-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
W drodze do lecznicy: [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3350/72586509.jpg[/IMG] i już po zabiegu, w domu: [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6093/96897720.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7462/33008557.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1072/71304288.jpg[/IMG] -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Lupi[/B], na 9.00 byłyśmy umówione, ale dojechałam na 9.20 ;) Już po wszystkim, Psotka leży skołowana u mnie w kuchni, na kocyku. U weta była przerażona, biedna psinka... Bardzo przydałby się dla niej domowy DT, bo wymaga ona socjalizacji (chce "do ludzi", a jednocześnie boi się, bo nie zna życia poza kojcem i podwórkiem nocą...). Rzeczy na bazarek przydadzą się na pewno - jakbyś mogła jutro Psotę na zastrzyk podwieźć, to przy okazji możesz wziąć bransoletki :) Paragon za sterylkę: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7825/p4251681.jpg[/IMG] Nie wiem, ile będzie kosztował jutrzejszy zabieg... i potrzebne będzie jeszcze odrobaczanie i szczepienie na wściekliznę, by Psotka była gotowa do adopcji. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję [B]Clean[/B] :) Zapraszam na bazarek dla Psotki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226248-NOWE-i-TANIE-rzeczy-leginsy-bluzki-jeansowe-sukienki!-do-2-05[/url] -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla']Trzymam kciuki za Psotkę:thumbs: cały czas po cichu kibicuję malutkiej:p[/QUOTE] Dziękuję :) [B]Zapraszam na bazarek[/B], mam nadzieję, że uda się coś sprzedać... : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226248-NOWE-i-TANIE-rzeczy-leginsy-bluzki-jeansowe-sukienki!-do-2-05[/url] -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Umówiłam Psotę na jutro na sterylkę, koszt to 150 zł. Wyłożę ze swoich i mam nadzieję, że uda mi bazarkami jakoś uzbierać później. Spieszy mi się, bo sunia może byc w ciąży, a w takim wypadku lepiej szybciej niż później... Mam nadzieję, że ta sterylka zwiększy również jej szanse na adopcję, bo póki co chętnych brak :( Proszę o kciuki na jutro ok godz 9.00, gdyby ktoś chciał pomóc bazarkami, to również będę wdzięczna. -
I jak po spacerku???????????????
-
Trzymam kciuki za DT!! A jak za duży będzie, czy coś, to Psotę moją polec: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225278-8-mies-Psotka-od-urodzenia-w-kojcu-czeka-na-DT-DS-potrzebna-sterylka[/URL]! ;) Dziękujemy [B]tobciu[/B] :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Igiełka']Odwiedzam koty i lecę podnosić bazar :)[/QUOTE] Dziękuję :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Clean, dziękuję :) u nas niestety ostatnio trochę zwierzaków w potrzebie jest... Tylko zamiast na bazarku, na tablicy.pl na Goleniów go może ogłosić? Zapraszam na nowy bazarek z darami od [B]_Cassi[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226203-Super-bazarek-tanie-CIUCHY-pi%C4%99kne-TOREBKI-i-nie-tylko!-do-1-05[/url] :) -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]magdola[/B], przykro mi... i z góry dziękuję za ogłoszenia-plakaty, są na wagę złota... -
Zapraszam na bazarek, coś dla dzieci tez się znajdzie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225954-Tanie-ciuchy-BUTY-KAZAR!!-ro%C5%BCno%C5%9Bci-na-2-cele-do-25-04[/url]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszła dziś paczka od [B]_Cassi [/B]z fantami na bazarek :) Bardzo dziękuję w imieniu kotów, jak tylko znajdę chwilę, to wystawię :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Clean']@Szarotko, dobry pomysl, tylko pomysl ile bedzie transport kosztowal.Tez myslalam o licytacji z przeznaczeniem na bezdomne zwierzaki. Nie wiem, jezeli nie to oddam go do szczecinskiego lub polickiego TOZu, ten, ktory bardziej w potrzebie.[/QUOTE] W mieście z odbiorem osobistym nie powinno byc problemu :) Z tego, co się orientuję, policki TOZ w większej potrzebie.. -
[quote name='ksenka1']Może w tytule ogłoszeń napisać "Pies dla Twojego dziecka" , "Pies stworzony dla dziecka" , "Pies kochający dzieci" itp. Rodzina z dziećmi to najlepsze co mogłoby tego psa spotkać. Moja mała bawiła sie w piaskownicy. Reksio najpierw z nią wytrwale kopał, by po jakimś jakimś czasie położyć łeb na jej kolanach i tak wtulony drzemał...[/QUOTE] Szkoda, że zdjęcia nie pstryknęłaś ;)
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Muszę w wolnej chwili wziąć się za więcej ogłoszeń... Może ktoś ją wypatrzy i pokocha? Szkoda, że o DT tak ciężko, bo boję się, że właściciele wydadzą ja gdzieś na łańcuch, gdzie co cieczkę będzie rodziła szczeniaki... -
[B]tobciu[/B], też racja.... Reksio moim zdaniem najlepiej nadawałby się dla rodziny z dziećmi (tylko gdzie taką rodzinkę mu znaleźc? :()
-
[quote name='Lupi']Hura! Wreszcie coś sie powoli rusza w temacie :). Miałam przed chwilą telefon od Pani z okolic Poznania - była zainteresowana pieskiem dla starszej osoby na wieś (do domciu). Nie wiem tylko czy odległość jej nie przestraszyła... Chociaż mówiłam, że jakby co to transport skombinujemy Powiedziała, że "jakby co" to sie odezwie.[/QUOTE] Mocno trzymam kciuki :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Clean']@Cudak, za miesiac jestem w Polsce i przywiozę rzeczy na bazarek:-)Jednak nie będę tego wysyłała.[/quote] Ok :) dziękuję [quote name='Clean']Poza tym mam do oddania sprawny komputer, z monitorem, klawiaturą, myszą. Parametrów nie znam ale do użytku domowego powinien wystarczyć. Jakieś pomysły co z nim zrobić?[/QUOTE] Może dla jakichś biednych dzieciaków? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Clean']Sylwuś wrócił:-))))Jestesmy bardzo szczęśliwi!Myślimy że zabłądził i nie mógł znaleźć drogi do domu:-( A że wczoraj cały dzień chodziliśmy z ulotkami, wołaliśmy go wszędzie i dzwoniliśmy obrożą tak więc musiał gdzieś złapać nasz zapach i tak wrócił bo innej opcji nie ma.Pojawił się dziś o 1 w nocy!Myślę że czekał aż się ściemni i dopiero wtedy zaczął szukać drogi do domu! Dziękuję wszystkim za słowa otuchy![/QUOTE] Wspaniała wiadomość! :) -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgro']Para a okolic Torunia poszukuje dwóch suczek - zgłosiłam Psotkę[/QUOTE] Dziękuję :) -
Na Pluto nie reagował, więc został Rexem, na którego reaguje :)
-
Rex prosi o deklaracje na hotelik....
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Psotkę... nikt jej nie chce? :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Trzymam kciuki, żeby wrócił.... :( Pewnie, gdzieś się schował - nie ma w pobliżu jakiś bezdomnych kotów, do których mógłby dołączyć? -
Niestety odpisała na maila, że nie może go adoptować, bo ma już innego psa....