ostatnio ją widziałam i jest radosna, wesoła, niemalże skacząca po samochodzie mojego tżta :evil_lol: uwielbia przytulanie, upomina się o głaski, jest żywiołowa
a co do zdrowia jej (tzn. leczenia ran) nic nie wiem
Demi jak się ogarnie to z pewnością napisze co i jak:roll: