Jump to content
Dogomania

motylek1007

Members
  • Posts

    1145
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by motylek1007

  1. [quote name='ania z poznania']Wszystkie trzy to suczki :). A jakie słodziaki![/QUOTE] to takie szczęście w nieszczęściu bo ja mam psa niewykastrowanego....ale słodziaki to fakt i to jakie. Na pewno migiem znajdą nowe domki :)
  2. [quote name='BeaBono']To jest Koka :lol:[/QUOTE] czyli suczka?
  3. tego co ma 2 czarne "okularki" koło oczek i cieniutką białą kreseczkę na czole :)
  4. one są absolutnie cudowne, ale mam swojego faworyta :eviltong:
  5. prześliczne są te maluszki, z chęcią bym je wyściskała. Życzę im cudownych domków :)
  6. [quote name='Lottie']Ja z moim chodzę do Lasku Marcelińskiego. Tam jest wybieg dla psów z torebkami do sprzątania kup, a także dużo leśnych ścieżek do spacerów :-). Jeśli ktoś ma ochotę na wspólny spacer to pisać :-)[/QUOTE] ja bardzo chętnie, w jakiś weekend dojadę :)
  7. wygląda na pluszaka, ale czasami daje popalić ;) tak na szybko kilka fotek - strasznie szybko rosną szczeniaki niestety [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/456/14d162198d6aa3ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/469/6d181f7e5bc72756med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/311/ef782491847679a0med.jpg[/IMG][/URL]
  8. pięknie wyrosła :)
  9. troszke maluch już wyrósł [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/469/a8159f8a69a7a4dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/475/770ae6b488cadc7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/475/770ae6b488cadc7dmed.jpg[/IMG][/URL]
  10. prosimy uaktualnić galerie :P
  11. [quote name='Szura'] Haha, śmieszne założenie. :D Myślisz, że mało osób czeka latami na psa? Ja dziś (mam nadzieję) odbieram mojego pierwszego, czekałam na psa 17 lat - z tym, że zanim się psa weźmie, to najpierw trzeba być odpowiedzialnym, a potem mieć warunki na psa. Miłość miłością, ale w wychowaniu psa kierowanie się tylko uczuciami i emocjami to głupota... ;)[/QUOTE] moze cie to smieszyć, naprawde.... nie wiem po co zaraz jest naskakiwanie na kogos. Byloby znacznie milej gdyby ludzie odnosili sie do siebie inaczej. nie kieruje sie w wychowaniu psa TYLKO uczuciami, bo nie wszystko mu wolno
  12. [quote name='katik']Uczucia nie mają tu znaczenia. Moje poprzednie psy nie miały wstępu na łózka, a darzyłam je takim samym uczuciem jak psa który czasem śpi ze mną w łóżku.[/QUOTE] owszem uczucia mają znaczenie. Gdyby każdy czekal tyle lat na psa co ja, byloby inaczej
  13. [quote name='Shiny'] Nie wyobrażam sobie jeszcze Psa w łóżku to już przesada nie wydaje wam się??? [/QUOTE] nie, nie wydaje mi sie.... to chyba zalezy jak kto podchodzi do psa... i jakimi go darzy uczuciami
  14. ja rozumiem ze kot byl pierwszy w domu, ale cavaliery to nie są duze psy i duzo miejsca w łózku nie zajmują...
  15. [quote name='Elcia2010']Przepraszam cie bardzo ale watpie ze jestes odpowiednia osoba zeby mi mowic co mam robic:)[/QUOTE] [quote name='Elcia2010']ah no i czytaj dokladnie napislam ze"moge" z nim spac co nie znaczy ze bede uwierz mi znam sie na psach jesli chodzi o zachowania. [B]Moja suczka np wiedziala kiedy moze ze mna spac a kiedy nie, wiedziala kto jej pozwla wchodzic na lozko a kto nie, zwierzeta to madre istotki i rozumieja pewne prawa rzadzace w domu[/B][/QUOTE] jesli tak sie znasz na zachowaniu psów to nie rozumiem po co zakładasz wątek "pies czy suczka" - wszak powinnaś znać odpowiedzi na pytania tam zadane. co do zdania pogrubionego to skoro tak zwierzątka wszystko wiedzą to na czas seksu same wyjdą z pokoju i jeszcze zamkną za sobą drzwi
  16. [quote name='Elcia2010']no bo nie chce, moge z nim spac jak maz bedzie na nockach albo na piwie:P[/QUOTE] to sobie wybij z głowy, bo albo spisz z nim zawsze albo wcale, żeby mu nie mieszać w głowie. Pies musi miec jasne zasady
  17. [quote name='Elcia2010']hehe moj i tak sie nie zgodzi, no moze ewentualnie w nogach;P chyba ze tylko teraz sie tak zapiera a potem jak przyjdzie w nocy to sam go wpusci hahaha bo mu go bedzie szkoda;) faceci szybko zdanie zmieniaja czasem[/QUOTE] a ty chcesz spać z psem czy nie? bo z twoich postów wynika ze nie chcesz
  18. mam psa, nie jest kastrowany i straszna z niego przytulanka do miziania
  19. [quote name='Elcia2010']Teraz jestem po slubie za niedlugo wprowadzimy sie do nowego mieszkanka i przygraniemy naszego wlasnego psiaka -nie wyobrazam sobie spac w trojke:P a gdzie tu seks potem? Bleeee jaka intymnosc byc musi tak uwazam, dlatego spanie z psem jak najbardziej ale jesli ktos jest sam...[/QUOTE] my z męzem spimy z naszym psem w łózku i wszyscy są zadowoleni. A co do seksu to całe noce na tym nie spędzamy ;)
  20. ciśnienie mi z rana skoczyło. Jak można takie maleństwo na łańcuch :( jest ktoś z okolic Srody?
  21. coraz częsciej czytam zle opinie o klinice na Mieszka... czy znacie w Poznaniu inną całodobową?
  22. mi sie wydaje ze nie ma podziały w TOWT na wiek, wiec chyba mozna
  23. [quote name='rafantynka']ja podaję nifuroksazyd w syropie , po jednej dawce przechodzi.[/QUOTE] w jakiej dawce? przez niedziele "ratowałam" psa smectą, węglem i nic nie dalo, dostal 1 dawke zawiesiny nifuro, ale wieczorem pojawila sie krew i szybko jechałam do weta
  24. [quote name='_bubu_']Szukam kogos na wizyte przedadopcyjną w miejscowości Szamotuły. Czy ktos z Was jest z tego rejonu? lub może kogos polecić?[/QUOTE] ja jestem z tego rejonu, ale nigdy nie bylam na takiej wizycie
  25. odswieżę trochę temat, bo coś mamy pecha ostatnio do biegunek i konczymy u weta. proszę mi powiedzieć czy dla psa o wadze 7kg wystarczy 1/4 tabletki nifuroksadyzu? "po domowemu" ile czasu mam to podawać, bo wet powiedzial ze jak nie przejdzie po 1 dawce mam z nim przyjechać, a mi sie gdzieś obilo o uszy ze należy go podawać kilka dni. lepsze są tabletki czy zawiesina?
×
×
  • Create New...