Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. [quote name='xmartix']przydałoby się w allegro i innych ogłoszeniach napisać jaki ma charakter sunia Marlenka czy możesz nam napisać?[/quote] przeskakuja
  2. przydałoby się w allegro i innych ogłoszeniach napisać jaki ma charakter sunia Marlenka czy możesz nam napisać?
  3. [url=http://www.allegro.pl/item642570567_foksterier_milosnicy_rasy_pomocy.html]foksterier ! miłośnicy rasy POMOCY!!! (642570567) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  4. kto jest z Wawy i okolic? zrobiłam allegro
  5. pisz że foksterierka i że miasto Warka to się zlecą, ja robię allegro na szybko i ściągam ludzi
  6. gdzie jest jakieś miasto większe w pobliżu? i czy podasz nr tel? w tytule wątku wpisz okoliczne miasto żeby się ludzie zlecieli na wątek
  7. śliczna tel do Ciebie potrzeba i miejsce zamieszkania suni jest jakie? miasto (i woj.)
  8. daj zdjęcia! to się ogłoszenia porobi
  9. ooo :shake: śliczne do kogo namiary do ogłoszeń?
  10. jakby ktoś miał pomysł na więcej treści do allegro to piszcie, weny nie mam, i tylko taki coś stworzyłam jak wyżej..
  11. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=641585732]1 roczny mix welsh corgi !!! do pokochania (641585732) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  12. o jaki kurdupelek! a wiadomo skąd się chłopak wziął w schronie i ile ma latek?
  13. Jadwinia serce mi pęka jak widzę to Twoje pierwsze zdjęcie z tym wzrokiem!! :shake: gdzie ten domek..
  14. wiem wiem :shake: że w tym problem.
  15. Pipi tym jamnikom załóż wątek.. jakieś ciotki się znajdą żeby je na dt wziąć! zrób zdjęcia i coś wymyślimy a co do Shivii - to nie wiem! coż trzeba w końcu wymyśleć!:shake:
  16. o jaka śliczna ta Żabcia!!!!:oops:
  17. a ten schron jest pod czyją opieką? TOZu?
  18. wpisuję się ile taka rehabilitacja bedzie kosztowac? pewnie sporo.. ja nie znam sie na cenach rehabilitacji..
  19. Ninka, sunia jedzie do Bydgoszczy a z Orzechowcow to jakis drugi psiak mial jechac... a to watek suni jest
  20. ostatnio ją widziałam i jest radosna, wesoła, niemalże skacząca po samochodzie mojego tżta :evil_lol: uwielbia przytulanie, upomina się o głaski, jest żywiołowa a co do zdrowia jej (tzn. leczenia ran) nic nie wiem Demi jak się ogarnie to z pewnością napisze co i jak:roll:
  21. tak, ja oferowałam wyjeżdżam w sb na noc do Niemiec z dzieciakami a transport byłby we wtorek? mnie nie będzie więc, ale zapytam tzta czy sam się nią zajmie.. ale nie obiecuję
  22. ale te psiaki się zmieniają, normalnie szok, zawsze jestem zdziwiona!!! pozytywnie oczywiście :p
  23. boją się że wyjdzie że kłamią lub mają mocny instynkt obronny (o terytorium) :evil_lol:
×
×
  • Create New...