fakt, jak sie tylko dowiedzialam moglam do ktorejs z ciotek zadzwonic, do ulv nie mam nr ale do innych ciotek mam
ona tez moze sie przemieszczac w roznych kierunkach,chyba szla w kierunku pl. dominikanskiego, dowiedzialam sie od tz przypadkiem,nast razem jak ja zobaczy bedzie do mnie dzwonil od razu:roll:
EDIT: widze nr do Ulv na watku.. sorry.. juz spisuje