[quote name='Ulaa']Lordzik jest super :loveu: Śliczny i ruchliwy :cool3:
Przyjechał z Pato ponad godzinkę wcześniej, więc przestawiłyśmy nasze sprawy i Lordzik na szybciaka pojechał do domku, także nawet umowy nie spisałyśmy. Po świętach się przejdę.
Pani oczywiście się zachwyciła "ptysiem", stwierdziła, że Lordzika wyczesze i wykąpie szybko, żeby był śliczny :lol::lol::lol:
[/quote]
A więc Lordzik się spodobał! :multi:
Szczęśliwego, nowego życia Lordzie!:iloveyou: