[quote name='pati-c']maggiejan- może warto i tam spróbować..
Qrcze,przecież gdzieś na pewno jest "mrówkowy Człowiek"..![/quote]
Dam tam Mrówkę, ale zdjęcia by się przydały, może podeślę Ci link.
A człowiek Mrówkowy napewno jest, dajmy mu szansę, aby odnalazł swoją drugą połówkę :lol: