Iskra w łazience :lol:
[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4245/iskra16dg4.jpg[/IMG]
Iskra jedzie do weta, przytulała się, a na kolanach miałam Bulisia..
[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8698/iskradoweta1ws8.jpg[/IMG]
a na tym zdjęciu Iskierka uczyła się dzielnie ze mną do egzaminów :cool3:
[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8393/iskrasiuczysl3.jpg[/IMG]
niestety nie mam zdjęć z dworu bo na dwa psy i 1 aparat to ciężko, ale postaram się w następnym tygodniu takie porobić zdjęcia