Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Igulinka pojechala :roll: mozna zmienic tytul, jutro beda fotki z nowego domu
  2. czy Dexter idzie do nich na stale czy na okres probny? do mnie pisali ludzie maila, z tym, ze ja prosze o kontakt tel wtedy z Toba, ze maja psa z Palucha - boxa staruszka i chcieliby najpierw zrobic rozeznanie...zrozumialam ze chca go wziac na probe...
  3. tam podobno mialo byc cos jeszcze ksiegowane trzeba to bedzie szybko uregulowac
  4. jak nie bedzie domu dla Gravisa podusze jeszcze TZ, za tyg bedziemy na swoim, wtedy nie bede go sluchala
  5. 12 lat dla molosa to baaaardzo duzo musi miec chlopak swietne geny
  6. ślicznotka, serce sie raduje, ze jest taka szczesliwa :loveu:
  7. sorry za to zamieszanie, mnie tam jest wszystko jedno ale to nie moje i musze sie rozliczyc podam ci do mnie - jak dojda zaniose bo to tymczas spoza dogo
  8. prawda - juz zmieniam [B] Lidka, Maria - jak wygladaja finanse Borysa???[/B]
  9. czyli zdjac ogloszenia Dexa?
  10. moja suka bawi sie z psami a i owiszem ale tak, ze wszystkie chce dominowac ktos patrzacy z boku moze tego nie dostrzega - ja widze czasem sie zastanawiam co bedzie jak sucz dorosnie emocjonalnie i trafi na taka sama jak ona:shake:
  11. [quote name='vena&vivi']No tak tylko naszego Graviska oceniaja od 5 do 8 lat :) ale mi on tak jak szczeniak :P Nie mozemy nie mowic bo on ma slady na nadze a jak sie to powtorzy to co, znowu go ktos wyrzuci - on tago nie zniesie - sa ludzie ktorzy go pokochaja wierze w to :)[/quote] no wlasnie taki wiek ja podalam TZ moj TZ juz widzial jak prawie 2 lata temu zegnalam sie z moja suka DA ale jak sie przeprowadze bedzie mi mogl nakichac powiedzial, ze po przeprowadzce moge miec 6 psow - teraz mam jednego a on 3 koty
  12. ale gdzie tym mailem?? dzwonila dzis do mnie baba w sprawie boksia - dalam jej Twoj numer iza pisalam do ciebie ale bez odzewu - smycz, ktore odemnie pozyczalas, nie byly moja, wczoraj poszlam to oddac i dziewczyna tego nie wziela bo to nie jej jak mozemy wymienic ta smycz? odeslac ci ja?
  13. mozna dac do wyborczej, do oferty, moze gumtree?
  14. dzieki za info odzew zerowy? mysle, ze z ogloszen trzeba usunac zdania o problemach zdrowotnych Gravisa i napisac w jakim on jest wieku
  15. hej czy ktos moglby mi odpowiedziec na pytania odnosnie szczepien?
  16. zawsze tak robia.... mnie tez od razu na w miasto wyslali na kursie:cool3: czekamy na fotki znad morza :mad:
  17. czy on ma jakies ogloszenia? procz allegro
  18. straszna historia Fur... mnie cos takiego jeszcze nie spotkalo i oby nie spotkalo nigdy :shake:
  19. ok bo tam najpierw nie bylo transportu a teraz sie boja, ze sie do transporterka nie zmieszcza, bo to nie tylko te dwa ew maja jechac i takie tam
  20. moze dzis jeszcze nie pojedzie??:diabloti::oops:
  21. ciotka do mnie jutro przyjezdzaja scyzoryki na 100% jezeli przyjedzie jeden - moge wziac jednego waszego ale musi byc zdrowy, lub niezarazac jzeli beda dwa nie bede mogla chyba wziac od was malucha sama nie wiem, zglupialam juz , bede miala 5 szczeniakow!
  22. całe szczescie Iga czuje sie dobrze po szczepieniu nie ma zadnych komplikacji zdrowotnych troche wetka nosem krecila, ze nikt jej wczesniej nie zaszczepil drugi raz - minelo dosc duzo czasu pomieszy pierwszym a drugim ale jak widac sunia jest zdrowa i wszystko jest w porzadku
  23. ja do tej pory placilam 45 u tego samego weta to 58 rozwalilo mnie na lopatki byc moze Iga pojedzie dzis do siebie :placz::placz::placz:
  24. Borys u nas bawil sie tylko patykami - na podworku, pustymi butelkami jak dorwal, gryzł gryzaki ze skóry - takie z zoologika o jedzenia dla psa, pilke pogryzl na kawaleczki, bawil sie takim skreconym sznurem dla psow, inne zabawki go nie interesowaly mozemy przestac z tym "Pan-Pani"? mowmy/piszmy po imieniu, ok?
×
×
  • Create New...