Masz piękne psy i talent fotograficzny :-) To zobowiązuje, moja droga, do regularnego focenia tu okoliczności przyrody... pięknych i niepowtarzalnych :-D
Moja Fuga jest na Royalu Babydogu jeszcze, ale gdy próbowałam ją karmić tylko nim, wygladała anorektycznie i kręciła pysiem nad misią.... musiałam popełnić coś, co nie jest polecane: rano serek, na obiad surowa wołowinka z dodatkami, a ta karma na wieczór ... czy ja bardzo źle robię? choć jej to jedzenie służy tak na oko. Czy powinnam przetestować te wszystkie Acany itp.? czy przejść tylko na domowe? tylko, że my często wyjeżdżamy i jednak karma lepiej się wtedy sprawdza. Doradzisz?... skoro już tak o jedzeniu się zgadało.