Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. co??????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: dlaczego???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::angryy:
  2. szkoda ze nie mogłam :( w każdym razie mój TZ widział Gaby o 13:00 przy pl. Wróblewskiego...
  3. to małe chucherko takie groźne?:crazyeye::lol: zapisuje się na wątek
  4. jak się skrzykniecie to napiszcie co i jak kiedy... ja mogę od 13 to 15 dzisiaj
  5. oj Elwisek a ja myślałam że Ty szybko do domu polecisz:oops:
  6. może trzeba zadzwonić na nr tel podany w ogłoszeniach? czy to Twój nr tel irenaka? w ogłoszeniach było że miasto Zielona Góra
  7. tak ja moge zrobic na allegro, kupiepsa, gumtree, ale.gratce,drobne.centrumofert i na adopcj.org, ale jutro z samego rana
  8. albo Bąbla wziąć na kogoś innego, a potem na tą panią.. ;/ ee kombinuje a nie wiem o co naprawde chodzi.. mam nadzieje ze argument za podjeciem takiej decyzji przez schron jest normalny..
  9. trzeba odebrać przyszłą właścicielkę Bąbla z lotniska i zawieźć swoim autem do schronu, odebrać Bąbla i znowu na lotnisko .. bo inaczej nie widzę opcji. trochę masakra..
  10. ma allegro: [url=http://www.allegro.pl/item522354957_uratowany_od_bolu_cierpienia_glodu.html]URATOWANY OD BÓLU, CIERPIENIA, GŁODU (522354957) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  11. to jak pomóc ??
  12. wpisuje się i czekam na znak co by ogłoszenias robić albo jakąś aukcję cegiełkową czy co tam jeszcze chcesz:loveu:
  13. dorzucam mu ogłoszenia od siebie: allegro (link w postach wcześniej) kupiepsa adopcje ale.gratka wroclaw.gumtree drobne.centrumofert
  14. zdjęć też nie ma jak zrobić?
  15. [quote name='Poker']a żeby jeszcze było śmieszniej, to ja tego filmu nie widziałam :evil_lol: Co to znaczy reklama :mad:[/quote] oj Pokerek ja też nie hihi ale dużo słyszałam i widziałam reklamy właśnie tak samo jak Ty..:evil_lol: co do Zarazki ogłaszamy czy jak? kontakt do kogo? co w tekscie ogłoszeniowym?
  16. to poprosimy takie info do ogłoszeń, zdjęcia i kontakt
  17. o na tym ostatnim 1 samiec i 1 suczka :eviltong::eviltong: zabrani do klatki a to zdjecie jak Kuleczka wystawia szyję jest cudne!!
  18. nie ma to jak dopasować się do każdej sytuacji :evil_lol::evil_lol:
  19. co za fajna kuleczka na śniegu
  20. [SIZE=1]skąd wychodzić....:oops::roll::roll:[/SIZE] ???
  21. czyli w ogłoszeniach pisać o tej chorobie skóry czy nie? czy do adopcji to już będzie wyleczone? czy wspomniec jak coś o takim czyms ale ze juz jest ok? i do kogo namiar? ;/
×
×
  • Create New...