hej,
super zdjątka i super sunia :-) pozdrawiamy
fajnie jej urządziłaś te piętrowe legowiska, a że w nocy śpi, wiadomo gdzie, to chyba trzeba uznać, że boksie tak mają i już
pięknie jej w ubranku... chciałam się też zapytać, bo masz większe doświadczenie, czy uważasz, że dla większego boksia ubranko na zimę jest konieczne? moja Mała jeszcze nie wychodzi na spacery, na rękach była w ubranku, ale czy np. w styczniu na biegi po ośnieżonym parku tez mam jej to zakładać?
acha, znakomicie, że ją szkolisz metodami pozytywnymi :-) wszystko będzie dobrze :-) ta cierpliwość i miłość popłacają :-)
przeczytałam kiedyś takie zdanie, że podporządkowanego psa może mieć każdy, a psa, który chce z nami współpracować, to już nie wszyscy :-) i tego się trzymajmy i dążmy spokojnie do tego, żeby i psu i państwu było dobrze, bezpiecznie, harmonijnie
wczoraj na allegro przeczytałam ofertę, sprzedam boksera, i uzasadnienie, jak to sie nie nadaje do domu z dzieckiem, płakać mi się chciało, jacy ci ludzie są.... nie nadaje się... krótka piłka, trzeba się pozbyć problemu i jeszcze zarobić 300 zł :-(