Bardzo się cieszę, że stan Włodzia ustabilizował się, miejmy nadzieję, że będzie się poprawiał, że lekarstwa zadziałają..
Edytko, w tej trudnej chwili nie zapominaj o sobie i swoim zdrowiu, Włodziu będzie Cię bardzo potrzebował, a gdyby i Twoje zdrowie pogorszyło się niewiele mogłabyś dla Niego zrobić...