Jump to content
Dogomania

Fuga***

Members
  • Posts

    685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fuga***

  1. Cześć i czołem :-) Basia, dzięki serdeczne. Dziś nie mam fotek niestety, nadrobimy niebawem. Udanego mikolajowania dla wszystkich :-)
  2. Witam nocą. Mała padła po codziennej dawce boksiowego szaleństwa :-) Pozdrawiamy Wszystkich! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7937/picture356vs4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9139/picture357ms0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1236/picture362pp5.jpg[/IMG][/URL]
  3. dzień dobry :-) Solenizantka, jak zawsze, piękna, a tu jeszcze okazuje się, że taka zdolna. Mizianka od Fusi
  4. Witajcie :-) Dziś druga tura szczepień....
  5. ale to bardzo miłe jest :-)
  6. znak z kosmosu, albo fragment z posłania się przyczepił :-D
  7. pozdrwionka bardzo fajny piesuś :-)
  8. Cimi ale jeśli pragnie się bardzo, to tak :-) niekoniecznie ma się to od razu... Witaj, Paula :-) pozdrawiam serdecznie :-) A tu Fuga z nowo odkrytą zabawką (na ostatniej fotce coś na kształt gestu Kozakiewicza?) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8531/picture351kw7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/5458/picture337gb0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7915/picture339fm3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5613/picture348kv8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8574/picture335ld3.jpg[/IMG][/URL]
  9. :new-bday:
  10. dzieki za odpowiedź :-)
  11. hej, super zdjątka i super sunia :-) pozdrawiamy fajnie jej urządziłaś te piętrowe legowiska, a że w nocy śpi, wiadomo gdzie, to chyba trzeba uznać, że boksie tak mają i już pięknie jej w ubranku... chciałam się też zapytać, bo masz większe doświadczenie, czy uważasz, że dla większego boksia ubranko na zimę jest konieczne? moja Mała jeszcze nie wychodzi na spacery, na rękach była w ubranku, ale czy np. w styczniu na biegi po ośnieżonym parku tez mam jej to zakładać? acha, znakomicie, że ją szkolisz metodami pozytywnymi :-) wszystko będzie dobrze :-) ta cierpliwość i miłość popłacają :-) przeczytałam kiedyś takie zdanie, że podporządkowanego psa może mieć każdy, a psa, który chce z nami współpracować, to już nie wszyscy :-) i tego się trzymajmy i dążmy spokojnie do tego, żeby i psu i państwu było dobrze, bezpiecznie, harmonijnie wczoraj na allegro przeczytałam ofertę, sprzedam boksera, i uzasadnienie, jak to sie nie nadaje do domu z dzieckiem, płakać mi się chciało, jacy ci ludzie są.... nie nadaje się... krótka piłka, trzeba się pozbyć problemu i jeszcze zarobić 300 zł :-(
  12. Jakie wielkie i piękne chłopisko :-) Przyjemność patrzeć na niego. Pozdrawiamy!!!
  13. Witaj, Werka. Zaraz wpadnę obejrzeć, a tymczasem, 3 ujęcia Fuguni z jej pieskiem: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9898/picture327mv5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2000/picture332pp4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/4494/picture333mc8.jpg[/IMG][/URL]
  14. witaj, Imbirka, pozdrawiamy! a chcieć to móc.... :-)
  15. hej, hej :-)
  16. Piękny spacerek, piękne psiaki :-)
  17. :dog: hej, co tam u Małych i Dużych? buziaki
  18. :glaszcze:
  19. dobry, dobry :-) tylko pracowity Mała śpi pod krzesłem. Lubimy być razem!
  20. Jagoda, witamy serdecznie :-)
  21. Cimi :loveu:
  22. Witaj :-) Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy!
  23. To czekam z niecierpliwością, bo jest na co :-) Sama też odkrywam, że fotografowanie zwierząt (jak w ogóle fotografowanie) to pasjonująca sprawa; nie znam się na tym, ale chce mi się poznać :-)
×
×
  • Create New...