dzięki za rozliczenie
2 osób nie ma na liście: Damian W. i Maria K. - sprawdź jeszcze raz konto, może wpłaciły te osoby później
w tym tyg co będzie powysyłam im podziękowania mailem, niektórym pocztą
ja ewentualnie mogę ją wyczesać i wykąpać przed wyjazdem i w miarę możliwości dowieźć na dworzec, jeżeli to się stanie do 23.05, potem wyjeżdżam..
ale najpierw wizyta..
[quote name='kikou'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/ankieta-wybieramy-kandydata-do-krakvetu-na-maj-137108/"][COLOR=#000000]Ankieta - wybieramy kandydata do Krakvetu na maj![/COLOR][/URL]
[SIZE=4][COLOR=seagreen][I]Ulv znowu spadła na drugą pozycje[/I][/COLOR][/SIZE]:-(:-(
[SIZE=4][B][COLOR=red]ciągle prosimy o wsparcie!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]zagłosujcie!![/COLOR][/B] tak niewiele brakuje...[/SIZE]
[/quote]
zagłosowałam na ulv
ojej już wrzucone zdjęcia, tzn dobrze, a ojej że nie zdążyłam ja jak obiecałam,miałam wyjazd i myślałam że uda mi się przed wyjazdem wrzucić
no nic
jak tam sunia? wiadomo coś?
wyróżnione allegro Placusia
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=631360808]uratowany szczeniak w typie Karela szuka domu (631360808) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
na razie na 3 dni bo jest weekend
wyślij mi zdjęcia na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], ja wstawię,
żeby pomóc musimy też wiedzieć gdzie suczka się znajduje
w pierwszym posćie musisz umieścić info o psie (wszystko jest w regulaminie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/regulamin-pwp-zasady-zamieszczania-ogloszen-121098/[/url])
zmień tytuł na np. POMOCY! ...
:)
z tego co wiem to jest
Linka:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/linka-ratlerkowata-sunia-w-dt-prosze-pomozcie-oglaszac-nowe-zdjecia-133613/[/url]
albo Pusia:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-obolala-bezdomna-pusia-w-dt-potrzebne-grosze-na-dt-na-utrzymanie-help-130838/[/url]