Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. też mam nadzieję Jadwinia czeka cierpliwie
  2. Reksiu, Ty się nie pogubiłaś widzę a ja już nie pamiętam o niektórych wątkach, tyle ich :shake: allegro ma ode mnie
  3. no super by było! Febe ma ogłoszenia (a allegro też?), jak przyjedzie do mnie to ją ogłoszę znów
  4. jeszcze na gumtree.pl, adopcje.org, kupiepsa.pl, drobne.centrumofert.pl
  5. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=656066842]ruda sunia - grzeczna czeka na swoją chwilę (656066842) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :diabloti:
  6. podałam nr boksu, w schronie wiedzą że przyjadą po Norkę
  7. zmasowany atak?? haha. to teraz się będą "martwić"
  8. tak, wczoraj była jakaś operacja, byłam w schronie, nie wiem jaka
  9. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=655779593]szczeniak do adopcji - jak mały niedźwiadek (655779593) - Aukcje internetowe Allegro[/url] no w końcu!
  10. domek sprawdzony myślę że Noreczka będzie miała super, Pani bardzo opiekuńcza, jej mąż również, ich poprzedni pies był traktowany jako członek rodziny, ich poprzednia sunia była nawet na szkoleniu, też adoptowana Norka będzie mieszkać z kotką :cool3: pojadą po Nią najpóźniej do soboty następnej (ponieważ chcą ją przewieźć autem - dom za Wrocławiem) i wszystko uzależnione jest od godzin pracy tego pana :loveu::loveu::multi: Noreczka w końcu będzie miała prawdziwy domek
  11. Irysku, dzisiaj to zrobię ale po południu jadę na wizytę teraz przedadopcyjną za wro a potem pomagam przy gotowaniu ale zrobię dzisiaj.
  12. a kto go bierze na to badanie?? i gdzie?
  13. edytowałam pierwszy post :loveu: wpłacajcie dziewczyny i chłopaki na Zumusia Wiosenko ile trzeba miesięcznie na chłopaka?
  14. no Zumik już u Wiosny extra! Ulson się nie przejmuj, zazdroszczą Ci odwagi i serca ;) ile za Zumiaka płacimy miesięcznie? i czy już Ninka robisz rozliczenia kto już wpłacił. to przekleję w pierwszy post gdzie teraz Zumi jest dokładnie? to zmienię w allegro trzeba go ogłaszać na innych stronach
  15. to boli że u takich ludzi trzeba zostawiać pieski ja też jedną sunię ze wsi wysterylizowałam i zawiozłam im z powrotem.. fakt nie na łancuch ale już nie jednego psa trzymali na łańcuchu gdy im odebrałam pojawiły się kolejne jedyne dobre co możemy takim ludziom zrobić to wysterylizować sunię i dać z powrotem..:roll:
  16. bo ta pani której podesłałam Albusia często jeździ do rodziny i tam są 2 suczki i małe dzieci (nie wiem jak małe).. na razie rozważa adopcję kilku psów, na wizytę przedadopcyjną pani zaprasza (Lubin) od 20 czerwca - bo teraz ma obrone mgr no zobaczymy jak coś to będę pisać
  17. dzwoniła pani z ok. Oleśnicy, dom z ogrodem, pani cały czas w domu, mieli taką podobną suczkę, sunia mieszkałaby i w domu (łóżku) i w budzie na ogrodzie. nie łańcuch ani kojec. zresztą jutro jadę tam na wizytę przedadopcyjną :cool3: pani chce wysterylizowaną - i pytałam w schronie dziś - jest wysterylizowana :)
  18. byłam u niej, ale strachliwa... trzeba szelki kupić.. bo na obroży się udusi a nie oswoi :roll:
×
×
  • Create New...