-
Posts
685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fuga***
-
ja chcieć zdjęcie Krosia z dzidzią :-)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Fuga*** replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Skarpetkowe szaleństwo ślicznotki :-) buziaki -
jak na drożdżach :-) ale ciągle jest rozkosznie szczeniacka :-)
-
witamy się cieplutko
-
Przez grzeczność nie zaprzeczymy :-D Pozdrawiam, Apple :-)
-
[quote name='Medorowa']Duzia zabawecka:loveu::loveu:[/quote] Trochę się bała na początku, ale szybko ciekawość zwycięzyła. [quote name='gassira']:crazyeye:to dostała płkę:crazyeye:[/quote] Dostała. Wszystkie dzieci nasze są ;-) [quote name='apple']Buhahahahaha - większa od niej :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img178.imageshack.us/img178/8753/picture417im2.jpg[/URL][/quote] :-) [quote name='foxi']śliczna niunia, gdy ją widzę topię się jak lody karmelowe na przykład....:p[/quote] witaj u nas :-) dziękujemy za miłe odwiedzinki [quote name='basia2202']WITAJCIE FUSIĄTKA!! :multi::multi::multi: [B][COLOR=Purple]na peeewno jej się przyśniło ;) jak mała już hula, znaczy, że zdrowa :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]Zuzka w tym roku też pierwszy raz choinkę zobaczy :evil_lol: ciekawe.. co to będzie, co to będzie :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]o jaaa... pokazała słodki brzunioo... i stópeczki... cmok cmok...:loveu: i antośkę na wierzch wywaliła :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]http://img258.imageshack.us/img258/2120/picture409qy9.jpg [/COLOR][COLOR=Purple]hihi... no widzę, że mała ćwiczy:evil_lol: wysportowana dziewczyna :loveu: [URL]http://img178.imageshack.us/img178/8753/picture417im2.jpg[/URL] [/COLOR][/B][/quote] Spodziewamy się niezłej jazdy na święta. Ale myślę, Basiu, że i u Was będzie wesoło, Zuzka ma temperamencik... [quote name='Jagoda*']Słodka jest ta nasza Kuzyneczka:loveu:![/quote] Pozdrowienia! [quote name='apple']Dobereczek Fugusie :loveu:[/quote] witajcie, witajcie :-) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3783/112lb6.jpg[/IMG][/URL]
-
Z nową zabawulką :-) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1307/picture416fh3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8753/picture417im2.jpg[/IMG][/URL] PS. Piłeczka już przedziurawiona :-)
-
Jęzor rozkoszny! Buziaki!!!!
-
całusów cały wagon dostarczamy!
-
:laola: uśmiechy dla Ciebie, Apple
-
O rany, ale masz piękne dwa skarbeczki.. to zdjęcie z rączką w paszczęce jest cudne, to z uszkiem zresztą też :-) proszę o więcej... a gostkowi bez kańca trzeba było wskazać najbliższy sklep, niech sobie kupi....
-
ha, ha, ha never, kochana moja [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4617/picture414an1.jpg[/IMG][/URL]
-
Apple, Cieszę się, że się cieszysz :-) buziaki a Fugusia będzie miała swoją choinkę i nie przewidujemy udostępniania... :-) ciekawe, swoją drogą, jak zareaguje na choinkę :-) Medorowa, pozdrawiamy! rośnie, rośnie... też mam nadzieję, że to tylko jakaś mara senna... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2677/picture412oi0.jpg[/IMG][/URL]
-
witamy :-) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2120/picture409qy9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4988/picture410ld4.jpg[/IMG][/URL]
-
Weterynarz mówi, że raczej coś jej się przyśniło, szczeniaki mają niewykształcony do końca układ nerwowy, mówi, że może też jakaś kolka. Generalnie jest zdania, że jak się to nie powtórzy, to zapomnieć... Inny weterynarz też jest tego zdania. Odezwę się do Ciebie, Asiu, jakoś na priv, to pogadamy :-)
-
[quote name='Jagoda*'][URL]http://img256.imageshack.us/img256/4373/picture404vv8.jpg[/URL] Zaradna, zbiera opał do kominka...:razz:[/quote] [COLOR=Green]W ogóle jest rewelacyjna, pomaga w domu jak umie :-) pozdrawiam :-)[/COLOR] [quote name='DORRAG']Witamy sie :p [URL]http://img91.imageshack.us/img91/8320/picture393jf0.jpg[/URL] Śliczności:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Green]witamy, witamy :-)[/COLOR] [quote name='apple']cześć Widziałam foteczki. Lalunia jak zwykle cudowna A kuku: :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img179.imageshack.us/img179/1456/picture407ys9.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Green]Na tej fotce jest trochę przestraszona, bo za płotem zaszczekał pies i się schowała do domu :-)[/COLOR] [quote name='Medorowa']Cudna :):)[/quote] :loveu: [quote name='niki_ill']Suczka super, bedzie wystawiana?[/quote] [COLOR=Green]Dziękujemy w imieniu naszej miss. Spróbujemy swoich sił, why not... pozdrawiam :-)[/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]błaaahahaaaaaa :roflt:no to po ognisku :turn-l: [URL]http://img256.imageshack.us/img256/4373/picture404vv8.jpg[/URL] niee no... ja wymiękam :loveu: Fuśka powala na kolana tymi minami swoimi :lol: buziaki!!:loveu:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Green]Buziaki, Basiu dla Ciebie![/COLOR] [quote name='drzalka']Czesc Fugątko :loveu:[/quote] [COLOR=Green]ciao, ciao :-)[/COLOR] [quote name='ferraribox']Witajcie dziewczynki! Co nowego u wnusi? :loveu::lol::loveu::lol::loveu::lol::loveu::lol::loveu::lol::loveu::lol::loveu::lol::loveu::lol::loveu::lol:[/quote] [COLOR=Green]witaj :-) Dzisiaj o mało nie zeszłam na zawał, Mała rano, leżąc mi na kolanach, zaczęła wyć przez sen, a potem się posikała. Pierwszy raz coś takiego widziałam/słyszałam, straszne to było. Przyszła pani weterynarz na kontrolę, ale wszystko w porządku. Teraz jest w świetnej formie, szaleje... ale co przeżyłyśmy to nasze. Na fotki już nam sił nie starczyło... Buziaki! [/COLOR]
-
o mamusiu, jakie cudne!
-
baner cudny!
-
czekamy zatem na fotki! serdeczności!
-
Super ... taki żywy plac zabaw :-) buziaki!
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/1456/picture407ys9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/56/picture406xz8.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7509/picture402up5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5116/picture403qk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4373/picture404vv8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3007/picture405va0.jpg[/IMG][/URL]
-
witamy, witamy :-) sznurek mamy osobisty i jak na razie cały :-) a co by autor "Okiem psa" na to łażenie powiedział, to już wolę nie myśleć.... pozdrawiamy wszystkich
-
witamy Was ciepło :-)