Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. potrzeba więcej zdjęć do ogłoszeń suńki może ma ona jakieś imię??
  2. ja pójdę :multi::multi:
  3. J z chęcią pomoże przy montowaniu kojcy
  4. a Lola nie może zostać? albo Kessi. a kontakt może taki jaki jest tam, gdzie znajduje się Iskierka? albo na jakiegoś wolontariusza?
  5. zadzwoniłam do wetek wczoraj, dałam Iskierce tabletkę przeciwbólową i jej przeszło, dzisiaj jest spokojniejsza. Wetka powiedziała że pomyśli nad jeszcze czymś dla Iskierki, no i termin operacji się przeciąga. Zresztą dzisiaj będziemy u weta z Iskierką to zobaczymy co powiedzą.
  6. zeszły 28 cegiełki x 5 zł = 140zł tylko :placz: mogę prosić o rozliczenie (imiona i nazwiska) bo będę wysyłać dyplom z podziękowaniem
  7. mam nadzieję że domek dla Maszeńki wypali na 100% jeżeli nie to mam sprawdzony domek stały we wro dla niej :cool3:
  8. wpisuję się na wątek co za człowiek jemu to zrobił :angryy:
  9. Iskierka dziś nam coś popiskuje i zwymiotowała raz troszeczkę :( , być może pojedziemy do weta wcześniej niż w piątek, zaraz zadzwonię do wetek
  10. Lena, przepraszam że dopiero teraz wchodzę, ale dogo mi szwankowało. już widzę że zamieściłaś info za mnie.. :oops:
  11. potrzeba im ogłoszeń, mają jakieś? jak nie to poproszę o nr tel, informację o wieku, są wysterylizowane obie suńki? co z zachowywaniem czystości? to parę ogłoszeń porobię
  12. o jaka fajna!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: macie więcej zdjęć? a wiek jaki?
  13. a dane fizyczne o suni ? wiek? itp.
  14. o mało ;/ a parę cegiełek jest wykupionych.. hmm.. poczekamy jeszcze, małe zainteresowanie cegiełkami :placz: 17 dopiero zaliceytowanych
  15. Iskra w łazience :lol: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4245/iskra16dg4.jpg[/IMG] Iskra jedzie do weta, przytulała się, a na kolanach miałam Bulisia.. [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8698/iskradoweta1ws8.jpg[/IMG] a na tym zdjęciu Iskierka uczyła się dzielnie ze mną do egzaminów :cool3: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8393/iskrasiuczysl3.jpg[/IMG] niestety nie mam zdjęć z dworu bo na dwa psy i 1 aparat to ciężko, ale postaram się w następnym tygodniu takie porobić zdjęcia
  16. Iskierka z Bulisiem :) [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3384/iskra12zl0.jpg[/IMG] Iskra śpi - ale te jej ułożenie i nie reagowanie na głos w pewnym momencie mnie wystraszył... zobaczcie jak ona śpi... [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/4596/iskra15cr9.jpg[/IMG] tu Iskierka śpi między kanapą a stolikiem: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/5397/iskraspimiedzykanapaastzf4.jpg[/IMG] Iskierka na JEJ misiu..:loveu: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5512/iskra14yk0.jpg[/IMG]
  17. głaskanko i wyginanie szyi [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8971/iskragaskanko1qv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/2199/iskra9yp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5780/iskra10rv8.jpg[/IMG]
  18. witam Was ciotki :) [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5313/iskra5ds0.jpg[/IMG] co tam sobie jesz? daj mi też! [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7899/iskra4wq1.jpg[/IMG]
  19. Iskierka nie reaguje na dzwonek, na gwizdanie i klaskanie nastawia uszu trochę, na samochody nie reaguje, na ludzi na dworze reaguje (podchodzi i macha ogonem) za niedługo wstawię zdjęcia
  20. wpisuję się tutaj a co z transportem? macie jakieś możliwości ewentualne?
  21. nic tylko płakać :placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...