Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='kasia_r']trudno!:roll:[/quote] rozumiem, ze zostaje ? :evil_lol:
  2. pies jest w dziale "juz w nowym domu" chyba trzeba go wrocic na PDA
  3. [quote name='kasia_r']Na trasie Ty będziesz jechać a ja odpoczywać, to będa moje wakacje. Wakacje za jeden uśmiech :diabloti: gg jak najbardziej aktualne, czasem odpalane, zawsze niewidoczne :evil_lol:[/quote] nie prowadze cudzych aut, nadaje sie jedynie na pilota :cool1:
  4. [quote name='kasia_r']Gameboy, jeśli się zgodzisz, zabiorę Cię na wycieczkę do Torunia. Wiesz w jakich okolicznościach i w jakim celu :cool3: A przez takie: chciałam napisać a nie napiszę, to aż mnie skręca z ciekawości:razz:[/quote] napisz tylko kiedy, bardzo fajnie mi sie wczoraj z Toba jechalo odpal gg, ten numer podany tuaj jest aktualny?
  5. szkoda tylko, ze admin skoro juz byl taki fajny i utworzyl nam temat nie przekleil tez pierwszych postow jak sucz byla mala.....:roll:
  6. [quote name='kasia_r']Fajnie ma dziewucha. A kiedy ja na wakację pojadę?? :roll:[/quote] chcialam cos napisac ale nie napisze:cool1:
  7. [quote name='ocelot']Szczęściara:lol:[/quote] to jeszcze bylam w stanie przelknac, ale mozliwe, ze samtad pojedzie do krynicy morskiej - to mnie dobilo takie studenckie zycie :cool1:
  8. [quote name='ocelot']Zuzia szuka nadal domku. GameBoy kiedy się do Zuzi wybierasz?[/quote] Zuzka pojechala na Mazury na tydzien :cool1:
  9. wkleilam w adopcjach - nierozgarnieta jestem
  10. dalenka masz zapchana skrzynke nie moge Ci odpisac
  11. w sobote przyjedzie do mnie Pani z Wawy ogladac chlopaczki maluchy sa przestraszone, spia, jedza, spia, strasznie sie ciesza jak Hexa przylazi, wtedy sie troche ozywiaja wg mnie malo sikaja zulugula przygladalas sie im jak to bylo z nimi?
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2408/dsc00014ub6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=dsc00014ub6.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2408/dsc00014ub6.c2e4a06cbd.jpg[/IMG][/URL]
  13. Dalenka, nie pisz mi, że żądałam od Ciebie pieniedzy bo to śmieszne jest.To było pytanie z wyraźną formą grzecznosciową. Nie zamierzam wchodzic w spory miedzy Wami bo nie było mnie tu od poczatku i w ogole mnie to nie obchodzi ale Zuzka jest pod opieką załatwionego przezemnie DT i to na mojej głowie będzie jej sterylka. Ceny w Warszawie są jakie są i nie zamierzam debatować, że w Szczecinie jest tyle a Pcimiu Dolnym tyle - co miasto to inna kwota. Wet, ktory kastrowal moje zwierzaki i wszystkie bezdomniaki, ktore kastrowalam, twierdzi, ze Zuzke mozna kastrowac juz choc chcialby ja przedtem zobaczyc i zbadac. Zawsze mozesz ja wysterylizowac w Szczecinie za 250.
  14. [quote name='oktawia6']słodziak!:loveu::loveu::loveu: super że przysłali Ci jego zdjęcie i pamiętają o tym-za jakiś czas super go będzie ponownie zobaczyc-wtedy jest widoczna róźnica jak rośnie i zmienia się:lol:[/quote] oni przysylaja foty caly czas i zdaja relacje co i jak, maly juz z nimi pol Europy zwiedzil :p tylko nie wklejalam fotek bo myslalam, ze nikt juz tu nie zaglada :oops:
  15. [quote name='modliszka84']no to spoko a jak kwestia kastracji? kiedy on by chcial przyjechac? moze ta sobota?[/quote] on mysli, ze dostanie kastrata, zreszta ja tez tak zrozumialam:oops: mysle, ze sobota jest ok ale ciachnijcie go
  16. [quote name='modliszka84']ok zadzwonie rano jak sie z nimi umowilas? a no i skad on jest?[/quote] z okolic bygdoszczy po psa moze przyjechac powiedzialam, ze pogadam z Toba i oddzwonie pojutrze ..............gadal 20 min............:evil_lol: cale szczescie zadzwonilam z tel TZ'ta
  17. [quote name='an1a']moja mała też się przelewała trochę przez ręce wczoraj, budziłam ją tylko na jedzenie, dzisiaj rano to samo. Ożywiła się dzisiaj wieczorem.[/quote] czyli mam czekac?
  18. nie mam aparatu ciotka i tyle moj jeden jest ok ale drugi nie - jest ospaly, dziwny jakis nie bardzo wiem co z nim robic - pewnie przydaloby sie badanie krwi ale to grozi rozwodem w moim domu ma ktos jakies pomysly?
  19. strasznie duuuuuzy jest i zywiolowy :evil_lol:
  20. rozmawialam z facetem - dla mnie jest ok modliszka zadzwon jutro do mnie badz wyslij esa ja zadzwonie
  21. mam dwa maluchy - fot nie dam bo nie mam :eviltong:
  22. [quote name='MaJa 75']Jesteś niestrudzona Ciotka. Idziesz jak burza:evil_lol: Prosimy o zdjęcia i historię maluchów[/quote] to jest wlasnie koncowka - zobowiazalam sie to biore ale to juz koniec [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114926[/url]
  23. moze dla Was te foty sa kiepskie ale ja wiem, ze jemu mozna cyknac foto tylko jak spi [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1066/obraz1289li5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=360&i=obraz1289li5.jpg][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1066/obraz1289li5.5c07d68fa3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/6380/obraz1290cg2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=398&i=obraz1290cg2.jpg][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/6380/obraz1290cg2.b931ab09d1.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...