dzwoniłam do tej Pani i napisałam maila do tej drugiej osoby, z tą pierwszą umówiłam się na jutro na wizytę przedadopcyjną. Narazie wiem o tej Pani tyle, że mieszka w mieszkaniu dość dużym, mają 2-letniego kota, mają 2-kę dzieci (14 i 19 lat), szukają dużego szczeniaka, z Panią się bardzo miło rozmawiało, komunikatywna, otwarta. Jutro popołudniem tam będę. A dam znać na dogo późnym wieczorem, bo po wizycie muszę iść jeszcze do pracy na jakiś czas.