-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
oglaszalas ja gdzies? -
[quote name='kasia_r']Gameboy, jeśli się zgodzisz, zabiorę Cię na wycieczkę do Torunia. Wiesz w jakich okolicznościach i w jakim celu :cool3: A przez takie: chciałam napisać a nie napiszę, to aż mnie skręca z ciekawości:razz:[/quote] napisz tylko kiedy, bardzo fajnie mi sie wczoraj z Toba jechalo odpal gg, ten numer podany tuaj jest aktualny?
-
szkoda tylko, ze admin skoro juz byl taki fajny i utworzyl nam temat nie przekleil tez pierwszych postow jak sucz byla mala.....:roll:
-
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
ale sliczniocha :loveu: -
wkleilam w adopcjach - nierozgarnieta jestem
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
w sobote przyjedzie do mnie Pani z Wawy ogladac chlopaczki maluchy sa przestraszone, spia, jedza, spia, strasznie sie ciesza jak Hexa przylazi, wtedy sie troche ozywiaja wg mnie malo sikaja zulugula przygladalas sie im jak to bylo z nimi? -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2408/dsc00014ub6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=247&i=dsc00014ub6.jpg][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2408/dsc00014ub6.c2e4a06cbd.jpg[/IMG][/URL]
-
Dalenka, nie pisz mi, że żądałam od Ciebie pieniedzy bo to śmieszne jest.To było pytanie z wyraźną formą grzecznosciową. Nie zamierzam wchodzic w spory miedzy Wami bo nie było mnie tu od poczatku i w ogole mnie to nie obchodzi ale Zuzka jest pod opieką załatwionego przezemnie DT i to na mojej głowie będzie jej sterylka. Ceny w Warszawie są jakie są i nie zamierzam debatować, że w Szczecinie jest tyle a Pcimiu Dolnym tyle - co miasto to inna kwota. Wet, ktory kastrowal moje zwierzaki i wszystkie bezdomniaki, ktore kastrowalam, twierdzi, ze Zuzke mozna kastrowac juz choc chcialby ja przedtem zobaczyc i zbadac. Zawsze mozesz ja wysterylizowac w Szczecinie za 250.
-
Wawa - pekińczyk 2,5 miesiąca - znalazł swój dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='oktawia6']słodziak!:loveu::loveu::loveu: super że przysłali Ci jego zdjęcie i pamiętają o tym-za jakiś czas super go będzie ponownie zobaczyc-wtedy jest widoczna róźnica jak rośnie i zmienia się:lol:[/quote] oni przysylaja foty caly czas i zdaja relacje co i jak, maly juz z nimi pol Europy zwiedzil :p tylko nie wklejalam fotek bo myslalam, ze nikt juz tu nie zaglada :oops: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']moja mała też się przelewała trochę przez ręce wczoraj, budziłam ją tylko na jedzenie, dzisiaj rano to samo. Ożywiła się dzisiaj wieczorem.[/quote] czyli mam czekac? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
nie mam aparatu ciotka i tyle moj jeden jest ok ale drugi nie - jest ospaly, dziwny jakis nie bardzo wiem co z nim robic - pewnie przydaloby sie badanie krwi ale to grozi rozwodem w moim domu ma ktos jakies pomysly? -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
strasznie duuuuuzy jest i zywiolowy :evil_lol: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
mam dwa maluchy - fot nie dam bo nie mam :eviltong: -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Jesteś niestrudzona Ciotka. Idziesz jak burza:evil_lol: Prosimy o zdjęcia i historię maluchów[/quote] to jest wlasnie koncowka - zobowiazalam sie to biore ale to juz koniec [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114926[/url] -
WAWA -Sznaucer Olbrzym szczeniak 4 mce - juz w nowym domu
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
moze dla Was te foty sa kiepskie ale ja wiem, ze jemu mozna cyknac foto tylko jak spi [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1066/obraz1289li5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=360&i=obraz1289li5.jpg][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1066/obraz1289li5.5c07d68fa3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/6380/obraz1290cg2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=398&i=obraz1290cg2.jpg][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/6380/obraz1290cg2.b931ab09d1.jpg[/IMG][/URL]