[quote name='Isadora7']No to szybko decyzja to jeszcze banerek wydziergam przed snem:loveu:[/quote]
zostaje Elwira
pasuje dla starszej suczki
do schronu się przejdę jak wróce i gdy Norkę będę wyprowadzać to wezmę i ją i zobaczę jaka jest w realu (ale chyba Iwa sprawdzała)
zrobiłam roboczo wątek dla jamnikowatej:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclaw-jamnikowata-suczka-pragnie-spokojnej-starosci-138585/#post12350644[/url]
jak wrócę z Niemiec to postaram się z nią "zaprzyjaźnić" :cool1: (bo i tak Norkę będę wyprowadzać) i postaram się dowiedzieć o niej więcej
pomoc w zakładaniu wątków, tzn pomoc w zarządzaniu wątkiem? [SIZE=1](pewnie logiczne ale sorry za mój brak inteligencji dziś)[/SIZE]
jejku, 16-tka żeńska i męska teraz jest :shake: masakra
[quote name='funia'][URL="http://img30.imageshack.us/my.php?image=dsc01422640x480.jpg"][/URL]
TO JEST SUNIA KTÓRA TRZEBA BY BYŁOO TEZ ZABRAĆ[/quote]
ile Wy macie tych szczeniakow? ja tez trzeba zabrac? a te czarne kolo niej tez_