-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Właściciel zrzekł się psów :) 2 szczeniaczki (suczki) pojechały do[B] Lupi[/B], dla 4 właściciel ma domy, do których pojadą do niedzieli. Terier ma 3 lata, 2 starsze suczki chyba 12 i 13 lat :( Będzie ciężko o domy dla nich... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Ciotki, a mają psiaki wydarzenie na fb? Może tam też ludzie pomogą...[/QUOTE] Będzie wydarzenie, jak tylko dostaniemy odpowiedź od SG, że właściciel na pewno zrzeknie się psów. -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='omry']W porządku :) Będę czekać.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy! -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ktoś zaoferował, że zapłaci za fryzjera dla teriera :) Tylko z transportem gorzej... Po fryzjerze można by do weta na oględziny z nim podjechać, żeby skórę zobaczył, czy żadnych chorób pod tym nie ma. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Na 99% właściciel odda psy dobrowolnie. W ciągu godz wszystko będzie wiadomo. [B]Potrzebne będą DT[/B], wsparcie na karmę, odrobaczanie, szczepienia, sterylki.... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']To jakaś masakra, jak można być takim zwyrodnialcem :( :( :([/QUOTE] Właściciel uważany jest za "miłośnika zwierząt"........... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Kurcze, Pati jutro ma do pracy na 4 rano :( a ja u siebie nie mogę go wziąć, bo moja suka nie lubi psow...:( [/QUOTE] W klatce np w łazience na tą noc też nie dałabyś rady? -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Tej ratlereczki mi strasznie zal, z domu do kojca wyleciała....... Mam niestety dt zajety.....[/QUOTE] Na dodatek wygląda, jakby jakieś zapalenie miała - za dużo pokarmu może? Jutro spróbujemy z [B]Lupi[/B] "złapać" właściciela i namówić go do zrzeczenia się psów, a wtedy potrzebne będzie wsparcie na wizytę u weta (odrobaczenie, odpchlenie maluchów i ich matki), karmę, sterylki suk... Czy ktoś może coś wstępnie zadeklarować na pomoc tym psom? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Magdola, zerknij: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182926-Ratujemy-Szczeci%C5%84skie-ASTY!!!-W%C4%85tek-zbiorczy-ps%C3%B3w-%28Nadzieja-Amstaffa-TTB-Szczecin%29/page211[/url] Jutro rano ktoś jedzie do Reptowa z innym psem. Byłby to duży problem, żeby został do rana u pati? -
[quote name='mama blanki']jutro rano wiozę do Reptowa naszą Sarę vel Pumę, tylko nie jestem pewna czy one się dogadają w jednym aucie...???... a oddzielić ich nie dam rady, bo mam malutkiego vanika 2-osobowego;([/QUOTE] Norek jest malutki i ma swoją klatkę kennelową, więc byłby bezpieczny podczas jazdy. Gorzej, że z DT ma dziś zniknąć (pogryzł kable) :(
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']O rany!!!! Warunki straszne :(:(:([/QUOTE] Szkoda, że smrodu, jaki tam panuje, nie widać na zdjęciach.... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Białogard jest zamknięty i nie ma prawa przyjmować już zwierząt. Powiatowy wet zamknął.[/QUOTE] Gminy chyba o tym nie wiedzą. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Rozumiem,że na ta chwilę psy nadal u "właściciela":angryy:czy jest szansa na odebranie ?[/QUOTE] SG nie chce psów odbierać, bo Gmina musiałaby zapłacić za ich oddanie do schroniska (a na tą chwilę mamy umowę z Białogardem - a tam jeszcze gorsze warunki, niż psy mają teraz). Jedyna szansa, żeby właściciel dobrowolnie je oddał, tylko w takim wypadku najlepiej byłoby je od razu gdzieś umieścić, a nie ma gdzie... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Mariamc prowadzi tez hotelik, za amstaffy bierze bodajże 300. Ja myślałam, zeby może behawiorystce go pokazać?[/QUOTE] Do Szczecinka dużo dalej niż do Reptowa. Kurcze, nikt ze Szczecina nie da rady go zawieźć dziś? 30 km... :( -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Do mnie się Norek przybłąkał..ale ze względu na to, że nie pracuję i nie stać mnie na dokładanie (czy nawet wykładanie) do hoteliku, też go na siebie nie wezmę. [B]Bardzo pilnie potrzeba Osoba, która podpisze umowę z hotelikiem i transport do hoteliku na DZIŚ[/B] -
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie chociaż: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekaj%C4%85-na-pomoc[/url] :( -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cassi_']brak słów.... i jeszcze SG twierdzi że nie ma podstaw do odebrania :watpliwy: jak ma być dobrze skoro służby które powinny reagować mają to tak naprawdę w ....[/QUOTE] Wieś, więc tak ma chyba być. Normalny widok, a może jesteśmy przewrażliwione... Zastanawiam się po co jest ta ustawa o ochronie zwierząt i nowelizacja, skoro ludzie i tak robią swoje, dalej trzymają zwierzaki w podłych warunkach i nic nie można zrobić, jeśli właściciel nie będzie chciał współpracować.... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']Biedny kurczaczek... :( Ludzie bezmyślni... Pod walec drogowy z takim właścicielem...[/QUOTE] Lepiej by go było zamknąć w tych śmierdzących, pełnych odchodów klatkach, choć na tydzień... -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekaj%C4%85-na-pomoc[/url]! [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7818/p6041949.jpg[/IMG]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Cudak replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
11 psów w potrzebie, w tym jamnikowata sunia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekaj%C4%85-na-pomoc[/url]! -
Przepraszam za OT - [B]pilnie potrzebny na DZIŚ transport ze Szczecina do Reptowa (30 km) dla Norka[/B]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226744-Norek-NATYCHMIAST-MUSI-OPU%C5%9ACI%C4%86-DT"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226744-Norek-NATYCHMIAST-MUSI-OPUŚCIĆ-DT[/URL]!!!!!! Psiak dziś musi opuścić DT!!!! Czy Ktoś ze Szczecina mógłby go przewieźć za zwrot kosztów?
-
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
No to trzeba szybko za ogłoszenia się brać... Saszajackson dałabyś radę napisać tekst do ogłoszeń? (najlepiej znasz Psotkę :)) Przy okazji - zapraszam do wątku, potrzebna pomoc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekaj%C4%85-na-pomoc[/url]! -
13 szczeniaczków - Goleniów / do zamknięcia - wszystkie maluchy w domach
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgro']Na ten moment wszystko obsadzone. A są jakieś kolejne w potrzebie?[/QUOTE] W wielkiej potrzebie (warunki fatalne): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekaj%C4%85-na-pomoc[/url]! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam i bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu (mam nadzieję, że uda się tym psiakom pomóc!): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Terier-walijski-sunia-z-6-szczeniakami-w-brudzie-i-smrodzie-czekaj%C4%85-na-pomoc[/url]! -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']Hotelik Dogan - [URL]http://www.dogan.pl/[/URL] (dzwoniłam do właścicielki przed chwilą i dowiedziałam się, że koszt hotelu byłby 280 zł - z wyżywieniem za miesiąc) [URL="http://www.adbis.pl/prv/sierakowo/main.html"]l[/URL][/QUOTE] Czyli mógłby dziś jechać, tylko transport potrzebny?