Gosiu, czy można by gdzieś reklamować fundację? Np. w prasie, roznosząc ulotki, żeby ludzie dowiedzieli się, że taka fundacja istnieje i pomaga w adopcjach? Dać tel. i stronę internetową, jakieś ładne zdjęcia...Jeśli ktoś nie weźmie od razu psa, to przynajmniej dowie się i może znajomym powtórzy...