-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Igunia czuje sie dobrze, mam nadzieje, ze juz nic sie nie wydarzy zapomniałam dodać, że Iga waży 9,5 kilo i jest dwa razy większa niż jak do nas przyjechała, naprawdę bardzo urosła dziewczyna:loveu: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
ok ja w kazdym razie prosze o przywiezienie do mnie tej najmniejszej suni bo dla niej mam juz dom plus ew drugiego malucha czy wiesz cos o ich stanie zdrowia? czy mozna z nimi od razu pojsc do weta i zaszczepic? -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
czyli 2 maluchy dla mnie - w tym sunia bezogonkowa i jeden do Marzeny Erka podaj prosze moj numer osobie, ktora bedzie wiozla psy, zeby sie ze mna skontaktowala -
moja suka ma 8 mcy niecale i ma siwa brode ale on mi ostatnio poszedl na tyle ustepstw, ze poki co powiedzial, ze nie chyba, ze Gravis do pierszego lipca ( czyli czasu przeprowadzki nie znajdzie domu) to wtedy moge robic co chce
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
slowo honoru mam rachunek - jak ktos nie wierzy moge zeskanowac sama malo nie padlam -
niestety dom u mnie odpada, TZ nie chce az tak starego psa a ja nie chce go na sile przekonywac, bo pewnie jakbym sie uparla wyszloby na moje, ale wiecej moze byc z tego szkody niz pozytku Grav jest caly siwy i jemu sie wydaje, ze nad grobem stoi przykro mi szukamy domu dalej
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
podziele sie pewna refleksja, bylam dzs z Iga na szczepieniu, szczepilam ją ta szczepionka na wirusowki od 5 chorob.... wiecie ile zaplacilam?? [B][SIZE=4]58 złotych [/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]normalnie szczeka mi odpadla... az wzielam rachunek:roll:[/SIZE] [/SIZE] -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
erka ja nie mam do nikogo zalu ani pretensji, mowie tylko jak wyglada to z mojej strony, jak najbardziej czekam na dwa szczeniaki -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katia80']Może i tak. Ja wiem o działaniu kropli Bacha na koty. Ciekawa jestem, czy podobnie jest w psich przypadkach. Ale tak naprawdę to mam nadzieję, że nie będzie trzeba sprawdzać ich działania w przypadku Borysa.[/quote] pies bedac u mnie dostawal te krople, pojechal z nimi pozniej do hotelu - srednio pomagaly -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Irmina chyba a nie Iza -
moge wziac ale w czwartek jutro wieczorem Iga jedzie do siebie, a mały drugi bedzie juz odporny
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
rozmawialam z Patrycja na gg i wiem juz o co chodzi bardzo mi przykro ale jezeli maluchy nie przyjada do czwatku dam to miejsce maluchom z pod Wawy, sa szczenieta dokladnie w tym samym wieku -
Wawa - pekińczyk 2,5 miesiąca - znalazł swój dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
to bede czekala na jakis znac, dzieki -
Wawa - pekińczyk 2,5 miesiąca - znalazł swój dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
to ja poczekam jak beda litrowki to daj mi znac, wezme dwa -
jezeli w czwartek nie dojada do mnie szczeniaki z kielc moge wziac dwa wasze, czy one sa wszystkie leczone? mnie nie bedzie stac na leczenie maluchow
-
to samo pisalam na PW do keli ale kawalek drogi jest do Torunia, droga beznadziejna i czasu brak
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']piesek był jeden, a on pojechał do sugarr, więc pewnie sunie przyjadą ;)[/quote] tak myslalam, dziewczyny czy cos wiadomo o transporcie? raz, ze ja pozniej moge miec problem z czasem, dwa nie chce sobie na zbyt dlugo blokowac tymczasu -
Wawa - pekińczyk 2,5 miesiąca - znalazł swój dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jeden taki pomaranczowy kolor ma jakas tam persifora czy cos tam a drugi to nie wiem byleby nie jablko:eviltong: -
[quote name='AniaB']to moze Iga by z Nim popertraktowała w takim razie, co?:evil_lol: Skoro sypiali razem.. To zobowiazuje przecież..:diabloti:[/quote] Iga sama w strachu bo popoludniu idzie na szczepienia swoja droga zeby spac z nieszczepiona ....eh faceci mlodsza - wiadomo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']No to nie pozostaje nic innego jak siła perswazji kobiecego ciała:)[/quote] cos sie wykombinuje, poki co Iga mnie z lozka wygryzla
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Pół litra...będzie łatwiejszy:diabloti:[/quote] moj TZ nie pije alkoholu :roll:, czasem piwo na meczu, lub lampka wina do obiadu - that's all
-
nie trzeba :evil_lol: TZ jest dobre dziecko ale obiecalam mu, ze przy wyborze nastepnego psa na stale on bedzie wspoldecydowal a jemu sie marzy CAO:roll:
-
pokazalam TZ Gravisa, teraz trudniejsza czesc operacji prosze o kciuki
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
tam to ja mam taka dzialke, ze nawet nie zauwaza