, nie przeszkadza jej (no, jedynie przy jedzeniu, dlatego karmię ją z ręki). -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Hienka spała wczoraj wieczorem Z KOTEM! :diabloti: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7248/photo1517.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/947/photo1518.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5696/photo1520.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8840/photo1521.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7238/photo1516.jpg[/IMG] [SIZE=1] (zdjęcia niestety robione telefonem...)[/SIZE] -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]agiza[/B], właśnie o panią Małgosię chodzi ;) Też mam nadzieję, że się uda, bo to byłby dla Hienki idealny domek. Ona bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, chodzi za mną po domu krok w krok, a w nowym domku nie zostawałaby sama, bo pani Małgosia brałaby ją ze sobą do biura. -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Może czegoś nie doczytałam, ale chyba magdola nie oferowała DT? Tylko zna kogoś, kto być może mógłby, ale ma z nim rozmawiać. Chyba, że coś przegapiłam.[/QUOTE] Magdola oddała do adopcji swoją tymczasowiczkę i zrozumiałam, że chce dać DT nowemu psu. Wcześniej pisała o kimś, teraz chyba o sobie. Wczoraj wieczorem miałam o Hienkę telefon. Trzymajcie kciuki! -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Hienka ma suchy, ciepły nosek. Chyba ma gorączkę :-( ale dostaje antybiotyk, mam nadzieję, że jej przejdzie... -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Allegro kończy się dopiero jutro. Jeśli magdola zdecydowałaby się wziąć Hienkę na tymczas, trzeba by już wtedy zrobić ogłoszenia z Jej danymi. Ile kosztuje wyróżnione allegro? 12 zł? -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']A mogę looknąć na to allegro? ;)[/QUOTE] Oczywiście: [url]http://allegro.pl/item868198761_malutka_sliczna_sunia_hienka_szuka_pilnie_domu.html[/url] -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Allegro ma, telefonów zero.