maggiejan
Members-
Posts
4443 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maggiejan
-
Miło usłyszeć dobrą wiadomość (dla odmiany)...
-
Na statnia droge nie wrocil do domu,Nocek za TM :(
maggiejan replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy on jest nadal na kwarantannie? Czy pomieszczenie jest ogrzewane? -
Nelson nie doczekał szczęścliwego domu - juz za TM :(
maggiejan replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przydałyby się przyjazne przytuliska dla starszych piesków, żeby mogły spokojnie czekać na adopcję albo dożyć do końca w prawie domowych warunkach. -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
maggiejan replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Podnoszą na duchu takie zakończenia.:lol: -
Na statnia droge nie wrocil do domu,Nocek za TM :(
maggiejan replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dlaczego? To świadczy o chorobie? -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
maggiejan replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Dobrym pomysłem niektórych schronisk jest oddawanie piesków schroniskowych na tymczasy, gdzie płaci sie za utrzymanie psa, taka osoba daje tylko dom i troskę, a pies jest w lepszych warunkach niż w schronisku, ale takich osób też niewiele... -
Nelson nie doczekał szczęścliwego domu - juz za TM :(
maggiejan replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy wogóle na dogo zaglądają ludzie, którzy nie mają psów i mogliby jakiegoś przygarnąć? Albo ludzie, którzy mają znajomych, którzy nie mają psów i mogliby jakiegoś przygarnąć? :roll: -
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
maggiejan replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Wysłałam na Mikrusa/benka 20zł, czy wpłacacie też jakieś pieniążki, aby pomóc Emirowi? -
Nie wiem, jak bezdusznym trzeba być człowiekiem, aby takiego kochanego psa, do tego starego oddać do schroniska... On wierzył człowiekowi, ufał mu, kochał go, a ten poprostu się go pozbył...Trzeba zupełnie serca nie mieć....
-
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
maggiejan replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Czy o Misia naprawdę nikt nie pyta? Trudno w to uwierzyć...:crazyeye: :-( -
Czy jest jeszcze szansa, aby tych od osób, które chciały adoptować Sorbona dowiedzieć się szczegółów jego ataku na dziewczynkę? Czy on ją zranił zębami, świadomie? czy może pazurami? a może przypadkowo, bo np. rzucił się na to ciastko (skoro tak lubi słodycze) i przygniótł ją swoim ciałem nie zdając sobie sprawy, że to wygląda jak atak? Czy była w jego zachowaniu agresja, czy był to poprostu skok? Ulo, czy próbowałaś zakazywać Sorbonowi ataków na koty? Może po jakimś czasie dotarło by do niego , że "nie wolno"?
-
Poznań NERO- wielki szczeniak-POMOCY!ma dom!
maggiejan replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Interesujący młodzieniec o orginalnej urodzie szuka domu...na stałe... -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
maggiejan replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rysiu może następne święta spędzi z nowym Panem w ciepłym domku... -
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
maggiejan replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A ten piękny pies ciągle samotny....:shake: -
Zębuś jest podobno wielkim przytulakiem...:loveu: Wtulenie się w miękkie, ciepłe futerko jest świetnym sposobem na uwolnienie się od stresu... Zębuś to pies nie tylko sympatyczny, ale też pożyteczny...;)
-
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
maggiejan replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Myślę o tym ile jest jeszcze w Polsce wolnych miejsc dla psów, ilu ludzi chciałoby przygarnąć psa (pierwszego lub kolejnego, bo niektórzy chcą mieć więcej niż jednego). A jeśli ci ludzie chcieliby wziąć psa, to jak do nich dotrzeć...Jest tyle psów w schroniskach i na tymczasach, że każdy chętny wybrałby coś co by mu odpowiadało (są przecież psy w każdym wieku, każdej wielkości, koloru, obu płci). No i jeszcze te domki musiałyby być dobre, odpowiedzialne, o to może najtrudniej... -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
maggiejan replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Tyle fajnych psiaków marnuje się w schronach...:-( Gdzie te domki się podziewają...? Ciekawe ilu ludzi w Polsce chciałoby przygarnąć psa, czy ktoś robił takie badania? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
maggiejan replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Jeżeli chodzi o ogłaszanie w prasie lokalnej, to gazety kieleckie nie chciały się zgodzić na cykliczny kącik adopcyjny. A ogłaszanie sporadyczne psiaków nie przynosiło nigdy efektów,a wręcz przeciwne . Kiedyś kielecka GW dała nam ogłoszenie na całą szpaltę o kilkunastu psiakach ze zdjęciami i opisami. Wiecie , jaki był odzew - dwie osoby zadzwoniły, aby nam jeszcze psów dołożyc, chętnej na adopcję nie było ani jednej osoby. I to nie był pojedyńczy przypadek. Troche inaczej jest np. w Krakowie, ale tam też przynoszą rezltaty ogłoszenia w gazetach o określonej grupie czytelników. I tak są efekty po ogłoszeniach w Dzienniku Polskim , ale juz nie ma w Gazecie Wyborczej. A niestety na ogłoszeniaw DZP czekają już dziesiątki krakowskich psiaków.[/quote] Zaproponowałam ogłoszenia w prasie, ponieważ chciałam pomóc. Jeśli sprawdziłyście ten sposób i jest nieskuteczny, nie będę was uszczęśliwiać na siłę. Jeśli jednak uważacie, że jest szansa na znalezienie przez ogłoszenia domków dla psów, to moja propozycja jest nadal aktualna.