Borys u nas bawil sie tylko patykami - na podworku, pustymi butelkami jak dorwal, gryzł gryzaki ze skóry - takie z zoologika o jedzenia dla psa, pilke pogryzl na kawaleczki, bawil sie takim skreconym sznurem dla psow, inne zabawki go nie interesowaly
mozemy przestac z tym "Pan-Pani"? mowmy/piszmy po imieniu, ok?