-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Ja się domyślam, ze to z tęsknoty, ale mogę dać karmę gdyby ktoś był w Sznie przy okazji, No chyba ze nie trzeba... My i tak musimy zmienić, bo podejrzewany alergie... A druga sunia tylko hillsa l/d dostaje...[/QUOTE] Kurcze, ze też wczoraj nie przeczytałam lub dziś rano, bo dziś byłam rano w Sz-nie... Może akurat by jej posmakowało. Może przy okazji, jakbyś przekazywała [B]Lupi[/B] fanty na bazarek? -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Oj..... Ja mogę jej dać dobra karmę... RC vet. Tylko musiałby ktoś odebrać... Co prawda jest to mała paczka i otwarta (niewiele zuzylismy), ale na ok miesiąc powinna wystarczyć...[/QUOTE] Problem nie tkwi w karmie, bo nie jest chyba zła (Josera Miniwell, która smakuje mojemu bardzo wybrednemu psu...), raczej Psotka tęskni za kolegami z kojca i czuje się niepewnie w domu, wśród obcych ludzi (a ludzi za dużo nie znała i nie widywała). Mam nadzieję, że się "przełamie" i nie będzie długiego strajku głodowego robiła, bo i bez tego żeberka jej było widać. -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zjadła dziś odrobinę puszki, suchego nic i wody od wczoraj nie piła :( i przybiegła dziś do nas w odwiedziny :shake: -
... nie dość, że ma dom, to jeszcze dom idealny :multi: :multi::multi:
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']Cudak! Cieszę się i trzymam kciuki! Powiedz mi czy to ktoś kogo mogę znać?? Czy po prostu osoba dobrego serca??[/QUOTE] Raczej osoba dobrego serca (ja jej nie znałam wcześniej). Póki co Psotka zestresowana mocno i nic nie chce jeśc :( (a ja się już pospieszyłam i ze szczęścia, że będzie miała DT zamówiłam dla niej karmę z pieniędzy z bazarku....) -
Trzymam kciuki...........................
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Psotka poszła na próbę do DT... Mam nadzieję, że jutro nie wróci... :) Poszłam Psotę zaprowadzić do "próbnego" DT z moją prawie 2-letnią córką - całą drogę powrotną płakała i krzyczała: "to mamy Psotka!!!!!!!" :shake: -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Umówiłam się na jutro z Osobą, która chce Psotkę zobaczyć i wtedy podejmie decyzję.... -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki.... Rex albo Psota być może będą mieli DT. -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Psotkę..... -
Podniosę Reksia, który niecierpliwie czeka na dom...
-
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Cichutko tu, a pies chyba za dużo czasu nie ma... :( -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Cudak replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Cioteczki... zajrzyjcie do psiaka, którego właścicielka chce uśpić: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226236-Luksusowy-LEXUS-mix-do-kochania-na-%C5%82a%C5%84cuchu-i-do-u%C5%9Bpienia[/url]!! mam nadzieję, że uda się mu pomóc... mimo, że ma już swoje lata :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Byłam dziś u kotków w porcie, ale przez te roboty (hałas!!) koty pochowały się gdzieś :( Nawet Wampirka nie było. Muszę się z Panią Basią umówić, żeby w porze karmienia do nich pójść... Cioteczki... zajrzyjcie do psiaka, którego właścicielka chce uśpić: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226236-Luksusowy-LEXUS-mix-do-kochania-na-%C5%82a%C5%84cuchu-i-do-u%C5%9Bpienia[/url]!! mam nadzieję, że uda się mu pomóc... :( -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Cioteczki... zajrzyjcie do psiaka, którego właścicielka chce uśpić: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226236-Luksusowy-LEXUS-mix-do-kochania-na-%C5%82a%C5%84cuchu-i-do-u%C5%9Bpienia[/url]!! mam nadzieję, że uda się mu pomóc... :( -
Cioteczki... zajrzyjcie do psiaka, którego właścicielka chce uśpić: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226236-Luksusowy-LEXUS-mix-do-kochania-na-%C5%82a%C5%84cuchu-i-do-u%C5%9Bpienia[/url]!! mam nadzieję, że uda się mu pomóc... :(
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Oby, bo życie ma smutne - w kojcu z 3 innymi psami, które w dodatku chyba do jedzenia jej za bardzo nie dają podchodzić, bo chudzinka z niej :( Cioteczki... zajrzyjcie do psiaka, którego właścicielka chce uśpić: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226236-Luksusowy-LEXUS-mix-do-kochania-na-łańcuchu-i-do-uśpienia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226236-Luksusowy-LEXUS-mix-do-kochania-na-łańcuchu-i-do-uśpienia[/URL]!! mam nadzieję, że uda się mu pomóc... :( -
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Piękny jest! Dopisz w tytule, że do uśpienia, bo sytuacja naprawdę nieciekawa :( -
[quote name='tobciu']To wracamy do punktu wyjścia. Ale Lupi nie martw się, lepiej jak teraz nie wyszło, niżby miało wyjść, a potem zepsuć się we wrześniu.[/QUOTE] Do września to on już powinien w swoim domku mieszkać :placz::placz::placz:
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']Suńka bardzo delikatna. Ktoś kto ja wyciągnie z kojcowego życia myślę że będzie miał oddaną przyjaciółkę[/QUOTE] ... dlatego staram się, by mnie za mocno nie polubiła, bo wiem, że to typ psika, który jak kogoś pokocha i zaufa w 100%, to już na zawsze. -
[quote name='Lupi']I na razie cisza... :( Reksiu się trochę denerwuje bo z powodu moich przygotowań do wystawy musi być zamykany (inaczej nie popracuję z psami bo cały czas by się bawił). Szukamy domku![/QUOTE] Cisza, bo jeszcze chyba dziś testy są? :) Czy ktoś może coś wstępnie zadeklarować na hotelik? [B][I]Lupi [/I][/B]niedługo wyjeżdża na wystawę, już teraz nie ma czasu dla Reksia....
-
Kciuki zaciśnięte..... Choć DS nadal bardzo potrzebny!
-
Z ogłoszeń cisza? :(
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']No przerażona bo nie zna innego świata... :( Znalazłam wątek gdzie dziewczyna będzie miała miejsce w BDT dla małego psa (trzymam kciuki aby wybrała Psotkę) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226252-Mo%C5%BCliwe-wolne-miejsce-w-BDT-dla-ma%C5%82ego-psa"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226252-Możliwe-wolne-miejsce-w-BDT-dla-małego-psa[/URL][/QUOTE] Dziękuję, że ją zgłosiłaś... oby złapała za serducho...