Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. zaraz Wam pokaze foty najnowsze, brzuch zszedl waga ok 4 kilo - koo juz bez robali
  2. [quote name='werbena520'][quote name='Juliusz(ka)']Gdzie w Polsce można kupić takie kamizelki asekuracyjne?[qute] Wpisz w wyszukiwarce kamizelka asekuracyjna/ratownicza/ dla psa to na jednej ze stron znajdziesz.Najtaniej znalazłam za 55 zł.Takie same są również w cenie ok.100 zł .Zależy na jaką stronę spojrzysz.Rowniez rozmiary sa rożne.Mój seterek już się przekonał do pływania..już kamizelka jest mu nie potrzebna...rozmiar L mogę komuś wysłać:cool3:.Kto chce?[/quote] ja chetnie odkupie, jaka cena?
  3. Folen czy moglabys dopisac w ogloszeniach, ze kontakt tylko telefon mail/sms nie bo dostaje takie durne smsy, ze az zal....
  4. dzis czuje sie lepiej?
  5. dziekuje Ci karolk@ za fotke porownawcza, mastiff to nie jest bo jak pisalam wielkosciowo i wagowo do ma to ona ma daleeeeeko ale cos takiego jest juz blizsze
  6. [quote name='furciaczek']CC to to raczej nie jest...no chyba ze jakis mix. Ehhh ciotka ciotka:shake: slow mi brak...[/quote] to nie jest ccet Fur totalnie inna glowa i budowa ciala
  7. [quote name='MartynaP']wiem własnie niech mała zdrowieje u ciebie jak najszybciej ;)[/quote] dzieki, mysle, ze teraz bedzie juz tylko lepiej :roll:
  8. [quote name='MartynaP']powiem tak:obecnie jestem na etapie poszukiwania owczarka z hodowli po jakiejs tam nizszej cenie do tego czasu myslalam zeby wziasc psiaka jakiegos na tymczasi mu pomoc.Moj maz zakochal sie w tej twojej kluseczce ale skoro ona ma u ciebie opieke i bedzie az nie znajdzie domu stalego to poprostu ja poszukam jakiegos innego potrzebujacego psiaka.Nie moge spelniac kaprysow meza tylko chce sie kierowac tym zeby jakiemus potrzebujacemu pomoc-bo szczeniorkow szukajacych dt nie brakuje cos ostatnio[/quote] myslalam, ze piszesz o DS na tymczas nie ma sensu jej przerzucac:shake:
  9. [quote name='MartynaP']mowi ze niema jak dojechac bo nasze auto to jestr krotkodystansowiec :roll:[/quote] ciotka jestescie na powaznie zainteresowani?
  10. [quote name='MartynaP']boze biedulka mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze jest cudna :loveu: maz mi tu nie daje spokoju-jak dziecko jak sie uprze to niema gorszej rzeczy :shake:[/quote] to dawaj go tutaj, podpisze umowe, przejdzie kontrole i mała jest jego :eviltong:
  11. [quote name='ATLANTYDA']Jak na taka dzidzię to super z kupalonkami na zewnątrz mądra bestyjka:-o:-o[/quote] dokladnie, sama jestem w szoku, w dodatku robi prawie dokladnie w to samo miejsce caly czas, spi przy mnie nagle sie zrywa i biegiem na balkon, sprytny maluch
  12. to zapraszam z mala bylam dzis u weta, dostala kroplowke i antybiotyk uszka czyscimy, oczy zakraplamy i naprawde jest lepiej osowiala jest jeszcze dosc mocno, wymiotowala robalami i koo samymi robalami robila srednio interesuje sie otoczeniem, nie pcha sie na rece czy na lozko jakos specjalnie w nocy spi w psim lozeczku z fretka pluszowa, ktora jest wieksza od niej je nieduzo, chyba ja brzuch boli jest grubiutka aksamitka :loveu: bardzo prosze o jakiekolwiek wsparcie finansowe!!!!:modla::modla::modla:
  13. jest przeslodka i z jedna rzecza cudowna, nawet w nocy wybiega na balkon i tam robi koo, ani razu nie zrobila koo w domu i dzieki jej za to, bo jeszcze my mi sie te robale to chalupie rozpelzly :shake:
  14. [quote name='jagienka42']o kurcze nie uwierze od pewnego czasu z podziwem patrze jak się zajmujesz psiakami takie osoby są tu bardzo potrzebne.a co do dzieci to ja tego nie rozumiem sama mam sporą gromadke(4szt:lol:),swoje psy i koty ale zawsze znajduje miejsce i czas na tymczasowicza więc szlag mnie trafia jak słysze że ktoś pozbył się psa bo mu się dziecko urodziło a potem wszyscy myślą że rodziny z dziećmi nie nadają się do adopcji.[/quote] oni sie pozbyli psa bo mysleli, ze jest chory a oni maja dzieci Inka nei jest chora jakos strasznie poza grzybem w uszach ma zle wyniki od strasznego zarobaczenia - od tego jet tez taka osowiala i malo kontaktowa pozatym to maluszek, nozki sie pod nia uginaja, chyba nie spelnila ich oczekiwan moze powinnam brac po jednym psie alb wchodzic tylko na jeden watek, sama juz nie wiem
  15. [quote name='ATLANTYDA']:mdrmed::lol!::mdrmed::lol!:do następnego razu, chyba Sama w to nie wierzysz co napisałaś:rolleyes:[/quote] otoz niestety zamierzam sie tego trzymac, naprawde siadam :roll: nawet z mapy dogo sie wypisalam
  16. [quote name='jagienka42']oj szkoda że mi takich piękności nie podrzucają;)ja to mam na garażu co chwile nowego kota:crazyeye:ale trzymam kciuki za domek aby okazał się nawspanialszy:loveu:[/quote] te mózgotrzepy z mojego bloku kupują psy na giełdzie, pseudo rasowce a pozniej mi toto przynosza bo przeciez oni maja dzieci a ja jestem milionerka to moj ostatni tymczas, koniec, nic wiecej nie biore
  17. ano szkoda, szukamy dalej :roll:
  18. a drugiej grupie na dogach niemieckich jest temat adopcje dogow [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108013[/url]
  19. [quote name='WildH']Ja też myślę że najlepiej zabrać psiaka gdzieś na plażę i wejść do wody razem z nim :) . I nie zmuszać do niczego.[/quote] dokładnie tak bylo w naszym przypadku sunia wchodzila sama ale plywac sie bala jak oboje weszlismy z TZ, do wody, suka weszla tak daleko jak my, po jakims czasie plynac moja suka kocha wode, nawet kaluzy nie odpusci :evil_lol:
  20. myslicie, ze Emir bedzie miala na to czas? nie wiem dokladnie jak to daleko od niej ...
  21. [quote name='andzia69']jak dla mnie to cc i kropka:eviltong: a z resztą małe molosowate są wszystkie do siebie baaardzo podobne - równie dobrze moze to byc DC:p jak nie chcesz cc:evil_lol:[/quote] ciotka to nie jest CC i dwie kropki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. Pani miala wczesniej dobka, ma koty chce szczeniora, zeby je zaakceptowal bez problemu, ma dom z ogrodem dom oczywiscie do sprawdzenia ale chce zeby najpierw podechala pogadac i poznac Inke
  23. dzis lub jutro do 12, przyjedzie do malucha zainteresowana nia Pani :cool3: Pani zadzwonila w sprawie CC ale ze oba juz wydalam a dwa nastepne sa zarezerwowane zaproponowalam Inke trzymac prosze kciuki :loveu:
×
×
  • Create New...