-
Posts
685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fuga***
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9552/picture436pe8ao2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2241/picture439ze6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4232/picture440sy0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1416/picture447sn0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/949/picture450hx6.jpg[/IMG][/URL]
-
Kochani, z najlepszymi życzeniami noworocznymi, fotki Fugi z pierwszego spaceru, przygód socjalizacyjnych, które miały miejsce w Sopocie. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/676/picture421hm5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6894/picture423ck1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/5258/picture425mv4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/7001/picture426da1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/9024/picture427bx3.jpg[/IMG][/URL]
-
To ja się już nastawiam na oglądactwo :-)
-
heloły a gdzie zdjątka choinkowe dzidzi i piesia, hę?
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9857/obraz160mr6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8348/obraz155bi8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8797/obraz153ih8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9097/obraz152dy3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5682/obraz150tf2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Rybka_39']Słodkie klusecki!:loveu::loveu::loveu:[/quote] :-) [quote name='Wyjątek']Jessssu jaka klucha piękna!!! Żółciutka:loveu: Z reszta ta druga też cudna :) Przypomniał mi się OTISEK [']:roll: Cuuuudna, wymiziaj ją ode mnie!!! :D[/quote] Już się robi :-) [quote name='basia2202'][SIZE=3][COLOR=Purple][B]nieco późne... ale jeszcze nie całkiem spóźnione;) życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :tree1: bogatego mikołaja [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Purple][B]:x-mas:[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Purple][B][SIZE=3]wiele miłości, ludzkiej życzliwości, oraz szczęścia i samych łask bożych w nadchodzącym Nowym 2008 Roku Basia, Mariusz i Zuzanka:) [/SIZE] [/B][/COLOR][/quote] Dziękujemy! Dla Zuzki głaski :-) [quote name='Jagoda*']Cieszę sie, że maluchy trafiły do takich wspaniałych domów!!!! Nie bądź leniuchem, pobaw się ze mną...:lol: [URL]http://img101.imageshack.us/img101/5567/obraz072lr3.jpg[/URL][/quote] My też się cieszymy i pozdrawiamy :-) [quote name='ferraribox']Jestem już w Giławach.Super fotki,bardzo się cieszę, że Terri trafił do boksiowego domku i jeszcze na dodatek będzie miał kontakt z Fugą i jej pańcią:loveu::loveu:[/quote] Asiu, buziaki! To naprawdę były dla mnie super święta! Jabłuszko, pozdrowionka poświąteczne!
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3513/obraz142un6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7870/obraz144uc3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7773/obraz147kj3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9778/obraz081ks4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1020/obraz132dz5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/499/obraz136zy2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/4926/obraz140im2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7016/obraz141kg4.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5546/obraz068yh3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3940/obraz069wy6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5567/obraz072lr3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9267/obraz076tv2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5893/obraz077dd2.jpg[/IMG][/URL]
-
Cześć, Eria :-) Karate ćwiczyłam z bratem: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6655/obraz036qw3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4403/obraz037ph9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4258/obraz046eh6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4776/obraz052ck9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/1722/obraz055tn9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple']Moja mała myszka :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://img213.imageshack.us/img213/5893/obraz084nb8.jpg[/URL] Całuski Fuguski:loveu::loveu::loveu:[/quote] Nasza! A to w takim razie specjalnie dla Ciebie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1949/obraz083lw9.jpg[/IMG][/URL] [quote name='drzalka']Hej, ale śliczne foteczki :multi:.. O Terri znalazł domek ?? :loveu::loveu::loveu: Tu masz stronkę, gdzie jest pokazane jak się klei uszka, żeby łądnei leżały. [URL]http://intrends.tripod.com/TAPING.html[/URL][/quote] Znalazł :-) Cieszę się, że też będę miała do niego dostęp. dzięki za stronę o uszkach. [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Ale upolowały miśka :grin:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]Zawsze wiedziałam , że w Boksiach płynie myśliwska krew :cool3:;)[/COLOR][/I][/B] [URL]http://img120.imageshack.us/img120/9469/obraz044vj5.jpg[/URL] [B][I][COLOR=blue]Witajcie świątecznie :multi:[/COLOR][/I][/B][/quote] Witaj... Z tego co pamiętam: dławiciel barbancki, prawda? ;-)
-
Dobranoc, mówi Fugusia :-) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5893/obraz084nb8.jpg[/IMG][/URL]
-
A teraz moi drodzy, niespodzianka. Do mojego domu rodzinnego, a ściślej w ramiona mojej siostry przyjechał rodzony brat Fugusi - Cartier Noir Ferrari Box, czyli Terri (na razie, może będzie Tenor)... Jest cudownie :-) Dziś mała próbka: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9683/obraz070ik9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9469/obraz044vj5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9461/obraz042lo0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3850/obraz066iz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9018/obraz082ie5.jpg[/IMG][/URL]
-
hej świąteczme :-) Drzalka, powiedz coś więcej o tych uszkach, jak ustawiać? nie znam się na tym...
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga Całusy gorące, świąteczne dla Asi i jej sforki :-) [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga[/COLOR][/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Fuga*** replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=SeaGreen]Wspaniałych świąt i takiego samego Nowego Roku życzą ciepło Magda & Fuga Wspaniałe, śliczne pieski... niech się zdrowo chowają!!! [/COLOR][/B]